Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mercilon szedése mellett vérzés kimaradás és alhasi fájdalom fórum

Mercilon szedése mellett vérzés kimaradás és alhasi fájdalom (beszélgetős fórum)


7. Mion
2014. ápr. 22. 10:16

Akkor simán lehet, hogy csak valami egyszeri zavar az éterben :)

De ha még pár napig fennáll a fájdalom, meg a mesó sem lesz az igazi, akkor megérné elmenni dokihoz szerintem.

6. bekukk77 (válaszként erre: 5. - Mion)
2014. ápr. 21. 18:26
Nem, dehogy.
5. Mion
2014. ápr. 21. 16:13
Nem járt le a Mercilon szavatossága, amit szedtél?
4. bekukk77 (válaszként erre: 3. - Mion)
2014. ápr. 21. 16:08
Szia! Évente járok nőgyógyászhoz, kb. fél éve voltam. Vizelés nem fáj, de gyakran járok. Más tünetem a fájdalmat leszámítva nincsen.
3. Mion
2014. ápr. 21. 15:58

Szia!

Mikor voltál utoljára nőgyógyásznál, ultrahangon stb.?

Egyéb tüneted van? Pl fájó vizelés, láz, hányinger, ilyesmik?

2014. ápr. 21. 14:45
Sziasztok! Mercilon tablettát szedtem második szülésem óta, lassan 2 éve. A tabletta rendszeres szedése ellenére az utolsó menstruációm kimaradt. Bár a teszt negatív lett, a következő levél tablettát múlt pénteken nem mertem elkezdeni, bár tudom, hogy a menstruációt mostmár ez is késleltetheti. A nagyobb baj az, hogy egész alhasra kiterjedő folyamatos fájdalmat érzek, aminek okát sem tudom, és mivel az orvosom sem elérhető, tapasztalatokat várnék. Nem egyértelműen felfázásos tünet, de nagyon kellemetlen. Egy forró fürdőre, gyógyteára, gyógynövény alapanyagú segítségre gondolok elsősorban. Ha van köztetek, akinek van hasonló tapasztalata, szívesen venném, ha megosztja velem.
2014. ápr. 21. 14:41
Mercilon szedése mellett vérzés kimaradás és alhasi fájdalom

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook