Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Melyik az a város /falu amelyik élhető? fórum

Melyik az a város /falu amelyik élhető? (beszélgetős fórum)


1 2
8. vivo44 (válaszként erre: 1. - Ninak)
2019. júl. 19. 10:42

Szia.

Inkább én úgy mondanám neked, ha segítség, hogy bármi más, csak Szabolcs megyébe ne keressetek, ne is gondolkodjatok, mert infrastuktúrától függetlenül, élhetetlen!Mert lehet most az általános iskola közel van, de a gyerek felnő és a középiskola már messze lesz, olykor elérhetetlen. Az emberek hozzáállásáról nem is beszélve!

7. 0adc8842b1 (válaszként erre: 1. - Ninak)
2019. júl. 19. 10:22
Általában megyeszékhelyhez közelebb jobb a közlekedés. Egy Szabolcs megye olcsóbb, egy Vas megye drágább. Mennyire mennétek el a főváros közeléből? Munkahely, mihez értetek, mit akar a család dolgozni? Háztáji, vállalkozás, vagy valahol munkahely? Gyerekek mennyi idősek, általános iskola, vagy egyetem? Vas megyéből átlehet menni Ausztriába könnyen, ezzel a kereset sokkal több lehet. Kőszeg, Szombathely, Sopron, Kapuvár, a kedvenc környék -nekem!-. Somogy megye rosszak a munkalehetőségek. Balaton környéke inkább idegenforgalmi, ha nagyobb házat tudtok venni, vendéglátás, apartman. Sok mindentől függ. Kecskemét és környéke olcsóbb, Mercedesz gyár, vagy mezőgazdaság? Békés megye nem ajánlom. Bár a jelen állapotban szakács mindenhova kell, és vannak hiány szakmák.
2019. júl. 19. 09:58
Igen tudom nehéz ezért szeretném megtudni a tapasztalatokat, ki miért szeret egy helyen lakni. Vagy milyen lehetőségek vannak.
2019. júl. 19. 09:56
Ezt így nem lehet eldönteni. Ami nekem jó, az nem biztos, hogy neked is :) Én pl. Budapesti vagyok, itt születtem, , itt élek, nekem ez a legjobb :)
2019. júl. 19. 09:56
Házat szeretnénk venni, mindenképpen kertes házat de nem tudjuk merre legyen az országban és azért ez elég komoly döntés.
2019. júl. 19. 09:52
Nagyobb városok.
2. Banános Zselé (válaszként erre: 1. - Ninak)
2019. júl. 19. 09:50
ez az igényektől függ
2019. júl. 19. 09:47
Melyik az a város vagy falu amelyik élhető Magyarországon, gondolok most olyanra hogy ház vásárlás ár érték arány, munkalehetőség, emberek, közlekedés.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook