Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a legnagyobb csínytevés amit elkövettél gyerekkorodban? Hány éves voltál? fórum

Mi a legnagyobb csínytevés amit elkövettél gyerekkorodban? Hány éves voltál? (beszélgetős fórum)


1 2
2009. szept. 5. 18:48

Hajaj.....

Hosszú lenne leirni!!!

17. Klimpírozi (válaszként erre: 13. - Klimpírozi)
2009. szept. 5. 18:48

tányérokkal zsonglőrködtem, frissen vásárolt drága majolikával, a tesóimra kentem, és őket kapták el...

mindig mindent kikutattam, a karácsonyi ajándékokat előre tudtam és elárultam másoknak is,kiskacsákat fojtogattam, szögeltem, fúrtam, faragtam, és verekedtem ártatlan pofával:)

16. Rodin
2009. szept. 5. 17:31
7 éves lehettem, amikor játszásiból tábortüzet csináltam a szalmarakás mellett...és ráfogtam a nagymamámra...
2009. szept. 5. 17:29
De még ezen kivül volt egy pár.
2009. szept. 5. 17:28

Kicsi voltam, talán 4 éves. Anyukám törölgetett és rakta be a tányérokat, poharakat a szekrénybe. A szekrény mellett volt valami heverő, pad?, felálltam rá, és rácsimpaszkodtam a szekrényre. Az rosszul lehetett rögzítve, és ledőlt az egész. Arra emlékszem, hogy édesanyám sírt: legalább ne raktam volna vissza a tányérokat, nem törtek volna össze.

Nagyanyámnál voltam. Az volt a szokás, hogy kannából öntöttek vizet a bilibe, a nagydologra. Mindig tüchtig kislány voltam. Le akartam rendezni a dolgot. Nem tudtam a kannát megemelni, csöppnyi eszemmel a bili tartalmát öntöttem a kannába. A sorrend nem számított,csak találkozzon a víz, meg a nagydolog. Rá a tető a kannára.Sokáig mesélték, hogy mi volt, mikor valaki a kanna vizet használni akarta.

És még egyre emlékszem, de az rossz. Felébredtem este, ég a villany, senki a lakásban, az ajtó zárva. Félelmemben a tűzhelyen lévő bablevesből kivettem a merőkanalat, és dübörögtem vele az ajtón: anyucikacikacika! A szemközti szomszéd csitított. Kiderült, hogy apukám kiment az állomásra anyukám elé, gondolta, nem lesz baj, a villany ég, én meg nem szoktam felébredni...Fú, de rossz volt:(

2009. szept. 5. 17:28

khmmm, 6 éves lehettem..

seggigérő, sűrű göndör szőke hajjal, kistányérnyi kék szemekkel,angyalarccal, fiúkat megszégyenítő harciassággal, állandó verekedéssel, csínytevéssel...

1./ asztmás nővéremet "imádva" ártatlanul készítettem neki egy kevercset, málnaszörpként eladva neki..a szörp összetétele speciális volt, írom: pisi, körömlakk és lemosó, habfürdő, sampon, víz, kevéske málnaszörp az íze kedvéért...

mentők és gyomormosás lett a vége, nekem verés...

2./ szülök az Adrián nyaraltak, mi három tesó a nagyanyámmal otthon..mamácska helytelenkedett, valamiért veszekedett, ami nekem nem tetszett, üldözött, és ártatlan fejjel kirántottam alóla a szőnyeget, majd mama a hátára, én el..

az a nyár hozta nagyanyám életébe a diabéteszt a sok idegességtől...

12. Molyka
2009. szept. 5. 17:28

:)


Nekem az egyik: Gazdagréten laktunk, új volt akkor ott még minden. A gondnokék festették fel a lakókkal karöltve a parkoló jelöléseket, tébláboltam körülöttük. Gondoltam egyet, elvettem a gondnok kulcscsomóját, hogy megnézzem... azon volt a lakáskulcsa, az összes tároló és kapukulcs... igenám, de jött a szikra, hogy el kéne rejteni, hadd keressék egy kicsit. Levittem hát a homokózóba és elástam. Már majdnem sötét volt, amikor elárultam, hogy én bizony láttam, valaki elásta. Mentek nagy lapáttal és ásták fel a homokozót. :)

2009. szept. 5. 17:27
5-6 éves lehettem.
2009. szept. 5. 17:27
Belemásztam fejjel egy vizeshordóba, kis híján odavesztem, lábakkal felfelé kalimpáltam... egy másik gyerek döntötte fel a hordót az utolsó pillanatban.
2009. szept. 5. 17:26
persze ez általánosban volt.....
2009. szept. 5. 17:25
rengeteg volt.pl:Amikor kicsi volt a húgom lent nyaraltunk vidéken a nagy mamáméknál,és ott hagytuk a kukorica kellös közepén és el szaladtunk az unokanővéremmel.Nem mertünk haza menni csak késő este.De kaptunk is a nagyitól,hogy ott hagytuk.
2009. szept. 5. 17:24

4.-es koromban a félévi bizimet javítottam át jobb jegyekre.

Én hülye biztos azt hittem,h milyen okos vagyok és nem veszi majd észre senki.-)))))

2009. szept. 5. 17:20

Sok volt...

fiúk kukacát lestem, törtem-zúztam, hol magamat, hol berendezést stb...

2009. szept. 5. 17:18
A szomszédunkban 1 testvérpár /nők/ lakott. Idősebbek voltak és utálták a gyerekeket. Egyszer megfogtam a cicájukat és levágtam a bajuszkáit, és a hátáról a szőrt. Kb. 8 éves lehettem.
2009. szept. 5. 17:17

Hát,... én az öcséimmel és az unokatesóimmal dohányoztam a nagymamámék melletti erdőben. Csak azért nem gyulladt ki, mert nedves volt az avar. Így csak füstölt, de azt nagyon. Húúú, mit kaptunk... :)


Aztán: éretlen almával fociztunk a pocsolyában. Idő előtt le is szüreteltük a termést. Csak akkor derült ki, hogy ki kicsoda, miután kijöttünk a fürdőkádból.


Nagyon rossz gyerekek voltunk.

2009. szept. 5. 17:14
Hát én sem voltam egy angyal.Legemlékezetesebb történetem,mikor nevelő apám édesapja elaludt az asztalnál, és én összevarrtam a nadrágja szárát, aztán kimentem csengetni.
2009. szept. 5. 17:12
Mi a barátnőmmel levágtuk egymás haját. Négyévesek voltunk. Anyáink másnap sírva vittek minket fodrászhoz, de nem volt mit tenni, annyira belenyírkáltunk egymás hajába, hogy totál fiúsra kellett csupaszítani minket.
2009. szept. 5. 17:11
Olyan kis történetek érdekelnének, amiket gyerekkorotokban követtetek el rosszaság. Nekem több történetem is van, rémes gyerek voltam. Olyan hülyegyerek féle. :)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook