Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mennyibe kerül a tévé javítása? fórum

Mennyibe kerül a tévé javítása? (tudásbázis kérdés)


4. 12d083b51b (válaszként erre: 1. - Kisfüles)
2018. júl. 14. 14:27
És ez a hanghiba mit jelent nálatok?
2018. júl. 13. 18:27
Csatakozom az előttem szólóhoz.A régebbi készülékekbe már egyre nehezebb alkatrészt találni.Mondjuk sokszor az újabb tipusokba is.Én nagyon keveset találkoztam munkám során hanghibás tv-vel.Rendszerint végfok hiba,vagy kicsatolás kiszáradása okozza.Egyszer talán akadt egy secam modul hibás is.De ennek már vagy 15 éve.
2018. júl. 13. 17:08

Szia,

ezt nem lehet látatlanban megmondani, hibától és készülék típusától függ. Félő, hogy régi képcsöves tv-t már kevesen javítanak, mert alkatrészt sem lehet hozzá kapni. Könnyen mondják, hogy vegyél újat. Legjobb helyzetben akkor lennél, ha ismerőseid között akadna valaki, aki afféle ezermester-bütykölő, műszerész végzettséggel. Aki szívesen babrál ilyesmivel, főleg van hozzá raktáron tartalék bontott alkatrésze is.

2018. júl. 13. 17:00

Sziasztok


Nagyon szép napokat,és nagyon szép estéket kívánok mindenkinek.Azt szeretném kérdezni,hogy egy régi típusú.hagyományos tv hanghiba javítása mennyibe kerül?Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook