Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Melyik levelezőt programot érdemes letölteni? Nagy tárhelyű kellene. fórum

Melyik levelezőt programot érdemes letölteni? Nagy tárhelyű kellene. (tudásbázis kérdés)


2010. júl. 4. 17:34
:O
11. 82a31ed4c7 (válaszként erre: 10. - Leveli_beka)
2009. márc. 22. 14:04
Köszi kipróbálom
10. leveli_beka (válaszként erre: 8. - 82a31ed4c7)
2009. márc. 22. 13:42

A helyi mappakban kell allitani, hogy hova mentse le a leveleidet, ott tudod megadni a meghajtot.

Ha nem oda rakja a leveleidet, akkor a postafioknal (valami@valami.hu) van egy olyan lehetoseg, hogy helyi mappak hasznalata (ilyen pipalos mezo). Ezt be kell pipalni es onnantol elvileg jo lesz.

2009. márc. 22. 06:57
gmail
8. 82a31ed4c7 (válaszként erre: 7. - Leveli_beka)
2009. márc. 22. 06:42

Szia:)


Magyar thunderbirdet használok, és próbáltam keresni amiket itt leírtál, de én olyat találtam hogy helyi mappák, -- helyi könyvtár, és majd ott lehetne állítani akár egy másik meghajtót is. Nem tudom erre gondoltál e.

Leírom mikkel rendelkezik a levelező, és ha tudnál segíteni melyiknél keresgéljek hogy át állítsam.


* Kiszolgáló beállításai

* Másolatok és mappák

* Címzés és szerkesztés

* Lemezterület

* Levélszemét

* Tértivevény

* Biztonság

* Helyi mappák

* Lemezterület

* Levélszemét

* Levélküldő kiszolgáló SMTP


Ezek közül, hol kellene állítanom? Lépésről lépésre szeretnék haladni vele el ne rontsam.


Köszike:))

2009. márc. 21. 23:55

Szia

Azert telik be a postaladad, mert nincs eleg hely a merevlemezeden. Ezen nem segit, ha masik klienst toltessz le.

A thunderbird beallitasainal van egy ilyen hogy Local Mail Store (helyi level tarolo vagy valami hasonlo lehet, ha magyart hasznalsz), ennek allits be egy olyan helyet a gepeden, ahol sok helyed van, es a fiokodnal allitsd be, hogy oda tegye a leveleket.

Mappakba masolgatast pedig a szurokkel tudsz csinalni, eleg egyszeruen.

Remelem segitettem :)

2009. márc. 21. 10:36
Tud még valaki segíteni?
2009. márc. 20. 16:41
Én a windows live mailt használom.
4. 82a31ed4c7 (válaszként erre: 3. - Meliga)
2009. márc. 20. 16:33
igen ezt ismerem, de én nem ilyenekre gondoltam. Ilyenem van csak nekem olyan kell, mint pl Pegasus Mail v4.21c vagy EF Mailbox Manager v1.75 csak nem tudom melyiket érdemes leszednem a letöltőközpontról. Itt az lenne a lényeg hogy az invitelesre be tudjam állítani a régi e-mail címemet.
2009. márc. 20. 16:31
gmail?
2009. márc. 20. 16:22
Az a bajom a Mozilla Thunderbird levelezővel, hogy kicsi tárhelyű és nem tudom külön mappákba eltenni leveleimet mert teli lesz, és nem jönnek így be a friss levelek. Tudtok egy ettől sokkal jobbat ajánlani?
2009. márc. 20. 16:20
Melyik levelezőt programot érdemes letölteni? Nagy tárhelyű kellene.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook