Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi a pánikroham legjobb gyógyszere? fórum

Mi a pánikroham legjobb gyógyszere? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
80. Gine
2009. márc. 4. 14:36
jav.:SZERV,nem pedig szer:)
79. Gine
2009. márc. 4. 14:33

Sziasztok!:)


Én Xanax SR-t kaptam,meg zoloftot.Hatásos volt,bár évekbe telt.Mellette sok relax,reiki...

Áramütések nekem is voltak leszokásnál,nagyon rossz,én villámcsapásnak neveztem őket.

Azt mondják,hogy aki 1szer átesett ezen az állapoton,mindig pánikbeteg marad,csak lehet évekig nem jelentkeznek a tünetei,viszont,ha vmi éri,azonnal.

Sajnos sok ember itt nálunk azt gondolja,hogy aki pszichésen beteg,az lökött,pedig az agy uolyan szer,mint pl.:a vese,s egy vesebeteget senki nem néz hülyének!Az agyban elég könnyen felborúlhatnak a normál kémiai folyamatok,ekkor alakulnak ki különböző pszichés betegségek.Amerikában még a pszichiáternek is van pszichiátere,csak mi vagyunk lemaradva,bár már kicsit másképp állnak a témához,mint annó.

78. pusztiju (válaszként erre: 75. - TRYXY74)
2009. márc. 4. 14:06
Szia! Nagyon ügyi vagy!!!:) Ennek csak örülhet az ember.. hatalmas akaraterővel rendelkezel, amit saját hasznodra fogsz fordítani.. Ez után is élni fogsz, de amit tanácsolni tudok, ne hirtelen válj meg a gyógyszertől.. Sajnos ezeknek a gyógyszereknek van hátul ütőjük.. FÜGGŐSÉG!, ami borzalmas érzés.. hála az égnek én ezt nem tapasztaltam, de láttam már remegő reszkető embert aki hirtelen hagyta el a gyógyszert.. A panaszmentes időszak később kezdődik el.. szinte furcsa lesz számodra, hogy nem vagy rosszul, eltűnik a félelem érzett belőled s sorolhatnám a végtelenségig.. A légzőgyakorlatokat viszont nagyon ajánlom, nagyon sokat segítenek a gyógyulásban...
77. ejmi (válaszként erre: 74. - Pusztiju)
2009. márc. 3. 23:12
Csak megerősíteni tudom, amit írtál. Én is az agykontroll segítségével gyógyultam meg a pánikbetegségből. Én a tanfolyamot végeztem el :))Mindenkinek csak ajánlani tudom!!! Persze a gyógyszerek mellett, és ha javulás van teljesen el lehet hagyni.
76. Csiby (válaszként erre: 75. - TRYXY74)
2009. márc. 3. 22:58
A gyógyszer csökkentéssel nagyon óvatosan kell bánni mert ha hirtelen veszed el sokkal nagyobb bajt okozhatsz magadnak mint eddig volt.
2009. márc. 1. 22:45
Sziasztok !!!!Beleolvastam a hozzaszolasokban es ugy gondolom ,hogy nagyon fontosak a tapasztalatok amiket atelunk.En is panikban szenvedek es amiota itt jartam probalom a tanacsokat megfogadni .Nektek koszonhetem ,hogy 02.17-ota csokkentettem a gyogyszeradagom es meg mindig "ELEK".Nem panaszmentesek a napjaim ,de rabeszelem magam ,hogy panikra semi ok.Meg nagyon az elejen vagyok ennek a probalkozasnak ,de minden nappal kozelebb leszek a telyes tisztulashoz{remelem}:))
2009. febr. 26. 22:21

Hozzá szolnék a témához, ami a saját tapasztalatom. Röviden, pánikroham = depresszió, alattomos betegség a legváratlanabb időszakokban jelenik meg.. Elég egy rossz döntés vagy bármilyen stressz az ember életében s ezzel robbantja önmagát.. Nálam apám halála hozta elő nagyon-nagyon régen, s azt mondhatom, bármilyen gyógyszert szedtem, ideig óráig hatásosnak bizonyultak, de végleges eredményt soha nem értem el.. Egy ilyen időszakomban került a kezembe Sylva Agykontroll könyve. Előtte sokat hallottam az agykontrollról, de nem hittem benne..így elolvastam. Hajtott a kíváncsiság, ugyan hogyan tudok saját magamon segíteni. Hónapok teltek el mire megtanultam használni, közben leszoktam a gyógyszerekről és vártam a hatást.. A férjem, gyerekeim nem akarták elhinni hogy gyógyszermentesen élek, mikor megmutattam, hogy egy szem gyógyszer nincs a lakásban elhitték.. Kíváncsian néztek rám, hogy most mi lesz, mikor jön a pánikroham elő, mire közöltem nem fog előjönni. Ettől még jobban figyeltek, ami egy cseppet sem érdekelt, s amikor éreztem, hogy kezdődik néhány percre leültem s indítottam a programot, 10 perc alatt helyre billentem, utána már csak este lefekvésnél használtam.. Most is ezzel élek s nem gyógyszerek kísérleti nyula vagyok.. Minden embernek van 10 perc szabadideje önmagára, s ha ezt valóban önmagára fordítja letudja küzdeni egyetlen mondattal a pánikrohamát. Mindenkinek ajánlom a könyvet, érdemes elolvasni, s az aki nem akar élete végéig depis lenni megtanulja használni. Nem mindegy hogy hogyan éljük az életünket.

Az egyik üziben olvastam a MagneB6-ot.. valóban jó, stressz oldó, immunrendszer, de ezt még egy B-komplex-szel kiegészítenék, ami az idegrendszerre nagyon jó hatással van.

A leírtakból kiderül maximálisan orvos ellenes lettem ezzel kapcsolatban.. Hogyan tudna egyetlen orvos megjegyezni több 100 beteget, akit havonta, 2 havonta, egyszer lát? Sehogy! Darab, statisztikai szám, megnézi a korlapot, lám ennek a betegnek ezt írtam, van-e panasza...melyre méltósággal bólogat majd kiírja a gyógyszert.

73. Csiby
2009. febr. 26. 21:45

Most hogy ilyen szép kulturáltan, felnőtt emberek módjára megbeszéltétek a dolgot akár vissza is térhetnénk az eredeti témára.


Csatlakozom dancingqueen-hez, szerintem is a legjobb megoldás a pszichológus és megkérdezném mégegyszer hogy kinek milyen tapasztalatai vannak.

2009. febr. 25. 16:16
pszichológus
71. correct (válaszként erre: 70. - Bébice)
2009. febr. 25. 16:14

Ezt sajnálom! De még jó, hogy ott a "majdnem".

Pedig a Lenkei nagyon jó, bár inkább csak vitaminokban.

70. bébice (válaszként erre: 69. - Correct)
2009. febr. 25. 15:08
OK...én is így gondolom.Hidd el én már mindent kipróbáltam a Lenkeit szedtem 4 hónapig(ami után jött mégis megint a pánik ) és,még sok minden mást,most egyelőre ki tudja meddig...talán hatásos.De antidepresszánst soha többet az életbe,akármi van.Egész nap csak aludtam tőle,meg olyan voltam mint akit fejbevágtak ha nem aludtam.A házaséletünkről nem is beszélve amit teljesen tönkre tett,majdnem ráment a házasságom.
69. correct (válaszként erre: 67. - Bébice)
2009. febr. 25. 15:02

Jó, felejtsük is el az egészet :) Piece. Nekem tényleg csak a reklámmal volt bajom, ennyi az össz. Ismerem, egyedül még szedni nem szedtem de már jó ideje tervben van. Nem egy olcsó mulatság amúgy, de ha hat, akkor megéri.

Szia!

68. bébice (válaszként erre: 66. - Correct)
2009. febr. 25. 15:01
Hello !
67. bébice (válaszként erre: 64. - Correct)
2009. febr. 25. 15:00
Bocs,azt nem figyeltem,hogy te írtad,hogy ismered a terméket.
66. correct (válaszként erre: 65. - Bébice)
2009. febr. 25. 14:59

Hidd el, hogy ha az emberbe csakazért is belekötnek akkor igenis szokott...csak nézz körül...nem kellett volna személyeskedned!

Szia...

65. bébice (válaszként erre: 64. - Correct)
2009. febr. 25. 14:57
Te meg egy pár illemtan órára !!!Netikettről olvastál már?Itt a Hoxán meg főleg nem megszokott ez a hangnem !
64. correct (válaszként erre: 63. - Bébice)
2009. febr. 25. 14:55

Normális vagy Te??????????

Tudom, hogy jó a gyógyszer, Te osztod az észt!!!!!

Azt mondtam, a reklámja nem tetszik!!!!!!!!!!!!!!!

Talán muszáj, hogy tetszen az, AHOGY el akarják adni vagy mi van?!?!?!?!?!?!?!?!?!? Nekem nem jön be a Géza bácsis duma, és kész! A gyógyszerről olvastam máshol, azért tudom, hogy jó, írtam is! Ha kötekedni akarsz menj a dühöngőbe!!!!!

63. bébice (válaszként erre: 60. - Correct)
2009. febr. 25. 14:53
Nem áll szándékomban senkivel vitába szállni,ki kéne próbálni,mielőtt osztod az észt !Engem nem a gagyisága a csomagolásnak és a reklámja érdekel,hanem a hatása !Egyébként meg a honlappal kapcsolatban sem a kűlcsíny a fontos,hanem a segítő szándék !!
62. bébice (válaszként erre: 54. - Correct)
2009. febr. 25. 14:49

Igen én is így voltam ezzel,abba is hagytam a Xanaxot is,de mikor újból kezdődött minden sajnos megint elkezdtem a legkissebb 0,25-ből napi 5-öt.Ennyit kellett szednem az antidepi mellett is.

Uralni én is megtanultam magam,de amikor érzem,hogy rohamom lesz...akkor már be vagyok szarva...és ugye akkor leszek rosszul.Ezt én annyira nem tudom kezelni,mert volt olyan rohamom is amit azt hittem akkor ,hogy nem élek túl,1 órán át tartott...és utána 2 napig kb:óránként jött rám kissebb roham.Az az egy órás roham...na azt én sem kívánom senkinek...kinnt az udvarunkon rohangásztam sétáltam a szakadó esőbe,egyik kezemben a telefonnal a másikkal meg a szívemet fogva,mert 180-as pulzusom volt,,,én ilyenkor nem tudok egy helybe ülni vagy állni,mászkálnom kell.

Ezért nem igazán tudom kezelni,mert ettől a borzalmas érzéstől félek a legjobban ,hogy ne kelljen mégegyszer átélnem egy olyan rohamot.Á,szörnyű ez az egész.

Pszihiáterekben,orvosokban én nem bízom,és legyen az akár orvos vagy bárki ,én az életemet nem teregetem ki egy idegennek...anyagilag sem engedhetem meg magamnak ezt.

61. correct (válaszként erre: 59. - Bébice)
2009. febr. 25. 14:40

"csak" 3.000/hó????

Jáááááááááááááájjjj!!

60. correct (válaszként erre: 58. - Bébice)
2009. febr. 25. 14:39

Hiába esel nekem, nem azt mondtam, hogy a gyógyszer a gagyi, szóval Neked kellett volna jobban engem elolvasnod, mielőtt nekemestél volna.

Az a gagyi, ahogy reklámozzák.

Hogy lehet ilyet írni? Mintha hülyéknek akarnák eladni. A probléma komoly, de ők úgy adják el, hogy hülyegyereknek néznek, lehetett volna komolyabb reklámja is, nem mintha egy csapat kezdő árulná.

59. bébice (válaszként erre: 58. - Bébice)
2009. febr. 25. 14:36
A "Gézás" 4000 ft gyógyszertárban,a másik csak 3000 egy havi adag.
58. bébice (válaszként erre: 56. - Correct)
2009. febr. 25. 14:35
Mint írtam ez gyógyszertárban is kapható !És abszolút nem gagyi,mert használ !Tudhatnád ezeket,meg az árát is ha megnézted volna az oldalt rendesen !
57. Csiby
2009. febr. 25. 14:31
Egyébként kinek milyen tapasztalatai vannak a pszichológusokkal kapcsolatban?
2009. febr. 25. 14:24

Hát azért, nekem ez egy kicsit gagyi, komolytalan!


"Aztán van még itt valami! Nem tudom, ki hogy van vele, de nekem csak azokban a termékekben van bizalmam, amiket gyógyszertárakban is meg lehet vásárolni...

...Na most! Mielőtt feltenné nekem a kérdést, hogy: "Jó, de Géza ez mennyibe kerül nekem?"..."

55. correct (válaszként erre: 52. - Csiby)
2009. febr. 25. 14:22
Igen, ez így van. akkor lehet vége a pánikrohamoknak végleg, ha a gyökerét kezeljük.
54. correct (válaszként erre: 50. - Bébice)
2009. febr. 25. 14:21

Erről én is hallottam már.

Én is ugyanígy jártam, mint Te, szinte teljesen egyezően, amiket írtál az elején. De én nem vagyok hajlandó Xanax-ig engedni magamat, 0,25 - ös Frontin, amit még beveszek, de nem így akarom.

Csak magamat tudom uralni, másképp soha nem fog menni.

53. correct (válaszként erre: 49. - 6a75fa19e6)
2009. febr. 25. 14:18

:) Benned is megvan az erő :)

Igazából hosszútávon csak az agyad segíthet.

52. Csiby
2009. febr. 25. 14:12
Szerintem a bogyók csak kiegészítésként kellenek. Az egész betegség ugyanis véleményem szerint pszichés eredetű, de javítsatok ki ha tévednék. Nem vagyok szakember csak egy szenvedő laikus. Nekem ugyanis nem segített volna önmagában. Ha nincs a pszichológusom ki tudja hogy lennék ma már.
51. bébice (válaszként erre: 50. - Bébice)
2009. febr. 25. 08:35
Azt elfelejtettem írni,hogy gyógyszertárban is kapható !!!Tehát nem pénzszerző kutyulék,mint sok minden más !
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook