Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Melyik netbook jobb, Sony Vaio vagy Dell Inspiron? fórum

Melyik netbook jobb, Sony Vaio vagy Dell Inspiron? (tudásbázis kérdés)


1 2
6. pinkyke (válaszként erre: 5. - Bared)
2011. febr. 14. 22:12
Még egy pont neki :)
2011. febr. 14. 22:09
2 napja vettünk egy Dell-t...maximálisnanelégedettek vagyunk vele...
4. pinkyke (válaszként erre: 3. - 5bfba16667)
2011. febr. 14. 22:08
Én is inkább afelé nézegetek, azért is mert arra 2 év a garancia. Az acer-ral nagyon ráfáztam 1 év volt rá, a töltő már 2 hónap után cserére szorult a garancia 1 éve alatt 3-szor cserélték. Megjegyzem mindig szabályosan használtam, mindig kikapcsoltam a gépet és előbb a konektorból húztam ki és csak utána a gépből. Majd az 1 év garnacia lejárta után 1 hónappal meghalt a billentyű, majd rá egy hónapra a kijelző is .
2011. febr. 14. 22:03

Szia!


Én határozott jelleggel Dell párti vagyok, informatikus lakótárssal, aki ezt ajánlotta. Bevált. Még sosem volt véle gondom! koppkopp.

Sok sikert:)

2011. febr. 14. 21:58

Szia pinkyke!!


Minden márka jo szerintem,csak jo szériát az az tipusut kell belöle kifogni


pl ezek is jok:philips,akai,Sony,a legjobb szerintem a wörprill bocsika nem tom hogy irják helyesen,de ez a gyárto tuti nem csinál laptopot.. pedig szerintem örülten jo márka hütöket,gáztüzhelyeket is gyárt (sajna márcsak beépitöset ami nekem nem jo)


Azt tapasztalom sajna,hogy a világ vezetö márkák mennek csödbe ugy mint a wörprill vagy micsoda... nekem ilyen márkáju hütömvan,nem most vetem megvan vagy 7 éve,és szerelö még nem látta,csak azt nem tudom hogy hütöfolyadék kell-e bele.ha vlaaki tudja kérem irja meg..


irjatok és üdv: hamyka

2011. febr. 14. 21:44
Melyik netbook jobb Sony vaio vagy Dell inspiron?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook