Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Melyik budai általános iskolába jár a gyermeked és milyen tapasztalataid vannak? fórum

Melyik budai általános iskolába jár a gyermeked és milyen tapasztalataid vannak? (tudásbázis kérdés)


4. gkreka (válaszként erre: 3. - Yda)
2015. máj. 7. 10:26

Már javították a címet, úgyhogy ettől kezdve az én válaszom fog hülyén hangozni :)))


Még a Lisznyai Utcai Általános Iskoláról van, jobban mondva volt, saját tapasztalatom. Én nagyon szerettem diákként, de mivel ez ezer éve volt, nem sok tapasztalatom van a jelenlegi tanárokról. Az iskola elhelyezkedése viszont remek. Közel a Tabán, a Naphegy tér és a Czakó utcai sportpálya.

3. yda (válaszként erre: 2. - Gkreka)
2015. máj. 7. 10:10
Igen, nem fogalmaztam pontosan. Természetesen a gyerekeitekre vonatkozik a kérdés. Köszönöm azért a választ.
2015. máj. 7. 10:08

Én már nem járok általános iskolába, de a gyerekeim a Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnáziumba járnak.


Nagy előnye, hogy alsó tagozatban külön épületben vannak a kicsik. A tanárok nagy többsége remek pedagógus. Viszonylag nagy a kert. Sok ingyenes és fizetős különóra van.


A felső tagozattal kapcsolatban vannak problémáim, de ott még kevés időt töltött el a nagyobbik fiam. Lehet, hogy csak szoknunk kell -- neki és nekem is - a változásokat.

1. yda
2015. máj. 7. 09:52
Budán jártok általános iskolába? Kérlek írd le melyik iskolába, és miért szeretitek vagy miért nem!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook