Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Melyik az a bank, amitől óvnád az ismerősöd? Csak a bank nevét írd! fórum

Melyik az a bank, amitől óvnád az ismerősöd? Csak a bank nevét írd! (beszélgetős fórum)


1 2
21. Charlize (válaszként erre: 18. - Timycat)
febr. 23. 20:21
Hitelt elvből nem veszek fel, annyi pénzzel meg eddig még valóban nem áldott meg a jóisten, amit forgatni lehetne.
20. Tai (válaszként erre: 1. - Hpetra22)
febr. 23. 19:06

Cofidis ....Undorítóak,egy hónappal a folyósítás után 12.000 Ft-al növelték a törlesztőt önhatalmúan! És ez így megy azóta is három havonta,már a gatyám is rámegy lassan!

Most indítottam egy áthidaló kölcsön szerződést,abból kifizetem őket,így jobban járok,de utána semmilyen hitel többé!

19. timycat (válaszként erre: 17. - Amaunet)
febr. 23. 18:40

Az OTP nálunk is elcart rengeteg pénzt, sőt egy szemmel látható összeget "hagyta" hogy lenyúljon az alkalmazottjuk (kötegekben cserélt címleteket) és mikor mindenre fény derült, nem hogy kártérítést nem fizetett annyit se szólt, hogy jó igazad volt, bocs. Az volt az utolsó csepp, nagyon-nagyon sok éve nem tartunk náluk semmit.


A másik aki meg sem tudom becsülni hány és hány millióval károsított meg az az MBH volt. Az ügyintézőjük el.urt egy utalást, euros számláról forintban teljesítette a megbízást euro helyett. Emiatt buktam egy "megnyert" elővásárlási jogot, hisz a vételár nem érkezett meg és az eladó ellenérdekű volt így nem gyakorolt kegyet. Mondjuk ők legalább bocsánatot kértek és visszatérítették a felszámolt banki költségeket. De az elmaradt hasznot azt bottal üthetem, pláne hogy meg sem tudom becsülni.

18. timycat (válaszként erre: 9. - Charlize)
febr. 23. 18:32

Addig amíg nem használod másra csak jön rá pénz, te meg azt elköltöd azaz náluk van egy szimpla lakossági számlád addig tényleg semmi bajod velük. Ez alapján bármelyik bankkal kijössz. Gyakorlatilag nem vársz tőlük el szolgáltatást és nem akadályoznak semmiben.


De ha kicsit komolyabban forgatod a pénzedet bankok közül a legrosszabb hely ahol a pénzed lehet.

17. Amaunet (válaszként erre: 14. - Papája)
febr. 23. 18:08
Ezt hogy?
16. Bichi (válaszként erre: 13. - Tumbo2)
febr. 23. 16:01
Hát olyan mondjuk már nincs is...
15. birebora (válaszként erre: 14. - Papája)
febr. 23. 15:42
Magánnyugdijra gondolsz?
febr. 23. 15:38
OTP ! 12 milliót veszítettem miattuk!
13. tumbo2
febr. 23. 15:34
bb bank
febr. 23. 15:31
OTP.
11. tien
febr. 23. 15:08
OTP ,genya.
febr. 23. 14:47

Nem óvnám egyiktől sem az ismerősöm. Válassza ki magának, hogy hol vezet számlát.

Megkérdezném tőle, hogy milyen szolgáltatást vár el egy banktól, mire használná a számláját? Van-e okos telefonja, van-e igénye arra, hogy applikációból kezelje a számláit?

Ha szereti személyesen intézni az ügyeit, akkor válasszon olyat, amelyiknek a közelben van fiókja.


Az, hogy valaki elégedetlenkedik egy bankkal sokszor azért van, mert rosszul választ a felkínált számlacsomagokból. Választ valamit és évekre annál marad.

9. Charlize (válaszként erre: 8. - Szimba)
febr. 23. 13:55

Én detto. Jövőre lesz 30 éve, ugyanaz a bankszámlám, még junior számlaként lett nyitva az ösztöndíjhoz.

Semmi bajom vele!

8. szimba (válaszként erre: 7. - Secret8)
febr. 23. 13:53
Lassan 30 éve vagyok OTP-s, soha semmi gondom nem volt velük.
febr. 23. 13:29
Otp. Érdekes, csak rosszat hallok róla, mégis annyi ügyfele van, hogy hihetetlen. Én sose voltam náluk, és a hallottak alapján bem is leszek.
febr. 23. 13:11
Egyiket sem, de az OTP.
5. timycat (válaszként erre: 1. - Hpetra22)
febr. 23. 13:10
OTP, MBH
4. Enissa (válaszként erre: 3. - Kannanana)
febr. 23. 13:04
Csatlakozom, én nem voltam az ügyfele sosem, de rokon igen, aki mellett nagyon komolyan ki kellett állni, hogy ki tudjon a hálójukból evickélni.
febr. 23. 11:09
MBH
2. vigyefene (válaszként erre: 1. - Hpetra22)
febr. 23. 10:22
Amelyiktől hitelt veszel fel.
febr. 23. 10:21

OTP


Nem kell megindokolnod, részletezned, csak írd le, melyik bankot nem ajánlanád senkinek.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook