Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Menstruáció előtti mellfájdalom fórum

Menstruáció előtti mellfájdalom (beszélgetős fórum)


2019. szept. 27. 15:05
Anyunak az elso gyerek utan allt be 28naposra.
8. Bubi0323 (válaszként erre: 6. - 5236d12e25)
2019. szept. 27. 15:02
Varok egy evet, mivel semmirol nem vagyunk lemaradva, es anyukamnak 3 gyereke van ilyen ciklus mellet, ugy hogy a hugomat 38 evesen szulte klimax mellett. :)
2019. szept. 27. 14:40
Szerintem is keress másik dokit.
2019. szept. 27. 13:38

28-33 nap feletti menzesznél már ciklus zavar áll fent amit nagyon sok tényező mint a ciszta hormon stressz súly stb stb stb okozhat - ez mellett meg jó sokáig próbálkozhattok sikertelül.

Nem várnék 1 évet egy teljes ki vizsgálással, ha pedig az orvos nem hajlandó foglalkozni veled mert bizony ez a ciklus nem jó akkor keress más orvost. A lejobb egy endokrinológus nőgyógyász

Pco-s ir-s vagyok 2 kislány anyukája. Szintén 35-45 napos ciklusaim voltak. A nagyobbikra 2 évet vártunk a kicsi 5 hónap alatt spontán sikerűlt mellesleg úgy hogy a nagy után rengeteg komplikáciom volt.

5. Bubi0323 (válaszként erre: 4. - Fisica)
2019. szept. 27. 13:12
Ó :(
4. Fisica (válaszként erre: 1. - Bubi0323)
2019. szept. 27. 12:39
Nekem is hasonló a ciklusom, bár az enyém jóval hosszabb mostanában. Épp legutóbb volt velem ilyen, hogy nem éreztem semmi feszülést pedig 5-6 nappal előtte már mindig érzem. De sajnos nem jött össze a baba. Mintha a testünk ilyenkor direkt megtréfálna..
3. Bubi0323 (válaszként erre: 2. - Papája)
2019. szept. 27. 12:32
Igen, igazad van! :) Inkabb jojjon meg es nincs babo, mint hogy nem jon meg es meg babo sincs, mert mire gyogyszer utan beallt kellet bo 4 honap, szoval azota aldom az eget es orulok minden opcionak. :)
2. papája (válaszként erre: 1. - Bubi0323)
2019. szept. 27. 12:27
Türelem, 3 napot térdenállva is ki lehet bírni, utána meg tesztelhetsz !
2019. szept. 27. 11:41

Sziasztok!


Eléggé hosszú/rendszertelen a menzeszem, 35-45 naposak szoktak lenni. December óta vagyunk a baba projekten. Mindig és még 7 év gyógyszerszedés előtt is fájt a mellem a menzesz előtt már 10 nappal. Most még van 3 napom a menzeszig ( az előző hónapom 43 napos volt ahhoz mérten nézem) és még semmi jele a mellfájdalomnak. Ovu tesztet néztem, erősebb nem volt a kontroll csíknál, de olyan erős volt mint a kontroll és természetes azon a héten "rágyúrtunk" a projektre. Kérdésem az lenne, hogy akinek ugyanilyen hosszú, de rendszeres a menzesze és volt/vagy terhes, annak volt-e hasonló helyzete? Dokinál voltam minden okés, igaz még nagy kivizsgálás nem volt, mert még nem tartunk ott ( 1 év próbálkozási időnél).


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook