Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mennyit fizetnél egy dietetikusnak a táplálkozási és diétás tanácsért? fórum

Mennyit fizetnél egy dietetikusnak a táplálkozási és diétás tanácsért? (beszélgetős fórum)


1 2
2009. jan. 21. 18:52
Semennyit nem fizetnék,mindent meg lehet találni itt a neten,ami érdekes lehet. (Mellesleg dietetikus vagyok)
7. emagdi (válaszként erre: 5. - 52d3e0b8a8)
2009. jan. 21. 18:39

a dietetikus pont akkora eséllyel mond baromságot, mint bármelyik orvos, vagy bármelyik anyag amit a neten találsz. :))


már bocs az érintettektől, de ez így van. ez is olyan, hogy melyik miben hisz, éppen kinek a könyvét/tanulmányát olvasta, vagy milyen tanfolyamon volt... szóval totál ellentétes dolgokat is mondhatnak akár.


ha valaki beteg, vesz szakkönyvet, utánanéz, utánaolvas. egy idő után kiszűri a hülyeséget.


ha valaki nem beteg, hanem csak passzióból akar nagyon tudományosan enni, az vagy rászánja az időt, és utánaolvas, vagy kinyitja a legújabb női magazinok valamelyikét, és kipróbálja a legaktuálisabb diétájukat. aztán ha nem válik be, következő hónapban másikat próbál:))

2009. jan. 21. 18:30
0.000.000.-
2009. jan. 21. 18:28
Én pl. ha ilyen gondom lenne, akkor nem az interneten néznék utána (ahol sok baromságot is feltesznek), hanem szakemberhez mennék. Orvoshoz is elmegy az ember, ha baja van, nem az interneten keres gyógymódot.
2009. jan. 21. 18:25

én momentán nulla forintot, mert nem tudom elképzelni, hogy mit tud mondani egy dietetikus, aminek nem lehet utánanézni amúgy az interneten?

(ha esetleg elmondanád, hogy mit tud egy dietetikus akkor lehet, hogy be is lehetne árazni az adott info értékét:))

2009. jan. 21. 18:25
Már értem a kérdést! :)
2. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 1. - Serry)
2009. jan. 21. 18:24
Ha magánrendelés, akkor biztos van fix tarifája.
2009. jan. 21. 18:23
Arra vagyok kíváncsi, hogy ha dietetikushoz mennél magánrendelésre mennyi volna az az összeg amit nem tartanál soknak a munkájáért kifizetni egy -egy alkalommal.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook