Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Melyik az a tulajdonságod, amit szeretsz, és mi az ami zavar önmagadban? fórum

Melyik az a tulajdonságod, amit szeretsz, és mi az ami zavar önmagadban? (beszélgetős fórum)


1 2
2008. febr. 8. 14:27

Amit szeretek:

betegesen onzetlen vagyok..))


Amit nem szeretek:

betegesen onzetlen vagyok..))

2008. febr. 8. 14:25

amit szeretek: a lelkierőm, a keménységem (ami csak látszat), a művészetre való hajalmomat, az empátiámat.


amit meg nagyon nem: az gész lényemet átszövő kérget, türelmetlen, makacs, sokszor kaotikus, hisztis, nyughatatlan, lusta, sokszor látszólag nemtörődöm, látszólag érzéketlen vagyok.

2008. febr. 8. 14:22

amit nem szeretek:

hamar felkapom a vizet,türelmetlen vagyok,sokszor hisztis


amit szeretek:

korrekt vagyok,segítőkész,büszke mint a legtöbb oroszlán:)és nagyvonalú

2008. febr. 8. 13:49
mindenbe képes vagyok belekotyogni:(((
2008. febr. 8. 13:49

Első körben leírnám a rosszakat,h.túl legyek rajta:-) Szóval örök elégedetlen, pesszimista,hangulatember,türelmetlen...ezek közül a legtöbb zavar ugyan de azt hiszem már nem fog változni.

Jók,azt hiszem,h.segítőkész ,figyelmes vagyok (sztem,rem.a környezetem szt.is:-)

2008. febr. 8. 13:49

Szeretek:

a jéghegy hátán is megélek...életrevaló vagyok!!


Nem szeretek:

tulságosan megbocsájtó vagyok!!ezen szeretnék változtatni.

legyek büszke!!:-)

2008. febr. 8. 13:37

Érdekelne, ki mennyire ismeri és mennyire értékeli saját személyét?

Nekem borzalmas önbizalomhiányom van, könnyen megsértődöm, hangulatingadozásaim néha még nekem is zavaróak. Viszont nem vagyok haragtartó, és ha jókedvem van mindenkit átölelnék.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook