Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Melyik szülésznőt ajánljátok Székesfehérváron? fórum

Melyik szülésznőt ajánljátok Székesfehérváron? (beszélgetős fórum)


1 2 3
7. e705905164 (válaszként erre: 5. - Szerénke83)
2011. aug. 25. 12:30
hát a szülésznő amúgy is végig ott van és figyel a vajúdóra amennyit kell! az orvos is ,ha fogadod bent van és vizsgálgat mennyire tágultál ki már és ugyanígy ha nem fogadsz is ott az ügyeletes doki és figyel rád,szintén,hogy mennyire vagy kitágulva és ha eléggé akkor irány a szülés ahol mind a ketten ott vannak!szerintem az orvost érdemes megfogadni a szülésznőt nem!
2011. aug. 25. 08:36
A szülésznő pedig sokszor nem ügyeletes, hanem direkt bemegy és egész végig ott van az anyukával. Ezért fogadják...
5. Szerénke83 (válaszként erre: 4. - E705905164)
2011. aug. 25. 08:36

Passz, nekem fogadott orvosom volt, amikor hívták azonnal jött és megcsászározott.

Nem tudom, hogy rendes szülésnél mikor hívják be, de van egy olyan gynúm, hogy akkor is csak a kitolási szakaszra, persze ha nem ügyeletes éppen.

4. e705905164 (válaszként erre: 3. - Szerénke83)
2011. aug. 25. 07:55

:)))

tudjuk!:D

melletted van amennyit kell akkor is ha nem fogadsz:)

2011. aug. 25. 07:23
A szülésző van melletted végig, az orvos általában csak a kitolási szakaszra érkezik. Jó esetben. Ezért fogadnak sokan szülésznőt, aki az egész vajúdást végigkíséri. A szülés rendkívül intim dolog,nem beszélve a kiszolgáltatottságról, a tudatlanságról (ha első babáról van szó) jó, ha olyan szakember van melletted, akit ismersz, akiben megbízol.
2011. aug. 24. 21:01

minek az?

mármint lesz szülésznő így is úgy is a szülésnél bent,nem kell azt külön fogadni semmi értelmét nem látom...fogadott orvosnak se sokat,de a nagyobb figyelem érdekében az "kell" vagyis nem rossz ötlet..de a szülésznő sztem értelmetlen..én is fehérvári vok amúgy,ezeket nem ismerem,vagy lehet csak a nevük nem ismerős:D

2011. aug. 24. 08:44
Szilasi Anita, Kardosné Hegedűs Anita vagy Cseténé Végh Helga? Nekem őket ajánlották, de nemnagyon találok róluk infót a neten.Köszi!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook