Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Melyik pszichológust/pszichoterapeutát ajánljátok Szegeden? fórum

Melyik pszichológust/pszichoterapeutát ajánljátok Szegeden? (beszélgetős fórum)


2022. márc. 16. 15:04
Köszönöm szépen!
2022. márc. 15. 21:34
Szia. Nagyon tudom ajánlani Fodor Sándort. Én sok éve voltam nála párkapcsolati gondok miatt, adott minden alkalommal feladatokat és olvasni valokat. A másikat nem ismerem de Fodor Sándor szerintem nagyon jó, régen két helyen is rendelt, ha sos dolog volt akkor igyekezett hamar adni időpontot
2022. márc. 15. 20:08
Elnézést, Guti Kornél nevét akartam írni, csak a telefonom átjavította
2022. márc. 15. 20:07
Magánéleti válság, párkapcsolati problémák, szorongás, szexuális probléma, függőségek ,családi traumák okáért szeretnék keresni egy pszichológust. Eddig csak Futó Kornélt találtam, akiről jót hallottam. Fontos hogy kapjak gyakorolni való feladatokat és előrejussak az életemben egy hatalmas dilemmában. Inkább férfi neműt szeretnék mert így könnyebben ki tudok nyílni. Fontos még, hogy beszélgetős legyen, rengeteg mondanivalóm és megfejteni valóm van. Köszönöm az ajánlásokat előre is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook