Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi a dolga egy férfinek? fórum

Mi a dolga egy férfinek? (beszélgetős fórum)


1 2 3
19. Pálma96 (válaszként erre: 6. - Epervirág)
2019. aug. 29. 10:24
Akkor mi egy véleményen vagyunk 🙂
2019. aug. 29. 10:23

Persze ha úgy van kisebb dolgokban segít, rövid ideig elvan a gyerekekkel, ahogy időm engedi én is segítek neki, amiben tudok!

De vannak dolgok amik szerintem kifejezetten az ő dolga volna, én csak minimálisan tudnék segíteni benne... (Hegesztés, festés, kerítés javítás és tisztítás)

17. Bless the child (válaszként erre: 14. - Pálma96)
2019. aug. 29. 10:22
Van egy olyan eszköz, amit úgy hívnak, hogy létra
16. Panna.33 (válaszként erre: 14. - Pálma96)
2019. aug. 29. 10:21
Na, jónak hivatkozol a magasságodra.😂😂😂
2019. aug. 29. 10:20
😂😂😂😂😂😂😂
14. Pálma96 (válaszként erre: 4. - Andi6020)
2019. aug. 29. 10:19

Szuper nő vagy, párod biztosan örül, hogy ilyen vagy! 🙂

Igen lehet én is neki állnék ennek, annak, de az 160 cm-es magasságommal nem tudnám a plafont lefesteni, másrészt lehet,lehet, hogy én vagyok a balfék, hogy bizonyos dolgokat nem tudok megcsinálni...

13. epervirág (válaszként erre: 12. - Vivo44)
2019. aug. 29. 10:07
Szia! Azt már nehezen.Amugy sokmindent tudtok rólam,de valamit talán nem.Az èn volt párom full alkoholista volt.Pokol volt az életem mellette,de èn voltam a hibás tudom,hogy nem elöbb lett vège.Szerencsère ebböl a gyerek nem èrzèket semmit.Mivel kamionozik igy csak hètvègente járt haza a kislányunk akkor meg a nagyszüleinèl volt.Persze az elejèn nem ivott igy jól leplezte,de ha pihenő ideje volt akkor viszont kenènyen ivott.Bevallotta,hogy 16 èves kora,óta piál.Szóval nem mellettem kezdte.Most van egy párja aki 13 èvvel idősebb nála pár hónapja vannak együtt,de szerintem ennek sem lesz jó vège,de hàla ez már nem az èn gondom.Amugy mielött támadnatok esetleg,hogy èn voltam hibás,hogy ivott.Az apja mesèlte nekem,hogy ugy 6-7 hónapja ugy ment ki a szüleihez,hog tök rèszeg volt oda meg nem mehet ugy az apja mondta,hogy menjen el erre a drágalátos,fia a saját apját meg akarta kèselni az apja el tudta te szere csére venni a kèst tõle,de azóta,is fèl a saját fiátol.
12. vivo44 (válaszként erre: 10. - Epervirág)
2019. aug. 29. 09:50

Szia.

A "volt párodat" dobd ki.

11. vivo44 (válaszként erre: 8. - Isti4)
2019. aug. 29. 09:48
"volt párom"
10. epervirág (válaszként erre: 8. - Isti4)
2019. aug. 29. 09:45
Kit dobjak ki?
2019. aug. 29. 09:41
Telefonról vagy, és javított a telefonod? Kimaradt egy N betű.
8. Isti4 (válaszként erre: 6. - Epervirág)
2019. aug. 29. 09:40
Dobd ki.
7. Isti4 (válaszként erre: 2. - F8db0709b8)
2019. aug. 29. 09:40

Szia!

Szerintem is így normális.

6. epervirág (válaszként erre: 1. - Pálma96)
2019. aug. 29. 09:39
Szia!Nálunk is ugyanez volt anno,mint nálatok.Ki kellett volna festeni,a lakást,vagy legalábbis egy rèszèt.A kedves volt párom,csak igèrgetett,de semmit sem csinált,szó szerint,ès mi nem kertes házba laktunk.Èn azt gondolom,hogy igen us vannak,a fèrfiaknak is kötelesègeik.Egy festès meg nem női munka.Neki igy jó ugyhogy nem valószű,hogy ki fog festeni.Az meg,hogy dolgozik ne legyen mèrvadó te is dolgozol csak otthon.Èn ezt gondolom.
5. vivo44 (válaszként erre: 1. - Pálma96)
2019. aug. 29. 09:39

Szia.

Az én véleményem, hogy olyan nincsen, hogy kinek mi a dolga. Legyen az nő, vagy férfi.

Én úgy mentem régen férjhez, hogy ismertem a páromat, tudtam, hogy milyen habitusú. Sosem okozot és a mai napig nem okoz problémát, hogy kinek mi a dolga.

Aki éppen a közelében van a munkának az megcsinálja.

Ma már szerintem nem igen van olyan, hogy női munka és férfi munka. Amíg én a gyerekeket látom el, addig megfőz, amíg a gyerekekkel játszik én kiteregetek.

A fűnyírás lehet akár családi program játékosan, viccelődve is.

Szerintem ott ahol felmerül olyan, hogy egymás fejéhez vágják, hogy kinek mi a dolga családon belül, ott a legkisebb baj, hogy ki mit végezzen a háztartásban és körülötte.

4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Pálma96)
2019. aug. 29. 09:19

Passz. Hol mi.

Nálunk én dolgozok "bent" is meg "kint" is, állatok kint mondjuk nincsenek, de nyírom a füvet (2000m2-es a telek), gazolok, stb.

Tavaly kifestettem a pincét, gletteltem, vakoltam, élvédőt raktam, gipszkartonoztam, stb. Fent ajtókat mázoltam, kifestettem a fürdőt. Mondjuk ez nekem imádom munka.

Nálunk a férjem nem csinál semmit azon kívül, hogy dolgozik.

Nekem ezzel nincs bajom.

3. Pálma96 (válaszként erre: 2. - F8db0709b8)
2019. aug. 29. 09:09

Nálunk ez nagyon nem így van...

Ha éppen valami elkattan nála akkor nagyjából rendet tesz bent, ha szükséges, de ez ritka! Én sokszor oda állok neki segíteni szó nélkül, de ezt vissza nem igazán kapom...

2019. aug. 29. 09:07

Szia

Nálunk gyerekekkel is foglalkozik,mosogat,takarít,segít bent,az udvart is ketten tartjuk rendbe,ő fükaszával indul hátulról én tologatóssal előlröl kezdem nyírni a füvet,igy gyorsabb.

Mi nem várjuk el a másiktól a segítséget,egyszerűen természetes az,hogy besegítünk.

2019. aug. 29. 09:03

Sziasztok!

Arra volnék kíváncsi, hogy szerintetek mi egy férfi dolga (azon kívül, hogy "dolgozik"), a háztartásban illetve az udvaron!?

Én bent csinálom a dolgom, főzök, mosok, takarítok, ellátom a gyerekeket! De ő még azt is sokszor tőlem várja el, hogy etessem, itassam az állatokat, tartsam rendben az udvart... Ha időm engedi, persze megcsinálom! De ez nem az ő dolga volna duma nélkül? 🤔

Illetve amin az utóbbi napokban feszt megy a vita, azaz hogy december óta megvannak a festékek és amíg jó idő van ki kéne festeni, mivel nincs arra pénz, hogy festőt hívjunk így neki kellene megcsinálni... Helyette mindig azt mondja, hogy maaaaaajd megcsinálja meg ha már nagyon mérges a fejemhez vágja, hogy csináljam meg én...

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook