Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi a szépség? fórum

Mi a szépség? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
22. Zsuccy (válaszként erre: 18. - 00495ec28d)
2010. nov. 1. 17:16
Igen vannak olyan csajok például akik belépnek egy szórakozóhelyre és egyből minden szem rájuk szegeződik.És nem azért mert kihívó a ruhájuk v ilyenek.Egyszerűen ilyenek az adottságaik azt hiszem.De ez pasiknál is igaz.
2010. nov. 1. 17:16
Bocs... maradtam volna még, de megjöttek anyumék... További jó beszélgetést! :)
20. veledjooo (válaszként erre: 18. - 00495ec28d)
2010. nov. 1. 17:15
... de mindenki tetszik valakinek...
19. veledjooo (válaszként erre: 15. - 0c930ce391)
2010. nov. 1. 17:14
... ezt én is olvastam sokszor, hogy nézni a tükörbe és jól nézek ki, jól nézek ki... nem tudom ez beválik-e. Nekem az jobban, ha az ember tudja, hogy simák és derűsek a gondolatai, tiszták az érzései, nincs harag, nincs gyűlölet... és persze tanul, művelődik... így összességében azt hiszem ez egy kellemes tekintetet, arcot produkál... :) ... gondolom... :)
2010. nov. 1. 17:12

A szépség mégsem annyira relatív dolog,ha jól belegondolunk.

Vannak személyek,akik olyan külső jegyekkel vannak felruházva,hogy nagyon sokaknak tetszik,míg mások sajnos nem.

Ígyhát nem mondhatnám,hogy túl relatív lenne....persze attól létezik az ízlések közötti különbség...

17. veledjooo (válaszként erre: 14. - Veledjooo)
2010. nov. 1. 17:12
,... hm bensőnket... így akartam, jobban néz ki. ;)
16. 0c930ce391 (válaszként erre: 14. - Veledjooo)
2010. nov. 1. 17:12
Igen.
15. 0c930ce391 (válaszként erre: 9. - Zsuccy)
2010. nov. 1. 17:11
Igen, ezen múlik. Az ön-elfogadáson. Persze, a külső megerősítések segítenek abban, hogy jobban elfogadd magad, de ennek hiányában működik az ön-turbózás is. nagyon gagyinak tűnő amerikai módszer, de valójában ez a pozitív gondolkodás alfája és ómegája...belenézni a tükörbe és azt mondani: jól nézeK ki! Önmagát beteljesítő jóslat. :-)
2010. nov. 1. 17:11
Állítólag a külsőnk a belsőnket tükrözi.... hiszek benn. :)
13. Zsuccy (válaszként erre: 12. - O.andi)
2010. nov. 1. 17:09
apukám is mindig ezt mondja:)
12. o.andi
2010. nov. 1. 17:05

Ezt már megénekelte Charlie:)

az aki szép az reggel is szép...

igy van ez:)

2010. nov. 1. 17:04
egy fogalom :)
2010. nov. 1. 17:03

Szerintem első körben sok múlik azon, hogy kapsz-e visszaigazolást.

Tehát a párod mondja, hogy mennyire tetszik neki a bohóc orrod, vagy az elálló füled. Egy idő után le tudod győzni, és már Te is elég leszel ahhoz, hogy magadnak napról napra bizonyíts, és szebbnek, jobbnak lásd magad, vagy egyáltalán elfogadd magad.


Amúgy mindenkiben lehet kivetnivalót találni. Senki teste sem tökéletes. És a lelke sem természetesen.

Úgy hogy én így gondolom:D

9. Zsuccy (válaszként erre: 8. - 5bfba16667)
2010. nov. 1. 16:59

Igaz,valóban sok igazság van abban amit mondasz.


És akkor szerintetek mi kell ahhoz h vki elfogadja önmagát?Megbékéljen az esetleges krumpli orrával,harsány nevetésével stb.?:)


Ezzel a témával foglalatoskodom iskolában és ezért kérdezek:P

8. 5bfba16667 (válaszként erre: 6. - Zsuccy)
2010. nov. 1. 16:50

Igen, a világ most épp a top modelleknek próbál kedvezni. Vagyis szerintem ezt hisszük.

Nézzük csak meg, hogy hány vékony, gyönyörűnek mondott hölgyemény tengődik boldogság nélkül, kaja nélkül, esetleges depressziós hajlamokkal.


Én mindig ezt szoktam mondani, hogy egy bizonyos határig, a világodat Te magad rendezed be.

Te jelentkezel egy munkahelyre, olyan barátaid vannak, akik elfogadnak, olyan párt találsz, aki számodra tökéletes. A többi pedig van, azt el kell fogadni.


De a legfontosabbakat mindig Te alakítod.

2010. nov. 1. 16:46

A szépség relatív,kinek mi a szép....

a szépség kellemes a szemnek,de hogy mitől lesz valaki "álom??" a kisugárzástól.mindenki gyönyörű a maga nemében és mindenki valakinek a leges legszebb az egész világon ... azt a valamit ,amitől széppé válik az ember,nem lehet megfogalmazni,mi is az a kis plusz,ha meglátod tudod és akkor nem számít se szemszín,se hajszín,se magasság,se testalkat..maga az ember a vonzó az egész valója.......és ami a lényeg,hogy az "Álom Nő vagy Férfi"Nekünk kell ,hogy szép legyen,senki másak..

Maga a szépség önmagában üresség,csupán külsőség..

2010. nov. 1. 16:44
Csak az a baj h ez a világ annyira a külsőségeknek kedvez...nehéz a helytállás ha vki nem rendelkezik olyan külsővel ami elfogadott,még akkor is ha belső tulajdonságai jók.
2010. nov. 1. 16:41
sztem akkor vagy szép ha jól érzed magad a bőrödben :)
2010. nov. 1. 16:41

Összhatás kérdése, és persze azé, hogy ki nézi.

Sokkal többet nyom a latba a kisugárzás, szerintem. Persze mondom ezt én, aki hiszek a kisugárzásomban, mivel nem vagyok szép,. :-P De ez a magabiztosság és a vele társuló személyiségjegyek azok, ami miatt a barátok, rokonok, kedves, azt mondják, hogy szép vagyok. NEKIK szép. És ettől még jobban érzi magát az ember lánya a bőrében, ez pedig fontos.

Én sosem mulasztom el megjegyezni, ha valakit aznap szépnek látok. Mitől látom szebbnek, mint tegnap? Hiszen ugyanúgy szeretem, csak valami miatt sugárzik róla, hogy szebb. Ez a kedves, és feltétlenül őszinteség-alapú megállapítás a mindennapjaim része. Fontos! (Ha nem látok valakit szépnek, vagy látom, rossz napja van, akkor vagy nem teszek megjegyzést, vagy keresek egy apó jót, mit szólhatok, és jobb lesz a napja)

Olyan, hogy álompasi vagy álomnő, szerintem nincs. Mindenkinek más tetszik. Még szerencse. :-)


Bocs, ha eltértem a tárgytól, de ezek mind ide tartozknak szerintem...

2010. nov. 1. 16:39

Igaz a szépség ne csak külsőleg látszon meg valakin, hanem a belső tulajdonságából adódjon, mert sokszor nem veszik sokan figyelembe legyen az illető egyszerű, de nagyszerű és természetesen ápolt, mert az hozzátartozik. Amit a szemükkel látnak annak alapján döntenek. Sokszor nem veszik figyelembe, pedig ez a legfontosabb szempont.

Tisztelettel és üdv.Ágnes

2010. nov. 1. 16:36
A világ egyik legesleg relatívabb dolga.
2010. nov. 1. 16:35
Sokan mondják hogy a külső nem számít.Ez nem igaz szerintem.De mitől lesz vki igazán vonzó a másik nem szemében?Mitől lesz vki álomnő vagy álompasi?Hajszín,szemszín,stílus ezek számítanak vagy tényleg csak az összhatás számít?:)
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook