Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mérlegek, beszélgessünk! fórum

Mérlegek, beszélgessünk! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
5. e28ddc7c9b (válaszként erre: 3. - 56288d981e)
2008. szept. 22. 11:57

Az anyagi helyzet eddig nekem sem igazán jött be.

Lehet, hogy azért írja kedvezőnek, mert megtudom venni a minden napi kenyerem?

4. Myrad (válaszként erre: 3. - 56288d981e)
2008. szept. 22. 09:39

Igen, valami ilyesmiért hoztam létre... =)


Egyébként vicces, mert nekem is mindig írja ezt az "anyagi helyzet" dolgot, de ezt mindig lerendezem annyival, hogy ez most nem rám vonatkozik =D

2008. szept. 22. 09:37

"...Anyagi helyzetük kedvezően alakulhat..."

Ezt majd' minden hónapban írják nekem... Csak azt nem tudom, hogy az számít-e kedvezőnek, hogy kevesebet költök, vagy többet kapok...:)

A lottót sajna nem én nyertem, úgyhogy reménykedem tovább :D


Amúgy jó ötlet a topik, kíváncsi vagyok, hogy mennyire vagyunk mi mérlegek "egyformák"...:)

2008. szept. 22. 09:01

Szeptember havi előrejelzés:


MÉRLEG: (09.24. - 10.23.):


Eljött a kemény munka ideje. Esetleg a hónap vége alkalmas lehet még egy kis utazgatásra, egyébként viszont sok lesz a feladatuk. Anyagi helyzetük kedvezően alakulhat, főleg a hónap végén. Szerelmi életükben is sok lehet a romantika, sikerülhet a kapcsolatot változatossá tenni, felélénkíteni. Az ismerkedésnél is fontos szerepe lehet a meglepetésnek.


/Forrás: www.tanacsado.shp.hu/

2008. szept. 22. 08:28

Sziasztok!


Itt lehetőség van arra, hogy a Mérleg jegyűek beszélgessenek egymással, megismerjék egymást és a jegyet is, amiben születtek. Emellett minden nap elolvashatják, mit ír a horoszkópjuk ;)

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook