Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mennyire vannak megelégedve a városotokban lakó emberek magával a várossal? fórum

Mennyire vannak megelégedve a városotokban lakó emberek magával a várossal? (beszélgetős fórum)


1 2 3
12. Utolsó betyár (válaszként erre: 10. - VDSz)
jan. 21. 10:35
Gyöngyöst annyira nem ismerem, bár sokáig laktam a szomszéd megyében, kevésszer jutottam el oda. Valahogy mindig kimaradt. Egerben jóval többször jártam az a város nagyon tetszik.
11. a6e86abb96 (válaszként erre: 10. - VDSz)
jan. 21. 10:34

Gyöngyös jó hely. Ott él egy rokonom. Meg ott akartam továbbtanulni, de aztan nem jött össze. :/

Egerben meg jó a bor. Már ezért megéri ott lakni. :)

10. VDSz (válaszként erre: 9. - A6e86abb96)
jan. 21. 10:31
😊 Vidéki városokról van szó. Gyöngyös, Eger.
9. a6e86abb96 (válaszként erre: 6. - VDSz)
jan. 21. 10:30
Arról is ki tehet? Karácsony Geri. Meg a Walking Dead. :D
8. Flóra76 (válaszként erre: 1. - Utolsó betyár)
jan. 21. 10:30
Szeretek itt élni, ami jelen pillanatban a legjobban fejlődött megyeszékhely...:)
7. a6e86abb96 (válaszként erre: 4. - VDSz)
jan. 21. 10:28
Jaja. Mert nem ez volt a kérdés?
6. VDSz (válaszként erre: 1. - Utolsó betyár)
jan. 21. 10:28
Sok városban gondot okoznak a kábítószeres egyedek; főleg a buszmegállók, vasútállomások környékén. Ettől lehet egy város szép/élhető.
5. csemár (válaszként erre: 1. - Utolsó betyár)
jan. 21. 10:24
Én is ezt tapasztalom itt.
4. VDSz (válaszként erre: 3. - Utolsó betyár)
jan. 21. 10:24
Szerintem az anyagi részére gondolt.
3. Utolsó betyár (válaszként erre: 2. - A6e86abb96)
jan. 21. 10:23
Ezt én nem így gondolom. vannak az országban szerintem igen jó helyek, ahol minden adva van ahhoz, hogy az ember kikapcsolódjon.
jan. 21. 10:20
Hol van itt jó? Itt csak vegetál az ember. Túlél.
jan. 21. 10:13

Néhány napja megjelent a facebookon, hogy az egyik legélhetőbb város, amiben élek. (Ezt én is így gondolom.) Azon lepődtem meg, hogy jöttek sorra a kommentek, hogy ez milyen hülyeség, mert napról, napra amortizálódik a város és ez már régen nincsen így. Én azt mondom sokan összetennék a kezüket, ha ilyen városban élhetnének.

Máshol sem tudják megbecsülni az emberek a jót, vagy csak errefelé jellemző ez?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook