Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Melyik TOLKI könyvet ajánljátok 2 évesnek? fórum

Melyik TOLKI könyvet ajánljátok 2 évesnek? (beszélgetős fórum)


8. fincsi5 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 5. 08:20
....egyelőre ! Inkább nézegesd a helyesírási szótárt.
7. fincsi5 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 5. 08:18
Azt csinálsz a TE GYEREKEDDEL amit akarsz, de a hangoskönyv attól még butaság 2 éves gyereknek.
2023. ápr. 4. 13:12
Most megnéztem alaposabban, hogy mi is ez. Bármelyiket megveheted, mert alapvetően egy szépen illusztrált lapozó könyv, és mivel tollatok már van hozzá, a könyv nem olyan drága. Ennyi idősen még sok neki a blabla, de nézegetni az állatokat jó. Én az állatosat venném meg, mert szerintem ilyen kicsinek jobb olyan dolgokkal ismerkedni, amik inkább körül veszik.
2023. ápr. 4. 12:55
Koszonom! Akkor egyenlore marad ez! :)
2023. ápr. 4. 11:28
Nem ismerem, de azt írja, hogy a Játékos tanulás 3 éves kortól ajánlott. A többi legalább 5 éves kórtól. Ennek fényében a Játékos tanulást venném meg egy 2 évesnek.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Fincsi5)
2023. ápr. 4. 08:29
Ha nemtudsz valaszt adni, miert kell kioktatni, hogy EN mit csinaljak AZ EN GYERMEKEMMEL? Nemertem. Igenis szereti, mert utanozza amit mond a hangoskonyv, es egyutt jatszunk vele. Nem mintha magyarazkodnom kellene...
2. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 3. 17:42
2 évest mi a ..ra akarsz hangoskönyvvel tanítani?! Játssz vele egyelőre!
2023. ápr. 3. 16:31

Sziasztok, melyik tolki hangoskonyvet tollal ajanljatok 2 evesnek? A jatekos tanulas nagyon bejon neki, igy szeretnem meg boviteni, csak nemtudom melyik lenne jo. Allatok? Dinoszauruszok?



Koszi szepen!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook