Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mennyi szomorú lélek:-( fórum

Mennyi szomorú lélek:-( (beszélgetős fórum)

1631. Guruljka
2018. szept. 29. 13:17

Nem értem, miért probléma valakinek, ha nem teszünk fel portrét.

A netre az ember óvatosan rakosgat fel képeket. Kivéve sok fiatalt, akik a facén pózolnak, aztán csodálkoznak, ha valaki zaklatni kezdi őket.

2018. szept. 29. 13:16

Madárka, lehet arrébb csiripelni ha valami nem tetszik.

Az milyen emberre vall, aki neki nem tetsző és öt irritáló fórumokba ír be, hogy sz@rok vagytok posvány élettel?

1629. globus (válaszként erre: 1616. - Hajnali madar)
2018. szept. 29. 13:13
Talán azért, mert pl. harminc-valahány év után mással is szeretnénk beszélgetni. Nem csak társkeresni, én konkrétan menekülnék, ha valaki ilyen céllal küldene üzenetet. Kb. húsz évvel ezelőtt ismerkedtem meg chat-oldalon egy budapesti barátnőmmel, ma is tartjuk a kapcsolatot.
1628. szőkelédi (válaszként erre: 1616. - Hajnali madar)
2018. szept. 29. 13:07

Egyáltalán nem érzem azt ,hogy posvàny életem lenne.

Ha teszek fel fotót ,mi fog változni? Nem osztom az észt,de tapasztalatok alapján hozzá tudok szólni egy két témához. Továbbá nincs azon mit szégyellni,hogy az ember megkeseredett,vagy esetleg rászorul arra,hogy beszélgessen másokkal.

1627. szőkelédi (válaszként erre: 1619. - Gilingalang)
2018. szept. 29. 12:57

Már miért lenne sz@r eme fórum ? Ennyi hozzászólás nem azt tükrözi. Igazad van ,nem kell ide írni ha nem tetszik.

Ennyi !😁

1626. szőkelédi (válaszként erre: 1625. - Amaunet)
2018. szept. 29. 12:46

Jajj dehogy !! Nem te 😁 Nem értem miért kell azon lovagolni ,hogy miért nincs profilkép,miért éjjel fórumozunk stb . Erre írtam ,hogy jobban érzi magát ha ide írogat , érdekes eddig szépen elbeszélgetünk minden féle témáról.

Nemcsak a szomorúság és a panaszkodás volt a téma.

Most meg tessék...nem a párjával beszéli meg a dolgokat.Nem! A párommal mást szoktam 😁.

1625. Amaunet (válaszként erre: 1624. - Szőkelédi)
2018. szept. 29. 11:22
Úgy érted én voltam kioktató?
1624. szőkelédi (válaszként erre: 1622. - Amaunet)
2018. szept. 29. 10:33
Látod erről beszéltem...ez a kioktató stílus némely embertől! Lehet így jobban érzi magát ?
1623. gilingalang (válaszként erre: 1622. - Amaunet)
2018. szept. 29. 09:58
Köszönöm!
1622. Amaunet (válaszként erre: 1616. - Hajnali madar)
2018. szept. 29. 09:49

Remélem, benned is el fog múlni idővel ez a keserűség, ami a bejegyzésedből árad!


Minden embernek más a problémája. Még ha ugyan az lenne is másként élik meg.

Amíg a saját problémádat meg nem oldod nem tudsz megértéssel fordulni mások felé.


Ha visszaolvastál volna a fórumban és nem csak a címet olvasod el, akkor tudnád, hogy miről is szól.

1621. semleges (válaszként erre: 1619. - Gilingalang)
2018. szept. 29. 09:42
De mégis beírt:)
1620. semleges (válaszként erre: 1616. - Hajnali madar)
2018. szept. 29. 09:41

Nincs fotóm ennek ellenére nem érzem maga sérültnek.

Aki éjszaka van itt lehet, hogy akkor ér rá?

Az internet megjelenésével ez is egy megjelenési formája a beszélgetésnek.

2018. szept. 29. 09:38

Nem értem!

Bevonzottuk a rosszalkodókat?

Minek kell ez?

Komolyan annyi fórum van!

Ha nekem nem tetszik egy fórum nem írogatok oda, lapozok!

Minek beírni, hogy nem akarok beírni, mert szar?

1618. gilingalang (válaszként erre: 1616. - Hajnali madar)
2018. szept. 29. 09:33

Ez nem egy társkereső oldal!

Fórumok ezrei vannak!

Lehet választani!

Sőt nyitni sajátot amiben olyan témákat írsz ami a kedvedre való!

Képzeld van olyan akinek nem elég a párjával megbeszélni, mert esetleg más szemszögből is szeretné hallani!

A párunk az velünk együtt éli át, máshogy látja!


Kérlek keress magadnak egy szuper fórumot, ahol jól érzed magad!

Köszönöm!

1617. szőkelédi (válaszként erre: 1613. - Szőkelédi)
2018. szept. 29. 08:20
Bocs nem ide szántam,késő volt már valószínű.
2018. szept. 29. 05:22

Igen, itt ezeken az oldalakon - ezen is! - azok a szomorú, megkeseredett emberek vannak, akik szeretnének változtatni az életükön, de valami miatt nem tudnak, vagy nem akarnak elindulni az úton, mert az bizonytalan és azt gondolják, jobb a mostani lélekromboló nihil, posvány, amiben él/élek, mint a bizonytalanság.

Tedd fel magadnak a kérdést:

Mi a fenéért vagyok fél/egész éjszaka a gép előtt és élem ki, - mondom/írom le - a gondolataim, amit a társamnak - ha egyáltalán van - nem tudok, vagy nem akarok elmondani?

Ráadásul teszem ezt anonim módon, egy nick név mögé rejtőzve, valamilyen glitteres fotóval, vagy az aktuális érzésemnek megfelelő fotóval helyettesítve a nem vállalt arcomat.

Azok a hozzászólók, akik még csak egy fotót sem tudnak magukról kitenni - de osztják az észt és a jó tanácsokat - maguk is ugyanolyan sértett és sérülékeny emberek, mint mi többiek.

Ha beismerik, ha nem.

Bár ez ugye csak az én véleményem.

1615. MÁRIA DOBOS (válaszként erre: 1614. - VersEmber)
2018. szept. 29. 04:22
Ez így van! Nem is tudok ide mit írni, mert ha a LÉLEK szomorú, akkor semmi sincs rendben. Szerintem.
1614. VersEmber
2018. szept. 29. 01:43

Mennyi szomorú lélek!

-----

Valahol ez egy nagyon tragikus felvetés.

========

Na, itt van az, amikor nem mondhatsz jót.

2018. szept. 29. 00:57
Wtf ??😁😁
1612. Guruljka (válaszként erre: 1611. - VersEmber)
2018. szept. 29. 00:45
Rendben, köszönöm.
1611. VersEmber (válaszként erre: 1610. - Guruljka)
2018. szept. 29. 00:43
..............OK
1610. Guruljka (válaszként erre: 1605. - VersEmber)
2018. szept. 29. 00:32

Figyelj!

Egy rossz szót, sőt egy kétkedő szót sem írsz Evelinnek. Világos?

1609. Amaunet (válaszként erre: 1607. - Szőkelédi)
2018. szept. 29. 00:11

Igen, néha um. szigorúan fogalmazok. De ezt nem bántó, hanem építő szándékkal teszem.

Úgy gondolom, hogy mint nekem is, ahhoz, hogy kibillentsen valami/valaki az állapotomból egy szigorú hang szükséges.

Ilyen vagyok magammal szemben is. Ha padlóra kerülök (mint pl. ma is), akkor van egy kis idő, amikor meg kell döbbenni, el kell gondolkodni, aztán meg kell kell keresni a megoldást.

De az, hogy hónapokig siránkozni, másokra mutogatni számomra nem elfogadható.

1608. szőkelédi (válaszként erre: 1604. - Százas Evelin)
2018. szept. 29. 00:10

Nemhogy nevetséges,de szánalmas is .

Nem voltam a helyedben,hogy tudnám neked mi lett volna a jó? Utólag okos vagyok én is ,meg szerintem mindenki. Max annyi ,hogy sejtem milyen lehetett,mert láttam hasonlót. De azért majd megmondom én neked a tutit ,mit kell ,hogy kell😂😂 mert ez csak úgy megy ám!

1607. szőkelédi (válaszként erre: 1606. - Amaunet)
2018. szept. 29. 00:04

Te is írtál nekem nem egyszer, bár nem esett jól ,de be kellett látnom igazad van. Természetesen sosem ártó szándékkal,csak jó tanácskènt. De azért nem mindegy hangnem és a stílus.

Már én is átlépem az ilyeneket . Igen valóban létszüksèglet ,ahogy mondod.

1606. Amaunet (válaszként erre: 1604. - Százas Evelin)
2018. szept. 28. 23:55

Számomra az ilyen emberek és a hozzászólásaik nem jelentenek semmit. Átlépem.


Talán még néhány hónapja is előfordult velem, hogy nem voltam elég empatikus másokkal. De az idő és a hozzászólásaik alapján kissé beléjük láthattam és már megértem mit, miért írnak.

Pl. Evelin.:) Kezdetben úgy érzem volt köztünk némi kis feszültség. De idővel azt hiszem ez eloszlott és jól megférünk még egy fórumban is.:)

Az általad is leírt emberek szinte minden fórumon előfordulnak. Szomorú, de számukra a netes közösség elismerése élet-halál kérdése.

1605. VersEmber (válaszként erre: 1604. - Százas Evelin)
2018. szept. 28. 23:30

Figyelj!

Az, akinek az ismerete meg van ahhoz, hogy véleményt mondjon, az miért ne tehetné meg?

Az, aki egy kicsit is tudománnyal alátámasztott dolgot oszt meg, az "okostojás"?

Neked mindenki "okostojás", "okostojáskodik" aki nálad okosabb?

Érdekes hozzáállás...


Vagy van egy másik variáció: nálad nincs okosabb ember.

1604. Százas Evelin (válaszként erre: 1600. - Szőkelédi)
2018. szept. 28. 23:26

Igen, aki okostojáskodik, folyton mindent igen jól tud, de legalábbis jobban mint a jelenlévők, az gáz. :-) Mire az a nagy erőlködés? Feltétlenül valami pótlék. Itt éli ki magát, mert másutt képtelen.

Nem (csak) lexikális tudásra gondolok. Erkölcsileg is fölötte áll mindenkinek, nemegy ilyen van. Pedig egy idő után az nevetséges.

1603. Százas Evelin (válaszként erre: 1599. - Magdalénia)
2018. szept. 28. 23:19

Feltétlen beleolvasok. Szeretem a fura figurákat. :-)

Igen, időnként én is úgy érzem, hogy na most ez a nap sok volt hoxailag. :-) El lehetne itt molyolni akár állandóan is, na az is egyfajta lelkibetegség lenne. :-)

1602. szőkelédi (válaszként erre: 1598. - Százas Evelin)
2018. szept. 28. 22:54

Jaaa dehogy dobom el 😊 szeretek beszélgetni ,sokat vagyok egyedül.

Mint írtam nem válaszolok a taplónak,attól többre tartom magam.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook