Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mennyi az esély terhességre? fórum

Mennyi az esély terhességre? (beszélgetős fórum)


18. Főnix3 (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 27. 23:11

Akkor megnyugodhatsz!

Ennyire azért nem kell ráfeszülni!

Nem kell kivennie, mielőtt elmegy! Legalább ennyi maradjon meg nektek, ha már gumiban élitek át!

Mi elég szenvedélyesek vagyunk, főleg, mikor nekem peteérésem van. Ezt érzi minden nő,mikor elkapja a vágy a közép időben.Nos olyankor én elég nehezen kezelhető vagyok..., és a durex ezeket a meneteket is gördülékenyen bírja.

12 év alatt egy szakadás teljesen belefér!Heti 4-5 nem 10 perces együttlétről beszélek. Bíz a márkában! :)

17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - Főnix3)
2023. jún. 27. 22:27
mindig nagyon vigyazunk, tehat: durex extra safe, es mielott elmegy kiveszi hogyha veletlen kiszakadt volna akkor se legyen nagy baj. Elovaladekos kézzel meg nem nyulunk rossz helyre. Ebbol meg nsm gondoltuk hirtelen hogy baj lehet, vizelt előtte, 24 órával előtte nem volt ejakulacio, es nem lattunk semmi elovaladekot.
16. Főnix3 (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 27. 21:17

12 éve gumival védekezünk a férjemmel, egy baleset volt, egy szakadás. Konkrétan egyik szilveszterünk vadra sikerült..., akkor esemény utáni kellett.

Igaz peteérésed volt, de nem hinném, hogy ennyitől terhes lehetsz.

Két hét múlva csinálj egy tesztet, majd egy hét múlva még egyet, ha időben észreveszed, akkor még gyógyszerrel, megoldhatod a nem kívánt terhességet.

Legközelebb légy óvatosabb!

Tudom, hogy olykor nehéz, de ezzel nem csak egy babát úszhatsz meg!

15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Főnix3)
2023. jún. 27. 20:29
remelem tenyleg enm lesz baj. Az elozo valaszok kicsit megijesztettek
14. Főnix3 (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 27. 17:44

Hja! Akkor semmi bajotok nem lesz. :)

Az egyik ismerősöm azt mondta, hogy a legjobb védekezés a teherbe esés ellen, ha algopyrint szorítok a combom közé. Láttam, hogy nála bevált, én soha nem próbáltam ezt ki. :DD

13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Főnix3)
2023. jún. 27. 17:09
Hát nem húzta le csak először véletlen a rossz irányból rakta rá és próbálta legörgetni. de érezte h kb lehetrtlen és rögtön rájött majd megfordította
12. Főnix3 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 27. 13:54

Nem akarok kukacoskodni, de hogy a fenébe tette fel fordítva?

Kicsi, nem hinném, hogy gond lesz.

2023. jún. 27. 06:49
Van esély a terhességre, de ilyen módon minimális.
10. Bichi (válaszként erre: 2. - Biciklis_)
2023. jún. 26. 18:43
Ja, vagy igen, vagy nem :D
2023. jún. 26. 15:18
Nem valószínű hogy ennyitől terhes legyél.
8. Greeneyed (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 26. 13:43

Én biztosra mennék egy esemény utánival. Van ötnapos is, de nem mindenhol írják fel, és nincs minden patikában (érdemes előtte odatelefonálni, van olyan, hogy megrendelik neked aznapra).

Illetve, plusz pénzért persze online is megoldható:

[link]

7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Icuska538)
2023. jún. 26. 13:28
miért jajj nekem?
2023. jún. 26. 13:25
Jajj neked!
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Greeneyed)
2023. jún. 26. 13:14
Az appom szerint pont ovuztam. Tudom hogy nem látványos de ő aztmondta hogy érzi ha olyan(én nemtom) és azt mondta nem volt olyan. Szerinte nem kéne aggódnom. Még vagy 2-3 hét mire megjön. Kb 3-4 napja történt ez.
4. Greeneyed (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 26. 13:00

Kevés, de azért nem nulla. Az előváladék nem feltétlenül látványos.

Attól is függ, a ciklus melyik szakaszában vagy.

2023. jún. 26. 12:49
1%
2023. jún. 26. 12:38
50%
2023. jún. 26. 12:27
Hali parommal csinaltuk es eloszor veletlen forditva rakta fel a gumit, ilyenkor nyilvan nem lehet ugy letekerni. Eszrevette, levette, megforditotta es ugy rakta fel. Es ugy csinaltuk. Igy visszagondolva lehet ebbol baj? Szerinte nem volt elovaladekos a p4nisze, de azert na, erdekelne mert elegge parazok. Mindig nagyon figyelunk de ez most elegge frusztral.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook