Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Menstruáció egy hét alatt másodszor, erős görcsökkel. Mitől lehet? fórum

Menstruáció egy hét alatt másodszor, erős görcsökkel. Mitől lehet? (tudásbázis kérdés)


2009. máj. 7. 17:49
Nem írtam, de voltam dokinál, adott gyógyszert, amitől el is múlt egy hét alatt. Azóta szerencsére nem jött meg. Most tartok egy tablettamentes hónapot, aztán jövő hónaptól újra szedem, ha minden rendben lesz. Sajnos a gyógyszer mellett nem lehetett.
7. Myrthil (válaszként erre: 6. - Awela)
2009. ápr. 26. 20:53
Akkor tényleg jobb, ha holnap elmész dokihoz :(
6. Awela (válaszként erre: 4. - Myrthil)
2009. ápr. 26. 20:52
Én már lassan két éve szedem ezt, úgyhogy nem gondolnám, hogy emiatt van. Viszont attól tartok, tényleg meg kell látogatnom a dokimat. Illetve valaki mást, mert az enyém használhatatlan.
2009. ápr. 26. 20:51
DOKI DOKI DOKI
2009. ápr. 26. 20:50

Szia!

Amikor elkezdtem szedni a gyógyszert, a harmadik hónap körül nálam is előfordult ilyen.... :S

3. Pné Veronika (válaszként erre: 2. - Awela)
2009. ápr. 26. 20:49
Nem akarlak ijesztgetni, de a helyedben én holnap meglátogatnám a dokimat... :-(
2009. ápr. 26. 20:48
Fogamzásgátlót szedek, eddig nem volt ilyen problémám. Most megjött kedden, rendesen, el is múlt csütörtökön. Tegnap megint megjött, sokkal erősebben vérzek és nagyon görcsölök is. Nem értem...
2009. ápr. 26. 20:46
Menstruáció egy hét alatt másodszor, erős görcsökel. Mitől lehet?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook