Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mennyire megbízható a fülhőmérő? fórum

Mennyire megbízható a fülhőmérő? (tudásbázis kérdés)


2009. febr. 3. 17:03
Én omron fülhőméröt vettem drága pénzért de nem vált be se nagy(7éves)se kicsi(1éves)gyereknél
13. Ekka
2009. febr. 3. 15:40
Fülhőmérőnél kell valamit levonni?
2009. jan. 19. 16:40
Nem a legpontosabb.Nekem,mindig mást mutat,mint a higanyossal.
11. Heni86
2009. jan. 19. 15:24
Elméletileg 0,3 C-t csal a hagyományoshoz képest de hogy + vagy - az rejtély. Ezt a védőnő mondta ill. rajta van a dobozán is...
10. Yulcsy (válaszként erre: 8. - Kostyi79)
2009. jan. 9. 12:31

Nekem is ez van otthon,tényleg gyors, de van hátránya is.Például nem fekhetsz a füleden előtte fél órával amelyikben mérni akarod.Ez nálam nagy hibának számít,mivel csak hason tudok aludni és hát olyankor persze,hogy a fülemen fekszek.

Így én használom a régi hagyományos higanyosat is.

De pont azért vettem, hogy ha majd gyerekem lesz, akkor gyorsan jussak eredményhez.

2009. jan. 6. 15:07
Tegnap megmértem a hőmérsékletem fülhőmérővel 36.1-et mutatott. Egy digitális hónaljhőmérő 35.5-öt! Egyik se jó! Ráadásul a szemét fülhőmérőbe ha új elemet teszek rögtön rossznak írja!
2009. jan. 6. 14:28
Angliaban elek, itt az orvosok a Braun fulhomerot hasznaljak, ez adja a legmegbizhatobb eredmenyt. Mi is ezt hasznaljuk, nagyon szeretem. Gyerekeim 1 es 2 evesek. 3 masodperc alatt mer, es mindig a valos eredmenyt mutatja. Csak ajanlani tudom mindenkinek.
2009. jan. 6. 09:00
Valakinek van tapasztalata az Omron márkájú mérőről? GYógyszertárban ezt tudják megrendelni.
2009. jan. 6. 08:37
Nálunk bevált a fülhőmérő! Lányom betegvolt egyszer és láttam rajta,hogy tüzel a láztól.A digitális szerint alig volt hőemelkedése, fülében megmérve jóval magasabb volt. Ami számomra inkább hihetőbb volt. Sokkal jobb,mert alvás közben is ellenőrizni tudod a lázát.Csak mindig ugyanabban a fülben kell mérni.És persze normálisat kell venni,nem a legolcsóbbat.
2009. jan. 6. 08:24
Nekünk van, de szerintem nem megbízható, legalábbis kisgyereknél nem. Nekik még anyira kicsi a fülük, h nem érsz el a hőmérővel addig a pontig, amíg kellene. Mindig fals eredményeket kaptam, úgyhogy egyelőre hanyagoljuk.
2009. jan. 6. 08:23
Nekünk van, de nem vállt be egyáltalán. Még mndg a legjobb a sima hőmérő az volt eddig a legmegbízhatóbb.. A digitálissal is gondjaim voltak. Nekem van 4 féle még digitális cumis is, de soha nem azt mért mint a hagyomáyos.
2009. jan. 6. 08:16
Már kórházakban is azt használják. A lányomat a mandulájával műtötték, és ott már fülhőmérőt használtak.
2009. jan. 6. 08:15

Szeretnék venni, de nem tudom mennyire lehet benne bízni. Lányom nem hagyja a fenekébe bedugni a hagyományos mérőt, sírógörcsöt kap, hány. Gondoltam beruházok egy fülhőmérőre.

Márka is érdekelne, hogy utána tudjak kicsit olvasni, de mivel ide nem lehet kiírni, várok priviket is.

Előre is köszönöm szépen: J.

2009. jan. 6. 08:13
Mennyire megbízható a fülhőmérő?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook