Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Méregtelenítés babatervezés előtt. fórum

Méregtelenítés babatervezés előtt. (beszélgetős fórum)


2010. nov. 8. 11:38

Sziasztok! Januártól indulna a babaproject,még nem késő elkezdenem a "méregtelenítést"?

Köszi előre is!

2009. febr. 19. 16:39

A témával mindenképpen szerenék egyet érteni ezért is szóltam hozzá. Mi is babaprojekten vagyunk a párommal és a tudatosság hívei vagyunk, ezért most


épp méregtelenítünk. Ez anynit takar, hogy az étkezésünk jelenleg zöldségekből és gabonákból áll és sok folyadékból. Azért mi segítségül hívtuk még a


természet más lehetőségét is ami egy 12 gyógynövényből álló főzet. Segít, hogy a méregtelenítés és a lúgosítás még hatékonyabb legyen. :D

2009. jan. 9. 04:36
A méregtelemités nem akadály, de a terhesség alatt is be kell tartani az alapvető szabályokat
15. Katka83 (válaszként erre: 14. - Da3e9dc8db)
2008. szept. 26. 18:08
Köszönöm,utánaolvasok!
14. da3e9dc8db (válaszként erre: 13. - Katka83)
2008. szept. 26. 09:15

A léböjt esetében - én évente 2x megcsinálom- az első két nap, de inkább csak másfél nap ami húzós. Fontos az első nap reggelén a glaubersó, mert az úgy kipucol, hogy teljesen üressé válik a gyomor, bél, ez a kulcsa az éhség megszűnésének. Ha azon túljutsz, fantasztikus. Könnyű vagy, tilos éhezni, akkor inni kell valamit, nem koroghat a gyomrod. Bio gyümi és zöldségleveket veszek azokat iszogatom duplájára hígítva vízzel, plusz teák, víz.


Olykor előfordul hogy fáj a fejem, de sok vízzel elmúlik, vagy egy beöntés is segít. Az egyébként is fontos, utána meg olyan mintha repülnék:-) De tényleg, nagyon megkönnyebbít.


Eddig 14 nap volt a leghosszabb amit végigcsináltam így. De azért csak 5-tel kezdem anno. Ez olyan mint egy nagy generál. Hálás is a szervezet, meg olcsó is, látványos a bőrre, súlyra. De olvass utána, Buckinger léböjt a neve. Nekem bejött!

13. Katka83 (válaszként erre: 11. - Da3e9dc8db)
2008. szept. 25. 17:49
Szia!Ez elég jól hangzik!Én valami olyat szeretnék,ami nem tart túl soká!Egyszer a léböjtnek nekiálltam,de olyan rosszul voltam,hogy abba kellett hagynom,pedig itthon voltam,mi lett volna ha dolgozom.Nem tudom,hogy mások hogy barják.
12. da3e9dc8db (válaszként erre: 9. - Myrad)
2008. szept. 25. 13:42
3 hét után a nikotin 70%-a kiürül, én kb. 3 hónapot adok magamnak a tisztulásra.
2008. szept. 25. 13:36

Sziasztok!


Mi is babát szeretnénk a párommal, úgy januártól indulna élesben és a méregtelenítés nálam különösen ajánlott, mivel 1. dohányzom- remélem napok kérdése és abbahagyom- 2. a fogigátló abbahagyása után, ami már 4 hónapja volt, még mindig nem jött meg egyszer sem a menses. Ezért írtam a nlcafe-n a gyógynövényszakértőnek aki a következőt válaszolta:


"Először a léböjtöt javasolom az alábbi teakeverék ivásával: mezei zsurló, csalánlevél, összetört máriatövismag , apróbojtorján, nyírfalevél keverékéből 2 evőkanálnyit főzzön forrás után 5 percig.

Utána fokozatosan térjen vissza az étkezésre, ami indiai vegetáriánus legyen, ekkor már a palástfű, cickafark tea ivását, az almaecetet kis mézzel, a búzacsíraolajat szedheti. Reggelente a hidegen áztatott fagyöngytea is jó. Egyenlőre ennyi, számoljon be, hogy hol tart."


Egyébként is ajánlom a gyógynövényszakértő hölgy bejegyzéseit olvasásra, nagyon egyszerű, természetes gyógymódokat javasol minden féle gondra, de teherbeesésről külön blogbejegyzés is van a nők lapja oldalán Antalné Putnik Judit névnél keressétek. Csak természetes megoldásai vannak és sokan írták, hogy az Ő által ajánlott módszerek mennyire segítettek megbabásodni nekik:)))


Remélem jövőre majd a babaváró oldalakra írogathatunk:-)

10. Kleiny (válaszként erre: 9. - Myrad)
2008. szept. 25. 09:44
Amennyire én tudom, ez a kúra éppen attól jó, hogy a szervezetből szépen kipucolja a méreganyagokat, amik pl. a dohányzás által aszervezetbe kerülnek. Én nem dohányoztam soha életemben, ezért ebben személyes tapasztalatom nincs, de dohányosok részére kifejezetten ajánlott. Pláne, ha babát szeretnétek.
9. Myrad (válaszként erre: 8. - Kleiny)
2008. szept. 23. 08:42
Én dohányoztam, nagyjából egy éve tettem le a cigit, párom még mindig dohányzik... ez mennyire befolyásolja a dolgot?
8. Kleiny (válaszként erre: 7. - Myrad)
2008. szept. 23. 08:34
Amiről én hallottam, az egy 8 hetes méregtelenítő kúra (igaz, kicsit tovább tart, mint 8 hét), ezért szerintem legalább három hónappal azelőtt el kell kezdeni, mielőtt tervezitek a babát.
2008. szept. 23. 07:50

Sziasztok!


Mennyivel a család tervezés előtt kell ezt a méregtelenítést elkezdeni?


Köszi!

6. Katka83 (válaszként erre: 5. - Katka83)
2008. aug. 27. 20:18
Van honlapjuk?Ha megadod a címet,utánanézek.
5. Katka83 (válaszként erre: 4. - Kleiny)
2008. aug. 27. 20:17
És ezt elküldenéd nekem,ha megkérlek?Előre is köszönöm.
4. Kleiny (válaszként erre: 3. - Katka83)
2008. aug. 27. 08:24
Mi találtunk egy nagyon szuper méregtelenítő kúrát, amit egy Magyarországon még viszonylag új cég termékeiből állítottak össze német természetgyógyászok. Mi azt csináljuk.
2008. aug. 26. 17:15

Szia!


Én is azt olvastam,hogy nagyon fontos,de igazából nem tudom,hogy milyen úton induljak el.Ti milyen formában végzitek a méregtelenítést?Annyi féle módjáról olvastam,és nem tudom milyen lenne az ideális.

2008. aug. 26. 11:09
Szerintem nagyon fontos. Én olvastam egy könyvet, amit két német orvos írt: "Teljes megtisztulás" címmel. Nagyon durva dolgok vannak benne a mai civilizációs mérgeinkről és a szervezetünkről. Ráadásul, ha babát szeretnél, akkor kiemelten fontos, hogy csinálj egy méregtelenítést, mert a pici szervezetébe belekerülhetnek a te szervezetedből a mérgek. Mi is babát tervezünk a párommal és most csinálunk végig egy méregtelenítő kúrát.
2008. aug. 25. 21:04
Szeretném tudni,mi a véleményetek a témáról.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook