Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mennyi esélye van egy 42 éves férfinak a család alapításra? fórum

Mennyi esélye van egy 42 éves férfinak a család alapításra? (beszélgetős fórum)


249. dbc526ea53 (válaszként erre: 245. - 29b57a8dfe)
2010. máj. 22. 21:54

Ez sokaknál jó pont,tutira;))


Nekem sem volt még soha a számban,olyan;))



Na jó megyek mert ez az izgalom nem tesz jót nekem;)

248. 29b57a8dfe (válaszként erre: 244. - D1134c8b65)
2010. máj. 22. 21:53
Képzeld jött Tőle egy rúzsos,csókos ajak,drága tűzokádó:-))
247. dbc526ea53 (válaszként erre: 240. - 29b57a8dfe)
2010. máj. 22. 21:52
:)))))
246. dbc526ea53 (válaszként erre: 244. - D1134c8b65)
2010. máj. 22. 21:51

Nagyon vicces:)))))


Le tudom én hűteni magamat,csak előbb ki kell mondanom amit gondolok,na tessék már le is hültem,csak testmeleg vagyok :)))))


..igaz,itt-ott kicsit melegebb annál;-)))))

2010. máj. 22. 21:49
O.K. a puszi jöhet,:-))de nem pipázom,soha nem szíttam:-))
244. d1134c8b65 (válaszként erre: 243. - Dbc526ea53)
2010. máj. 22. 21:48
na..csókolózás..nem korai ez még??:))))))))
243. dbc526ea53 (válaszként erre: 233. - 29b57a8dfe)
2010. máj. 22. 21:47

Bocsi,a te tévedésed miatt én is tévedtem,azt vettem le a válaszodból,úgy jött le mintha ezt én állítottam volna neked,holott persze nem..



Elszívunk egy békepipát Imi?:))


Adok egy puszit és béküljünk ki,jó?

242. d1134c8b65 (válaszként erre: 240. - 29b57a8dfe)
2010. máj. 22. 21:46

a tüzet csitítjuk egy kicsit,hogy még most csak izzon::DDD


jól van..ÁLLJ csak helyt!!:DDD

241. d1134c8b65 (válaszként erre: 236. - 29b57a8dfe)
2010. máj. 22. 21:45

na..csak jól gondoltam amit gondoltam..:)))


kell a fenének talány!!!!mire való az???kit is akarunk becsapni,,és miért????semmi értelme..nemm nemmmm!!!

240. 29b57a8dfe (válaszként erre: 234. - D1134c8b65)
2010. máj. 22. 21:42

Végre egy megértő hang:-))

Hol egy poroltó,nagyon meleg lett itt egy sárkány miatt:-))

Hát próbálok majd annak a hölgynek a mindene lenni,a qvaság nem fog menni,de majd "helytállok":-))

239. d1134c8b65 (válaszként erre: 228. - 29b57a8dfe)
2010. máj. 22. 21:42

a veszteségen tessék túllépni..ne azon ácsingózz mi volt..hanem ,hogy mi lesz...és ne hasonlítgasd majd ŐHOZZÁ!!!!annak vége!!!!

Kezdj új lapot...levontad a konzekvenciát...megtapasztaltad...megtanultál dolgokat,okultál..és fordítsd a hasznodra a tudásodat!!!

Csak az egyenesség a járható út..és akinek Te kellesz az értékelni is fogja..akinek meg nem tetszik az ami van..annak nem társ kell..hanem futó kaland...az olyannal ne foglalkozz!!

238. dbc526ea53 (válaszként erre: 233. - 29b57a8dfe)
2010. máj. 22. 21:40

Mit mondjak,egy kicsit felháborodtam,hogy "azt" szántad válaszul.


Most már értem..

2010. máj. 22. 21:39
Instrukciókról
2010. máj. 22. 21:38

Akkor még egyszer,itt valakivel leveleztünk,Ő írta hogy szerinte a nőknek,jobb ha kicsit talányos egy fickó,mert a kész,érthető nem olyan vonzó!

Nem voltam a napon,megkérnélek TŰZ-SÁRKÁNY ne áss el,nem kattantam meg,vagyok aki voltam:-)))

Talán nem mindenkinek hasonló a véleménye az általam kapott

235. d1134c8b65 (válaszként erre: 233. - 29b57a8dfe)
2010. máj. 22. 21:37
értjük azt ,hogy mit gondoltál..legalábbis én igen...
2010. máj. 22. 21:35

anyám..semmi egymásnakugrás!!!

Tűz..ne támadj...értsd úgy ahogy Ő azt gondolta!!:)


most azt akarta ezzel mondani,hogy általában aki "csupán normális "ember az nem igazán kell..érted????nem kellenek a hagyományos értékek...


Mindenki terel..kábít..mert a valóság nem oly izgalmas...


Imi..a társad a mindened..a barátod..a feleséged..a gyerekeid anyja..a szeretőd..a qvád..ha már kimondtuk...tehát MINDENED!!!!!!!!!

és ebből nem is engedj..mert egyszemélyben.mindezt biztosítania kell.mint ahogyan Te is azt kell ,hogy jelentsd a számára...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2010. máj. 22. 21:33

Bocs ,kis tévedés:-))

Más valakivel beszéltem és a te hozzászólásodon válaszoltam:-))

De a lényeg benne van!

232. dbc526ea53 (válaszként erre: 230. - D1134c8b65)
2010. máj. 22. 21:28
Szia Éndzsy!:)))))
231. d560948772 (válaszként erre: 228. - 29b57a8dfe)
2010. máj. 22. 21:28
:o)))) ... hehe, akit leírtál, az a 16-20 éves "tanulom, hogy legyek NŐ" kategória... tuti, hogy olyant akarsz? :DDD
2010. máj. 22. 21:27
Boldogságosat Mindenkinek!!!:))
229. dbc526ea53 (válaszként erre: 228. - 29b57a8dfe)
2010. máj. 22. 21:26

Mond már meg nekem őszintén,hogy ezt a választ,hogyan sikerült az én hozzászólásomból leszürnöd?????



Elolvastad egyátalán?


Miért akarnád véka alárejteni az igaz oldaladat?

Miért váltál vesztessé?

Miért kellene kiismerhetetlennek lenned?

Ki monta neked,hogy egy nő szívéhez apró hazugságokon és trükközéseken keresztül visza az út??????


Eddig normálisnak gondolkodó,stb Férfinak gondoltalak,de most nem tudom,mi ez?????

228. 29b57a8dfe (válaszként erre: 227. - Dbc526ea53)
2010. máj. 22. 21:00

Közben itt a háttérben személyiség fejlesztő tréningen veszek részt.

Nem tudom véka alá rejteni az igaz oldalam,és már vesztessé is váltam!

Nem vagyok a hölgyeknek elég talányos,kiismerhetetlen,akkor adjam fel?

Ti itt a többség szerint normálisan gondolkodó férfinak tartotok!

De nekem nem kenyerem a színlelés,ferdítés,akkor nem is várhatom hogy szerető társra találjak,mert őszinte vagyok?

Én nem tudom magam kelendőbbé tenni azzal hogy szédítek,ködösítek,hogy ne legyek annyira kiismerhető.Sajnálom ha az őszinteség nem vezet semmire,és egy nő szívéhez apró kis hazugságokon,trükközéseken keresztül vezet az út!

227. dbc526ea53 (válaszként erre: 221. - 29b57a8dfe)
2010. máj. 22. 18:43

Szia Imi!:))


Tényleg ezt szokták mondani,és igaz is a mondás.


Nem tudhatod,de én is nagyon könnyen meghatódom,ha kigurult a könnyed,azt jelenti,hogy a szívedig tudtak hatolni a szavaim és,hogy egy hatalmas érző szíved van.


Ne szégyeld az érzéseidet,fejezd ki bátran,aki nem meri kimutatni,vagy akiben nincsenek ilyen nemes érzések,az nem olyan értékes mint te.


Tudod mit,akkor most jól éld meg a fájdalmadat,aztán dobd el! Csinálj valami olyat amit érzel,hogy meg kell tenned!Menj el a barátaiddal,beszélgetni,vagy bármi,menj ki egy erdő közepébe és ordítsd ki magadból a fájdalmadat.Hidd el könnyebb lessz utánna.



A lecke már megvolt,gondolom ujra nem akarod átélni,tehát ha megtalálod "ŐT",tudni fogod,mit,hogyan..


Ne aggódj,amiatt,hogy késik,ki kell várni őt. Minden nagy változás előtt,van egy csendes időszak,amiben nagyon jól lehet fejlődni,tisztázni magadban a dolgokat.


Gondolj arra,majd ha "meglessz a párod",a lelked másik fele,milyen jó lessz együtt nézni vele,egy megható szerelmes filmet,együtt fogtok sírni,össszeburulni egymás nyakába.....stb,..a film végét lehet sosem fogjátok meglátni ......... :))))))



Ritkán nézek,néztem szerelmes filmeket,nem is szerettem,mert mindég ráébresztett valamire.....

226. tina68 (válaszként erre: 225. - 29b57a8dfe)
2010. máj. 22. 16:52

Ebben teljes mértékig egyetértek veled!


Nem azt mondom, hogy fájdalmat kell okoznunk, hanem az ami fájdalmat már megtapasztaltunk, az ad erőt ahhoz, hogy megtaláljuk a magunk mellé illő puzzle darabot!

Nem hangzik giccsesnek, nem is értem miért gondolod így:(

Hidd el megtalálod akit keresel, csak ne csüggedj, hanem elkötelezetten higgy abban, hogy van másik feled!

Én másfél éve így élek, úgyhogy hidd el, tudom miről beszélek! De soha egy percig sem adtam fel, és soha meg sem fordult a fejemben, hogy nem úgy van ahogy én érzem!

És mostanra körvonalazódni látszik, hogy minden úgy jó ahogy van és igenis megérte kitartóan várni:)

Tehát, ne add fel, ne add fel, soha ne add fel a reményt!!!

225. 29b57a8dfe (válaszként erre: 224. - Tina68)
2010. máj. 22. 16:44

Tudom igazad van,de fájdalmat okozni másnak rossz!

Most hogy itt vagyok már nem tudok mit tenni,elviselem,okulok belőle,de nem szeretném soha többé megélni.Tudom giccsesnek hangzik,de azt akivel jó kapcsolatot tudunk most kialakítani egy egész életre szeretném párnak,nem akarom megkötni,lekötelezni,arra vágyom hogy Ő is így érezzen!

224. tina68
2010. máj. 22. 16:33

Sajnos a tanulás fájdalommal jár! Szerintem nincs olyan, hogy úgy tanulj, hogy ne okozz senkinek fájdalmat!

Magad írod, hogy a régi megszokások szerint éltél. Hoztál magaddal egy viselkedésformát, amit az akkori éledben láttál és kívülállóként arra gondoltál, mert nem láttad a buktatóit, hogy az jó!

Aztán felgyorsult az élet, mások dolgok kerültek előtérbe és már más szerepek szerint éljük az életünket!

És tényleg bölcselkedünk!:)

De visszatérve, nekem a nagyszüleim voltak a példák, mert láttam hogy 56 évig éltek együtt. Majd mégis úgy mentem férjhez, hogy olyat választottam akit az apai viselkedés forma alapján választottam. Pedig intő jel lehetett volna, hogy az édesapám nem akarta hogy összeházasodjunk:) Nem érhette meg, de az ő halála bátorított a döntő lépésre, hogy elhagyjam! Vajon miért? Most ez jutott eszembe, talán mert már nem láttam a viselkedés mintáját?


Azt hogy a nagyszüleim egymás iránti szeretetét kerestem egész életemben, azt csak másfél éve tudom! Mert akkor meg ütötte a szemem valaki, akiben a nagypapámat véltem felfedezni. És akkor ott döbbentem rá, hogy Őt kerestem egész életemben. Tudom, hogy egymásnak vagyunk a másik felei, de még nem érkezett el a pillanat, hogy ezt elmondjam neki. Mert még gyógyulunk mindketten a sérüléseinkből! De kellettek és kellenek a sérülések, azért hogy majd tudjuk egymásban értékelni mindazt amit nyújtani tudunk egymásnak!

223. 29b57a8dfe (válaszként erre: 222. - Tina68)
2010. máj. 22. 16:20

Tudod én szerettem volna úgy tanulni hogy soha senkinek nem okozok fájdalmat.

Szerettem volna tökéletesnek születni (ne értsd félre semmi ego nincs benne)Hogy a sok okozott,vagy átélt fájdalmat nem kellett volna megismernem!

Kamasz koromban már elég érett,talán túl érett is voltam,elejétől fogva a régi megszokások szerint éltem(nem kellett volna ,mert elszállt felettem az idő és semmi vagyok)rendes lányt kerestem,családot szerettem volna,boldogságot,nyugalmat,bizalmat és most itt vagyok-bölcselkedünk-!!!

222. tina68 (válaszként erre: 221. - 29b57a8dfe)
2010. máj. 22. 16:02

Szia Imi!


Bár nem nekem céloztad, én is reagálok rá:) Egyáltalán nem vagy pejoratív, sőt! Számomra nagyon pozitív, hogy te mint pasi, már "férfi" szerepben tisztelegsz! Ugyanis, a gyakorlat azt mutatja, hogy a másik nemből sokszor hiányzik ez a beleérző képesség, hogy átlássák amire mindkét félnek egyenlő arányban szüksége van. Vagy amikor már átlátják, az annak a következménye, hogy mint Te is írod, nem volt még nyitva a szemük.

Kell hogy sok sebet kapjunk ahhoz, hogy meg tudjuk tanulni, mi az amikor vigyáznunk kell!!

Ezek a fájdalmas felismerések is mind az önismeretedet erősítik! Ez a tanulási fázis az út egy részére jellemző. De ettől erősödünk, és találjuk meg önmagunkat. És ha azt megtaláltuk akkor a társunkat, aki a másik felünk!


Szerintem mindnyájan ezt keressük:

Mindig van a világon egy ember, aki a párjára vár, akár a sivatag, akár egy nagyváros közepén. Amikor pedig ezek az emberek találkoznak, és tekintetük egymásra talál, minden múlt és jövő teljesen elveszíti a jelentőségét, s csak az a pillanat és a hihetetlen bizonyosság létezik, hogy ugyanaz a Kéz írt meg mindent a nap alatt. A Kéz, amely fölébreszti a Szerelmet, s amely mindenki számára, aki ebben a világban dolgozik, pihen és kincsét keresi, alkotott egy vele rokon lelket is.

221. 29b57a8dfe (válaszként erre: 217. - Dbc526ea53)
2010. máj. 22. 15:49

Végig olvastam az előző hozzá szólásaidat,remélem,nem vettek meg?Sajna néha túl érzékeny vagyok,sokszor szégyellem is,de néhány hozzászólásod olvasása közben a könnyem is kibuggyant:-(A volt feleségem akkor még nem értette(és megsértődött),most talán már érti,én azt mondtam Neki hogy fontos számomra hogy a barátom is legyen,ő azt mondta Ő nem a barátom a szerelmem akar lenni.Sértés nélkül,biztos hallottátok már hogy az a jó nő aki az ágyban egy odaadó kis k..va,a hétköznapokban barát,a konyhában nagyon jó szakácsnő,és e mellett a megbízható szerelmes társ is,ez visszafelé is igaz kell hogy legyen!!És elnézést ,de nem akartam hogy pejoratív értelmű legyen.De szerintem az igazi,teljes,boldog kapcsolathoz ez mind kell és sok szeretet,a gyerekkel való odaadó kapcsolat és sok minden más!

Én egy olyan hölgyet veszítettem el ,akiben ezek szerintem mind megvoltak,csak az életem előző szakasza,fájdalmai miatt nem nyílt ki a szemem,nem éreztem mit kaptam:-((

220. tina68
2010. máj. 22. 15:46

De az a kocka akkor jó ha forog:)


És persze attól olyan jó, hogy forog:D


"Egy mondás szerint, onnan tudhatod, hogy fontos dolog történt az életedben, hogy utána már nem tudsz úgy élni, mint azelőtt. Kaptál valakit, vagy éppen elveszítetted, nagyon megbántottak, vagy te tetted, aztán pár pillanatra kívülről láthatod az életed. Érzed, valami végérvényesen megváltozott. Mélységeid kékje, magasságaid zöldje egymásra borul a távolból, apró pontok az emberek. Aztán belekortyolsz a kávédba, visszarepülsz a földi reggeledbe. Érzed a szemetelő esőt, de ma valahogy még ennek is örülsz. Mert változol."

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook