Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mennyire tudjátok megbeszélni a problémákat a párotokkal? fórum

Mennyire tudjátok megbeszélni a problémákat a párotokkal? (beszélgetős fórum)


1 2
2009. szept. 1. 23:51
mi hála az égnek probáljuk megbeszélni a dolgokat kisebb nagyobb sikerrel.ő általában lazábban fogja fel a dolgokat mint én és ez számomra ídegesítő
8. momo1979 (válaszként erre: 6. - Lilimia)
2009. szept. 1. 23:09

Most hogy írod, igen én is írtam levelet, de

ő elolvasta és írásba válaszolt, de nekünk ez nem igazán segített akkor.

7. momo1979 (válaszként erre: 5. - Leoborta)
2009. szept. 1. 23:08
Nálunk is pon tugyanígyvolt. Szerencsére tavaly óta csak egyszer szólalkoztunkössze akkor is engedtünk egymásnak. szerencséreazóta nem is szólalkoztunk össze. furcs, de szuper rzés.
2009. szept. 1. 23:06

Régen néhány dolgot én sem tudtam megbeszélni a férjemmel. Volt hogy nézeteltérés, kommunikációs probléma, vagy egyszerűen csak azért mert elbeszéltünk egymás mellett, és egyikünk sem bírja az értetlenséget.

Egyszer iszonyatosan dühös lettem rá, nagyon nyomós okkal. Leírtam neki egy levélben mindent amit nem beszéltünk meg. Ő szintén levélben válaszolt. Azóta nincs olyan téma amit ne tudnánk megbeszélni, és békésen dűlőrejutni.

A kommunikáción kell javítani, át kell törni pár falat, és utána egyet alkot két ember...

5. Leoborta (válaszként erre: 4. - Momo1979)
2009. szept. 1. 23:02
Persze, és sikerült is, végül igazat adott, hogy ezt így nem lehet, csak néha kijön belőle az ösztönlény, aztán ugat, mielőtt gondolkodna. Szerencsére gondolkodó ember, ha nagyon igyekszem, sikerül. Higgadtan kell nekiállni.
4. momo1979 (válaszként erre: 2. - Leoborta)
2009. szept. 1. 22:57
Ti próbáltátok már et megbeszélnikomolyabban?
3. momo1979 (válaszként erre: 1. - Enix)
2009. szept. 1. 22:56
Sajnos régebben mi sem tudtuk megbeszélni a dolgokat, mindig ha gond volt én voltam a hibás mégakkor is ha nem is voltama közelbe. Pici dolgokonössze tudtunk zörreni. De tavaly kaácsonykor totál kiborult a bili és nemmáig napig nem tudomde akkor vhogyan rendbehoztuk a dolgokat, megbeszéltünk mindent, mert azóta nem vestünk öszeannyira, csak kisebb összezördülés volt, de akkor simán belátta, hogy igazamvolt. Nálatok is a megértés a gond ha jól veszem ki?
2009. szept. 1. 22:55
Néha sehogy, mert megsértődik, azt mondja, hogy csak kritizálom, rám förmed itt-ott, és azonnal visszavág, hogy én mit nem csinálok jól. Nehéz, most is éppen emiatt rágódok több mint 1 hete.
1. Enix
2009. szept. 1. 22:45
Mi sajnos nem mindig, én vagyok a kezdeményezőbb, de ha valami probléma van és meg akarom beszélni, (mert addig nem nyugszom, nekem meg kell beszélnem mert nem tudom magamban hordozni,)akkor az ő reakciója másabb:( piszkálásnak veszi ha meg akarom beszélni, úgy érzi h nem hagyom békén. megjegyzem nem gyakran vannak problémák szóval még elege se lehet belőle. a problémánkra !jelenleg! megoldás nincs uh beletörődök. valaki találkozott már hasonló helyzettel? várom a válaszokat.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook