Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a tapasztalatotok ikrek pasiról?Segítsetek! fórum

Mi a tapasztalatotok ikrek pasiról?Segítsetek! (beszélgetős fórum)


1 2
18. szöszilara (válaszként erre: 14. - C42aaaac41)
2010. febr. 3. 13:11
Köszönöm az őszinte választ aranyos vagy!
17. 78826dc958 (válaszként erre: 12. - Szöszilara)
2010. febr. 3. 13:11
szerintem nem igaz!Az én páromra legalábbis nem.Nagyon kötődik és nem csajozik.nem is ajánlom neki egyébként:)))
2010. febr. 3. 13:10
Mennyire gáz az,hogy ő a munkában felettem van?
2010. febr. 3. 13:09

Az én párom is ikrek,és az elején nagyon nehéz volt,de pár hónap alatt összecsiszolódtunk és nincs semmi gondom,szeret,odaadó és kedves!

Vannak nehezebb napok dehát hol nincsenek???Ráadásul én kos vagyok!És a fiam is!!szegény párom:)))

2010. febr. 3. 13:09

Hát az én iker párom.önző,kétszínű, és még hírből sem ismeri a hűséget.


viszont imádja a gyerekét,jó munkabírású,kreatív.

13. pemete
2010. febr. 3. 13:08

ÉN ikrek jegyben születtem, igaz nem vagyok pasi, de nem érzem, hogy olyan nehéz lenne velem:p Nyilván erről a férjem többet tudna mesélni...

Egyébként nekem eddig csak halak csillagjegyű párjaim voltak kivétel nélkül. Bár én ebben nem hiszek, de azért ez érdekes:)

12. szöszilara (válaszként erre: 5. - Angyalbaba)
2010. febr. 3. 13:08

Ezek mind igaz rá amit írtál!

Sokan azt mondják,hogy nehezen tudnak kötődni és bízni ez is igaz rájuk?

Meg hogy szetenek nőzni!

2010. febr. 3. 13:07
Megbízhatóak, mindig kitartanak melletted. A biztonságot megteremtik számodra, de a saját szabadságukat nehezen adják fel. Szeretnek a saját törvényeik szerint élni, jó barátok, hűségesek de nehezen kezelhetőek. Sok türelem kell hozzájuk, de megéri. Nekem iker a férjem, és is az vagyok, és mégis együtt vagyunk hat és fél éve.Ebből másfél éve házasok.
2010. febr. 3. 13:06
A férjem is ikrek jegyű.Nem könnyű eset, de nagyon megbízható és rendszerető egy fickó.Ja és nagyon családcentrikus:-))
9. szöszilara (válaszként erre: 4. - Fiatal nő)
2010. febr. 3. 13:06

Én nyilas jegyü vagyok!

Szerinted meglenénk mi együtt! Bár nem nagyon hiszek a horoszkópba de mostanában minden bejön!

2010. febr. 3. 13:05
Nekem a férjem Ikrek jegyben született! Nem könnyű eset, sőt! Én meg skorpió vagyok, tehát az sem egy könnyű eset. Így elvagyunk, de ehhéz képest jól megvagyunk. Szerintem sok minden számít, nem csak az, hogy milyen jegyben született (hold állás stb...)
2010. febr. 3. 13:05
Meg csak 8 honapos, ugyhogy ...
2010. febr. 3. 13:04
én igen
5. Angyalbaba (válaszként erre: 1. - Szöszilara)
2010. febr. 3. 13:04
Nekem van egy ikrek barátom inkább csak haveri jellegű de tényleg két énjük van és nagyon nehezen kezelhetők eléggé hangulatember és nagyon nehéz kiigazodni rajta hogy mikor mit akar viszont nagyon megértő és segítőkész is tud lenni és nagyon tud szeretni! Nekem ez a tapasztalatom :)
2010. febr. 3. 13:04
Ugyan én nem hiszek a horoszkópokban, de egy nagyon kedves barátom Ikrek. A Mérleg lányokat szinte vonzza... (Eddig szinte csak ilyen barátnői voltak.) Te is Mérleg vagy? X-))))
2010. febr. 3. 13:03
a kaméleon hozzájuk képest kismiska :D
2010. febr. 3. 13:03
Van!:)Két Személyiségű és nagyon nehéz velük:(
2010. febr. 3. 13:02

Most ismertem meg a a pasim mondhatni!

Ikrek jegyben született és annyit tudok, hogy az már bebizonyosodott, hogy tényleg kétszemélyiségű!

Elég nehéz eset!

Akinek volt már tapasztalata azt kérem írjon!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook