Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Menstruáció késleltetése fórum

Menstruáció késleltetése (beszélgetős fórum)


16. andi6020 (válaszként erre: 13. - Godvin)
2010. júl. 21. 08:36

Teljesen igazad van! Komolyan szégyenlem magam. Tudod mit? Tényleg én vagyok a felelőtlen hülye, aki elmenne orvoshoz, ha hetekig véres folyása lenne, és Te vagy az okos, hogy egy netes csevegő fórumon ismeretlen, de nyilván nagyon hozzáértő emberektől kérsz tanácsokat.


(egyébként nyilván nem az a baj, ha megosztja az ember a tapasztalatait másokkal, kérdez olyanoktól, akik már jártak hasonló cipőben, de nem azzal a felkiáltással, hogy dokihoz nem akarok elmenni)

15. szlv (válaszként erre: 13. - Godvin)
2010. júl. 21. 08:25
Véres folyással is el lehet menni dokihoz. Nincs abban semmi legalább látja a problémát neki is könnyebb úgy diagnózist felállítani. Hidd el nem ciki a dokinak sem látott ő már ilyet eleget. Például szülésnél, vagy utána ha kontrollra mész.
2010. júl. 21. 06:35
godvin mit vártál?itt nemigen találsz nőgyógyit és látatlanban az se mond semmit.irány a doki minél hamarabb
13. godvin (válaszként erre: 11. - Andi6020)
2010. júl. 20. 21:01
Na te igen okoska!Nem tőled várom a gyógyulást meg a gyógyszert,de azért talán megkérdezhetem a NORMÁLIS embereket hogy,ha vkinek ilyen volt akkor mi is lehetett az!!!Te biztos elmész a dokihoz véres folyással,de lehet hogy,más nem,okoska!!!
12. pidiko (válaszként erre: 10. - Godvin)
2010. júl. 20. 13:48
Szia nekem több mint egy hónapig volt így mire elszántam magam arra hogy dokihoz menjek. minnél előbb elmész dokihoz annál előbb rendbehoz egyébként valószínű hormonok miatt van ez. Engem megvizsgált meg uh-ra is küldött utánna kaptam gyógyszert amitől elmúlt
11. andi6020 (válaszként erre: 10. - Godvin)
2010. júl. 20. 12:05
Komolyan mondom, nem értelek. Milyen tanácsot vársz itt? Esetleg diagnózist is állítsunk fel, és küldjünk postagalambbal gyógyszert? Mi az, hogy nem akarsz dokihoz menni? Hülyét kapok az ilyenektől. IQ bajnok.
10. godvin
2010. júl. 20. 10:41
És azt tudja valaki hogy,hogyan lehet leállitani a menzeszt??Ma 2hete hogy,barnás,néha pirosas jön belőlem,még soha nem voltam igy:mitől lehet ez?Dokihoz igy nem akarok elmenni!Volt valaki igy már?Ez vmi hormonális gondolom.
9. Jk
2010. júl. 20. 10:27

a citrom.

mielőtt megjönne előtte egy héttel nyalogass citromot. az késlelteti. nekem bejött legalábbis. egy héttel elcsúszott.:)

2010. júl. 20. 09:24
az sem lehet rossz. De most jutott eszembe, hogy van avlamilyen torna ami kifejezetten nőgyógyászati dolgokra van. Csak nem tudom mi a neve :(
2010. júl. 20. 09:21
agyban is eldőlhet. ha eldöntöd magadban hogy most nem jöhet meg és mondogatod magadnak késleltetheted.én így 2hetet csúsztattam egyszer régen
2010. júl. 20. 09:12
Húúú akkor így jártunk, főleg a férjecském:) két hónap után akkor jön haza
2010. júl. 20. 09:08

Szerintem még egy hónappal előbb. Szóval olyan június környékén talán nem lett volna késő...Én második napon hívtam a dokit... most múlt el nekem is...

Háááát, sajna így jártunk! Az egyik lehetőség az lett volna, hogy szedd tovább a fog.gátlót, a másik, meg hogy ha még nem szedsz, akkor kezdjük el, de ha most kezdem, akkor rögtön első hónapban nem szedhetem szünet nélkül... Viszont júniusban kezdtem volna akkor talán igen. Mást meg nem mondott, mert azok gondolom még durvábbak, mint ez.

4. nagygini (válaszként erre: 3. - Doresz88)
2010. júl. 20. 08:52
Nekem most van meg. Mikor nem késő szólni??
2010. júl. 20. 08:49
Ugyanez nekem is a bajom! :S Én felhívtam a dokim, és mivel én sem szedek semmit, nekem egy gyógyszert javasolt ami kicsit talán előrébb hozza, meg gyengíti, és rövidíti a vérzést, de nem minden esetben. Azt mondta, hogy már későn szóltam, és nem tud mást mondani, mert nagyobb bajt okozhat vele, mint hasznot...
2010. júl. 20. 08:48
talán előrébb hozni könnyebb intenzív sporttal,bulival,piával.Én soha nem hoztam direkt előre,de ezek általában meghozták.Viszont nem hetekkel,csak 1-2 nappal...
2010. júl. 20. 08:46
Segítségeteket szeretném kérni!! Hogyan tudom késleltetni, vagy előrébb hozni a menzeszem. Jövő hónapban nyaralni megyünk és pont azon a héten lenne meg :( Nem szedhetek hormontartalmú gyógyszert :(

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook