Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Melyik egyetemre járjak? fórum

Melyik egyetemre járjak? (beszélgetős fórum)


7. Pasionella (válaszként erre: 6. - Michelle.r)
2023. ápr. 27. 15:37
Hogy amikor anoním ez is? :-)
6. michelle.r (válaszként erre: 3. - 068c3c8b2e)
2023. ápr. 27. 09:07
Olvasd el az előző fórumokat, sok mindent megtudsz te is 🙃
5. Bichi (válaszként erre: 3. - 068c3c8b2e)
2023. ápr. 27. 07:09

Szerintem sokat tudnak róla, rengeteg hasonló fórumot indított már.

Én mondjuk nem értem, hogy erre miért mástól várja a választ, bár igaz, sosem tanultam semmit csak azért, hogy azzal eltöltsem az időt...

4. Channa* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 27. 06:55

Ha pusztán az ösztöndíj a cél, akkor oda menj, ahol fizetnek ilyet, azaz a másodikat válaszd.


De ha a jövő is fontos, akkor szerintem teljesen mást kellene tanulnod, mert ezekkel a végzettségekkel, ha igaz amit mondanak az emberek, akkor nagyon keveset lehet keresni...

2023. ápr. 26. 23:39

Szerintem ne itt keress választ. Ilyen kioktatásokat fogsz kapni, hogy "ahhoz elhivatottság kell", holott semmit se tudnak rólad az emberek. Hiába írod le, hogy kész terved van, csak a két terv közül nem tudsz választani... Jobban fogják tudni nálad az egész életedet. :)


Egyetemi vagy tanulós fórumon érdemes kérdezősködnöd, esetleg FB csoportokban. Sok sikert! :)

2. Hattori (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 26. 22:22

A teológiai főiskolára azért elhivatottság kell.

A pedagógia szak olyan semmilyen. Azt olyanok csinálják, hogy óvónő, tanítónő,aki akar valahol mégis valami rangot és akkor megcsinálja és abból doktorál és mondjuk akkor tanít fősulin. Önmagában semmi,

2023. ápr. 26. 22:18

Szóval beadtam a jelentkezésem a DE pedagógia alapszakra ahová nagy az esélyem a bekerülésre. Egészségügyi okok miatt nekem teljesen online munkarendben lenne az egész oktatás/fejlesztésem így itthonról tanulnék de itt sajnos nem kapok ösztöndíjat.


A Pünkösdi Teológiai Főiskola pasztorálpszichológia specializációjával szemezgetek egy ideje lényegében ezzel a szakkal is lehet nevelő gyermekintézetekben lakásotthonokban. Ha a Pünkösdire megyek egy fél éven át 60. ezer forint majd a második fél éven keresztül 30. ezer ösztöndíjban részesülnék itt is szintén távoktatás lehetősége biztosított. Ösztöndíjas azért szeretnék lenni, mert szeretném a szüleimet támogatni ezzel az összeggel havonta. Szerintetek melyiket válasszam? A teológus képzés maga 6. féléves és én úgy tudom a nevelői szak mellett minden szociális helyen dolgozhatok az egyházban nem szeretnék dolgozni. Ti mit tanácsoltok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook