Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mennyi ideig képes egy férfi megcsalni a feleségét ugyanazzal a nővel? fórum

Mennyi ideig képes egy férfi megcsalni a feleségét ugyanazzal a nővel? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
1373. 04b817a477 (válaszként erre: 1360. - Petrikek)
2008. ápr. 7. 06:06
petrikek !én teljesen egyetértek veled , mert én is akiket ismerek szomszédok , barátnők ,ismerősök ,stb . azokról legelább egyszer már kiderült ,hogy megcsalta a férjük valamikor .vannak akik kétéve vagy több van aki tavaly:))vagy sok olyat ismerek én is akik most is szeretött tartanak a felesége mellet. és jönnek a boltba és a barátnöim ,munkatásaim ismeröseim azt sutogják látod ez a szeretöje. és a feleség meg semmit nem tud. mert mindig csak akkor derül ki ,hogy a férj szeretött tart ha a csajszi felhivja a feleséget. mert mi akik tudjuk vagy látjuk, vagy már tudja mindenki a szomszédok ,a barátok stb, soha nem mondjuk el a feleségnek ,mert ugy gondoljuk semmi közünk a más életéhez és nem akkarunk mi linni a hibások semmiért .és ezért van ,hogy sok feleség lehet én is :))nem is tudja meg a férje megcsalta soha sem, mert körülöte mindenki hallgat mint a sir:))
1372. petrikek (válaszként erre: 1370. - 14775640c4)
2008. ápr. 7. 05:04

Persze, hogy nem lehetek biztos benne, hiszen nem ismerek másokat.Én azt írtam, hogy ez az általános tapasztalat és hogy nem tenném tűzbe a kezemet elég sok pasiért.

Ez még nem jelenti azt, hogy a te vagy a szomszédasszony férje megteszi. Én csak arra próbáltam rávilágítani, hogy nem kell kardoskodni olyan nagyon senkinek, hogy az ő férje nem és ő bizony kitenné a szűrét, ha mégis Amíg az ember nem él meg ilyesmit, addig fogalma sem lehet róla, hogy hogyan reagálna.

És azt szokták mondani, hogy ami még nem volt az még mind előfordulhat.

Persze nyilván nem minden pasi ilyen, de ha százalékot kellene mondani, akkor melyik oldal győzne. Aki megteszi vagy aki nem (legalább egyszer). Szerinted melyik oldal győzne?

1371. 14775640c4 (válaszként erre: 1369. - Nyuszó68)
2008. ápr. 6. 20:24
persze igy van. itt max csak tanácsot adhatunk de beleszólni nincs jogunk. mindenki ugy dönt ahogy akar.
1370. 14775640c4 (válaszként erre: 1363. - Petrikek)
2008. ápr. 6. 20:23

azért ez nem biztos hogy igy van teljesen.jó nem mondom hogy nincs igazad,mert sok igazságot irsz,de

te biztos vagy abban hogy tuti minden pasi félrelép?

nagyon sok házas, vagy kapcsolattal rendelkező férfi van ebben az országban. elég nagy bátorságra vall ezt igy kijelenteni,anélkül hogy ismernénk mindenkit.

ez olyan mint én ismerek legalább 5 olyan nőt akinek a férje mellett szeretője van. mégsem mondom azt hogy akkor minden nő csalja a párját,csak mert azokról tudok hogy félrelép.

azok igen akiket ismerek. de mi van azokkal akiket nem ismerek?

állitom ha itt a hoxán is megkérdenznénk a pasikat, itt sem biztos hogy mindegyik csalja a feleségét.vagy mindegyik legalább egyszer félrelépett.

nem mondom hogy a nagy átlag nem teszi meg de ismeretlenül nem merném ezt kijelenteni hogy csak azért mert látok hallok dolgokat akkor az már ugy is van.

1369. Nyuszó68 (válaszként erre: 1296. - Raniko)
2008. ápr. 6. 18:51
Én is úgy érzem hogy a fájdalomról igen is kell beszélni.Utána megkönnyebbül az ember.Főleg itt ezen a portálon jó mert név nélkül őszintén el tudjuk mondani sérelmeinket,amit a való életben lehet el sem mernénk mondani.Sok tanácsot kaphatunk olyan emberektől akik már egyszer átélték ugyanezeket a problémákat.Egyet nem szabad:befolyásoltatni magunkat!Mindig azt tegyük ami nekünk,saját magunknak a legjobb.Én sem azért fogok elválni mert az esetek 99%-ában ezt tanácsolták,hanem azért mert ÉN így akarom,és NEKEM így a legjobb!
1368. Nyuszó68 (válaszként erre: 1367. - Raniko)
2008. ápr. 6. 18:35

Igen,most már elmondhatom hogy nő létemre erős egyéniség vagyok.A gyerekekkel kapcsolatban csak annyi,olvasd el a Hűtlenség,megcsalás fórumon a BREDAMAZON 792 hozzászólását.Én is vele értek egyet.

Egy biztos hogy egy válás sosem egyszerű dolog.

1367. raniko (válaszként erre: 1366. - Nyuszó68)
2008. ápr. 6. 15:48

Te egy nagyon erös egyéniség lehetsz!

De mi van akkor ha a családnak több gyermeke van?

Ha estleg úgy alakították ki az életüket ,hogy az elválás nem is olyan egyszerü?

Ezt mondjuk valahol olvastam:a nő a tűz őrzője a férfi pedig a vadász.

A nő megállapodik (általában) a kapcsolatban a férfi ott folytatja (általában) ahol egy pillanatra abbahagyta.

1366. Nyuszó68 (válaszként erre: 1363. - Petrikek)
2008. ápr. 6. 15:00

"Én egyikőjükről tudom, hogy egyszer kiderült a szerető, akkor az asszony kitette a bőröndöket az ajtó elé.

Persze azóta újra együtt élnek (és megvan a szerető is)."



Ez undorító! És még van képe azt mondani hogy szereti a feleségét???


Itt jön az hogy amikor kiderül mindegyik azt mondja hogy csak téged szeretlek,megbánta,nem teszi meg újra,könyörögnek,sírnak,kedvesek,csak hogy visszafogadják őket,mert így kényelmes.És higyjétek el hogy sok férfinak sikerül ez a módszer,mert mi nők egyszerűen gyengék vagyunk és megsajnáljuk őket.(Én ez alól kivétel vagyok,mert én elválok és soha nem tudja visszasírni magát).Sok nő van akik a történtek ellenére főznek,mosnak,vasalnak rá,ha igénylik kielégítik vágyait,és ha nem akkor is van hová menniük.Ez a visszafogadósdi szerintem a női nem gyengesége.

1365. b46d5f17a9 (válaszként erre: 1359. - Raniko)
2008. ápr. 6. 14:32
Úgy van!!! Tökéletesen igaz. Minek előre gondolkozni azon, hogy mi lesz, akkor, ha ... Ráér mindenki akkor agyalni, amikor már nyakig benne van. Épp elég lesz akkor is higgyétek el. Addig meg minek rontani az életet.
1364. petrikek
2008. ápr. 6. 14:31

Na eszembe jutott valami, ami ugyan fordított eset, mert a nő csalt, de azért fura.

Az elmúlt hetekben volt egy eset, amikor Kocson egy vadász lelőtte a feleségét, mert kiderült, hogy szeretőt tart. Ugye emlékeztek? Na Kocs tőlünk kb. 15 km-re van és a hölgynek itt a városunkban volt egy ékszerboltja egy üzletházban. A szeretőt az üzletház összes boltjának az alkalmazottja ismerte, tudta róla a saját lánya, hogy szeretője van.

A férje miért csak sok-sok idő után tudta meg? Mert senki nem mondja meg az igazat a megcsalt félnek.

Általában ezek a dolgok akkor derülnek ki, ha a szerető van olyan ostoba és direkt lebuktatja magukat.

1363. petrikek (válaszként erre: 1362. - Nyuszó68)
2008. ápr. 6. 14:27

Hidd csak el. Ezek a fiúk egytől egyik lehoznák a csillagokat is az égről a feleségüknek és ha kívülről látod őket, akkor teljesen harmónikus házasságnak tűnik szinte mind. Én egyikőjükről tudom, hogy egyszer kiderült a szerető, akkor az asszony kitette a bőröndöket az ajtó elé.

Persze azóta újra együtt élnek (és megvan a szerető is).

Nyilván mindenki a saját életét és a saját férjét ismeri a legjobban, de senkinek nem furcsa, hogy mindig csak más férjéről derül csak ki?

Írta ezt már itt valaki, de most nincs kedvem visszaolvasni, hogy ki. Ő teljesen találóan leírta.

Én nem azt állítom, hogy itt bárkinek a férje is félre..., csak azt, hogy én bizony nem tenném tűzbe a kezem se a saját férjemért, de a saját apámért, nagyapámért, unokabátyámért és senki férfi ismerősömért sem.

Nem érdekes, hogy kiderült szinte az összes médiaszemélyiségről, politikusról, a szomszédról, a tanárról az iskolában? A mi férjünkről soha? Miért nem? Mert mindig az tudja meg utoljára, akit a legjobban érint. Azért.

Persze nem legyen igazam....

1362. Nyuszó68 (válaszként erre: 1360. - Petrikek)
2008. ápr. 6. 14:19

"Egyszerűen rájöttem, hogy ilyenek a pasik. Szeretik a feleségüket, de bizony időnként félrek....nek. "


Ezt nem hiszem el! Ilyen nincs! Ha már valaki félrek..l az már nem hogy nem szereti a feleségét,de meg is alázza!

1361. petrikek
2008. ápr. 6. 14:06
na ma tök bénán írok, természetesen nem egyészen, hanem egészen jól
1360. petrikek (válaszként erre: 1356. - 14775640c4)
2008. ápr. 6. 14:04

Nem lehetek biztos benne.... de nem gondolom, hogy ha ilyesmi kiderülne, akkor a Dunának mennék. És őt sem küldeném el.

Leírok ide egy történetet, amit egy másik fórumban már leírtam és csak reménykedek, hogy egyik kollégám felesége sem olvassa.

Egy fiúcsapatban dolgozok. Legtöbbjük fiatal, frissen házasodott, akad kispapa is köztük, de van olyan is, akinek 25 éves gyerekei vannak....

Ismerem mindnek a feleségét. Van amelyiket közelről és egyészen jól és van, amelyiket csak köszönés szinten.

Mivel fiúsítva vagyok és nincs titkuk előttem (vagyis előttem zajalanak a dolgok) így látom, hogy az ifjú feleségek (és persze a 20 éve házas asszonyok is) mikről nem tudnak.

Az összes!!!! kollégám közül csak egyről nem tudom, hogy valaha is megcsalta, vagy esetleg csalja a feleségét. Nem sejtem, hanem tudom!!! Látom!! Van, amelyiknek a szeretőjét is ismerem és a feleségét is. És nem gondolnám, hogy pont ez a cég egy különlegesen félredugós banda lenne. Egyszerűen rájöttem, hogy ilyenek a pasik. Szeretik a feleségüket, de bizony időnként félrek....nek.

Na le is szedem a fényképeimet, mert még a végén lebuktatok valakit.

Így, ezek alapján ugye én sem lehetek biztos benne...

1359. raniko (válaszként erre: 1350. - Sylvee12)
2008. ápr. 6. 13:25

Hogy lehet előre felkészülni arra ami nincs is?

Ha görcsösen figyelsz,mindent helyesen próbálsz tenni elveszti a kapcsolat a romantikát.

Ha úgy szeretnéd leélni az életed,hogy minden tökéletes legyen és rajtad ne múljon a kapcsolat mikor fogsz nevetni vagy felhötlenül átadni magad dolgoknak?

Lehet,hogy belölem egy optimista ember beszél de soha nem vesztegetném az értékes időmet olyanra ami még nincs is.

Majd akkor töröm rajta a fejem ha időszerü.

2008. ápr. 6. 10:25

Ezt mondtam én is, hogyha valakit elvisz a kukmánya másfele akkor elviszi!


lehet nem ebbe a topicba hanem a nagyon szeretemesbe és mégis megcsalokba.


egyszer én is megörültem a volt páromnál ... ezt is leirtam oda!

1357. fe20557d00 (válaszként erre: 1352. - 04b817a477)
2008. ápr. 6. 09:16

Akár lehetnél az én barátnőm is..:-))

Az én legjobb barátnőm detto így volt. Mindig azt mondta hogy a férjem és én vagyunk neki a példakép,ő is ilyen házaséletet szeretne élni. Ő is sokat volt velünk,mentünk együtt nyaralni,bulizni,hétvégi főzések..stb.Akkor még nem volt gyerekünk.

Azóta a barátnőm is férjhez ment,egy nagyon kedves,jópofa palihoz! Nagyon jól megvannak,de akárhányszor talizunk mindig mondja nekem,hogy ő a mai napig nem emésztette meg a mi történetünket és akármilyen jól vannak,tudja nem lehet biztos semmi.Én meg mindig nyugtatom ...csak szeresse és kész!(Hozzá teszem én se tudom elképzelni,hogy náluk bármi lehetne) Amúgy meg annyira jó barátnő végig mellettem volt a válásnál és lelkileg sokat köszönhetek neki..:-)

1356. 14775640c4 (válaszként erre: 1353. - Petrikek)
2008. ápr. 6. 09:08

akkor a te párod is csal téged?

mert azt irtad mind ilyen.akkor a te párod is megcsal téged?

1355. fe20557d00 (válaszként erre: 1353. - Petrikek)
2008. ápr. 6. 09:06
Sok igazat írsz....
1354. petrikek
2008. ápr. 6. 07:46
előtte
1353. petrikek (válaszként erre: 1352. - 04b817a477)
2008. ápr. 6. 07:43

Kár kutatni. A pasik egyszerűen ilyenek, egy életben legalább egyszer "megbotlanak". A barátnőd példája is bizonyítja, hogy a legeslegideálisabbnak tűnő kapcsolatban is előfordul. Úgy, hogy senki se gondolrá. Nekem is váltak el ismerőseim úgy, hogy azt hittem, jobb házasság nem létezik az övékénél.

És látod, a barátnőd is megbocsátott (mert hülye lett volna felrúgni sok csodálatos évet 10 db félredugás miatt). Miért mondják itt mégis sokan, hogy ők soha nem bocsátanának meg? Miért mondják, hogy pakolhat a pasi? Mert még nem szembesültek vele, hogy milyen az, amikor megtörténik?

A barátnőd előtt nyilván azt gondolta, hogy ő se bocsátana meg.

Egyébként nem elkeseríteni akarlak, de (talán te is írtad korábban, már nem emlékszem) ha egyszer megtette, nyilván megfogja máskor is. Lehet, hogy nem is ez volt az első, csak most egy hülye libába botlott, aki nem tartotta be a játékszabályokat és kiderült. Sok meg nem derült ki.

2008. ápr. 6. 07:06
sziasztok! igen én is azért vagyok itt. és szerintem mindenki ,mert ahogy mondtam legjobb barátnöm ,akivel olyanok vagyunk mint két testvér , 20éve a barátnöm:) )akinek gyönyörö élete volt. a férje aki imádta a gyerekeket és öt is . mindent megbeszéltek minta féj volt segitö kész ,sexeltek állandóan, minden jól müködött néha még irigyeltem is őket amiért ennyire jól kijönnek ,pedig már ök is 20-éve ismerik egymást ,mert nemondom az én házzaságom nem jó ,de azért mi sokkal többet vitatkozunk igaz ,hogy aproságokon :))akkár még gyerekeken is ,mert én mindent megengedek nekik:)).és még is kiderült a barátnőm férje,4honapig szeretött tartott 12évvel fiattalabb lányt 2007-ben. és ugy derült ki ,hogy a lány megcsörgete a férjét és beszélt a barátnőmmel ,hogy ő szereti a férjét és akkarja magának,de a férje azt mondta neki nem kel ,ő nem szereti maga sem érti ,hogy tehetett ilyet csak sex volt ,és nem is volt a csajjal csak vagy 10-szer 4honap alatt és, hogy ő már kiakart lépni a kapcsolatból ,de a csaj zsarolta beárulja a feleségének ,meg is tette. most együtt élnek a barátnőm és a férje egy év telt el azota és kezd minden a régi lenni ,de sokat vaszekedtek elötte . megbocsájtott neki ,mert szereti a férjét és megigérte a férje soha nem tesz ilyet és szerintem igy is lesz, mert nem sok férfi birta volna ki amit a barátnőm müvelt vele a veszekedéseivel. ezért kutatok én is :)))mert ha valakinek ilyen gyönyörü élete volt, mint nekik én tudom ,mert szinte mindig együtt vagyunk .akkor minek neki szerető?? nem értem .és most én is kutatok nehogy igy járjak mint a barátnőm ,azért mondtam ,hogy a nagy öszinteséggel néha nem megyünk semmire.
1351. Sylvee12 (válaszként erre: 1335. - Arka)
2008. ápr. 5. 23:03

Én ,már nem tudom, mivel hibázok.:(( Szerettem volna egy kicsit előre látni, ezért is írtam ide, hogy mik azok a kardinális hibák, amiket ne kövessek el.

Na, majd látjuk...

1350. Sylvee12 (válaszként erre: 1348. - F39a34943d)
2008. ápr. 5. 22:49

figyelj, te drága!


Csak szeretnék, mindenre előre felkészülni, hogy ne érjenek meglepetések.:)))))

öreg vagyok én már bohócnak:))))

1349. Sylvee12 (válaszként erre: 1348. - F39a34943d)
2008. ápr. 5. 18:39
jól van, na:)))
1348. f39a34943d (válaszként erre: 1345. - Sylvee12)
2008. ápr. 5. 18:35

Nyugodj meg !


mi majd lerendezünk mint floki a lábtörlöt!

1347. b46d5f17a9 (válaszként erre: 1345. - Sylvee12)
2008. ápr. 5. 18:31
Részemről túlbeszéltem. Találj valami elfoglaltságot, ami elvonja a figyelmedet az efféle gondolatokról. Ne kezdj el enni, mert utána meg a diéta miatt borulsz ki, de csinálj valami értelmeset, ami lefoglalja az agytekervényeidet.
1346. f39a34943d (válaszként erre: 1345. - Sylvee12)
2008. ápr. 5. 18:31

Drága kicsi csillag nincs melletted a párod és jár az agyad!


na látod ezt kellene befejezni nem parázni!


nem mazó a párod, hogy azért legyen veled mert jaj de szar és még még kinozz Sylvee még még!

1345. Sylvee12 (válaszként erre: 1341. - B46d5f17a9)
2008. ápr. 5. 18:28
Remélem, hogy csak egy idióts parás vok?
1344. f39a34943d (válaszként erre: 1340. - Sylvee12)
2008. ápr. 5. 18:27

Aranyos édes, szerethető lány vagy igy nem lesz semmi baj!

Ezt a német "kalandot" is túléltétek helyesebben túl fogjátok élni!


tényleg nagyon fontos amit a többiek mondanak, hogy nyugi!

egy egészséges figyelem nem árt de amúgy meg hátra dölni és ... lefety!

❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook