Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Melyik a kedvenc ruha márkátok? fórum

Melyik a kedvenc ruha márkátok? (beszélgetős fórum)


1 2
2014. máj. 22. 13:46
Minden, ami menő és trendi :)
2014. máj. 22. 13:46
Farmerokban lavis,retro,mayo chix. Csak. Más hétköznap hordott felsők,ruhákból retro,zara,nike. Partyrucikból sugarbird esetleg mango. Cipőm rengeteg van,de egy ideje már csak a minőségi bőrcipőkre,szandikra megyek. Edzőből csak nike,utcai sport v.tornacipőből,lacoste ,convers. Bár szemezek egy ideje egy fehér retro sportcipővel,de csak utcára és főleg egyik retro szabadidő nacimhoz. Van persze pár egyszerü balerina,lapos szandik ezek inkább humanicból és egyik kedvencem egy zarás papucscipő ami inkább elegáns. De inkább a bőr a lényeg már mert azok a legkényelmesebbek. Jaaa és majdnem elfelejtem a szinte kedvenc márkámat a Guesst! Viszont egy guess cipő elég drága,igy csak egy van és azt is leárazáskor vettem,gyönyörü,kényelmes és imádom. Ékszerem,órám és táskám van még guess,de ezeket alkalmakra kaptam. Táskás egyébként nem vagyok,nincs is olyan sok van kb 4-5 tényleg jó táskám ezeket kb mindennel tudom hordani ebből egy designer táska(szintén egy karácsonyi ajándék). És van pár kis alkalmi boriték táskám meg persze nike és adidas edzőtatyi. Fehérnemükből woman secret,intimissimi inkább. Persze van néhány más cuccom nyilván és ami a lényeg tudok vásárolni,tudom mikor szabad és kell,hogy ne horribilis áron vegyem meg hanem kb-ra a saját valódi értékén.(leárazások) Néhányan azt gondolják,hogy jaj mert valakinek márkás cuccai vannak az sokat költ magára,de nem mindig van igy mert sokan vásárlunk okosan leárazáskor. És ha belegondolunk egy-egy kicsit drágább cucc hosszú távon olcsóbb mintha olcsóbb és esetleg nem annyira jó minőségüt veszünk mert abból több kell.
19. gribedli*** (válaszként erre: 18. - E5bfff55e3)
2014. máj. 22. 13:01

Ha érdekel kicsit jobban a csoportosítás, a saját ruháid rendszerezése, átküldhetem azt a sémát, amit én használok. Ez bombabiztos, igaz, kell az a kis átállási idő, amire megszokod, de utána mindig tudni fogod, hogy milyen alkalomhoz mit vegyél fel és milyen darabokat mivel kombinálj úgy, hogy mindig trendi legyél. Most nem arról beszélek, hogy a táska és a cipő legyen egyforma színű, mert egyrészt ezt már mindenki tudja, másrészt nemcsak színben, hanem még stílusban is egyezniük kell, nagyon nem mindegy. Ez egyébként, ha rájössz a nyitjára, nemhogy jobban korlátozna a ruhaválasztásban, öltözködésben, mint ahogy elsőre hangzik, hanem pont ellenkezőleg, felszabadító, mert van egy elég rugalmas rendszer amihez tarthatod magad, tehát a saját cuccaidat fogod úgy csoportosítani, hogy mindig legyen jó, és minimális befektetéssel jár a későbbiekben, ha valami hiányzik az alapdarabokból.


Ja, még egy márkát hadd mondjak: ingek. Ingek közül a Nara az, amelyik tényleg erre specializálódott, sok olyan inget találsz, amiket egyáltalán nem kell vasalni, de mégis nagyon szépen állnak, elég szépen felakasztani, hogy úgy száradjon meg, ezenkívül bármilyen ízlésnek megfelelőt találni, akár a szolid, akár az ultraszexi, vagy szuperkivágottról legyen szó. A konfekcióméretek is korrektek. Árban attól függ, vannak díszesebbek, extrábbak, drágábban, és vannak visszafogottabb, olcsóbbak, anyagra is van pl. sima hagyományos pamut sok színben, vagy mikroszálasok.


Egy jótanács: csak 1-et, 2-őt vegyél egyszerre, ha rászánod magad, nagyon sokáig tartanak, nem lehet őket megunni, de tényleg annyira szépek, hogy az embernek kedve lenne felvásárolni egy csomót. Inkább várd ki, míg leárazás van ezekből is, megéri. Én először megnézem mindig a katalógust és hideg vérrel megyek vásárolni, hogy tényleg csak azt próbáljam fel, amit kinéztem, amik a legjobban tetszenek:)

18. e5bfff55e3 (válaszként erre: 15. - Gribedli***)
2014. máj. 22. 12:44
Köszi! Tök jó volt olvasni! :)
2014. máj. 22. 11:42

Nike,Adidasz:)

Gap,American eagle,ezeket Amerikából szoktam kapni.

Ja,Zara.

16. Bree25
2014. máj. 22. 11:19
Régen volt az otthonomhoz közel egy Mango outlet, akkor szinte csak ott vásároltam töredék áron. Sajnos megszűnt, mostmár nincs konkrét kedvenc, inkább mindből a pamutra megyek rá, illetve tetszik-nem tetszik alapon vásárolok.
15. gribedli*** (válaszként erre: 1. - E5bfff55e3)
2014. máj. 22. 11:19

Nem vagyok márkafüggő, de most nagyon hülyén jön ki, hogy mégis márkákat fogok írni:DDD


Inkább egy adott stílus az, ami nekem bejön, és ez futhat bármilyen néven, de sajnos az a tapasztalatom, hogy a végén méret-minőség-forma miatt mégis mindig visszatérek ugyanahhoz a pár márkához, mert ezek garantáltan jól állnak rajtam (ez nem jelenti azt, hogy mindenkin ugyanaz a márka áll jól).


Alkalmi ruhákban (amik fokozatosan átmennek hétköznapiba is, szóval szeretem, ha egy ruha olyan, hogy nincs megkötve a kezem, hogy csak alkalomra vehetem fel, mert annyira túlzás) a Max&Co a kedvencem és őket utánozza a Nadine, de sokkal olcsóbban, ezért ez a kettő. Pl. ha találok egy ruhát, ami nagyon hasonlít egy Max-hoz, de csak Nadine, nyilván azt veszem meg. Ha nagyon tetszik a Max és jól is áll, és nincs róla másolat Nadine-nál, akkor ezt veszem meg.


Pólókban szeretem a sima, mindenhez illő, mindenféle színű, jól kombinálható dolgokat, ezért intimissimi. Ezt pl fel lehet venni egy márkás kiskabát alá is, és senki nem mondja meg, hogy nem a kiskabáthoz való darab, viszont jelentős a spórolás. Pulcsikban Twin Set. Nadrágokban vagy Max, vagy farmerekben Liu-jo, mert ezeknél is az a fontos, hogy úgy nézzen ki, mintha rám öntötték volna. Sportosabb pólókban pedig Fred Perry, mert imádom, hogy van mindenféle mintás, ami más pólókban nem létezik, fantáziadús és régi márka.


Nincs sok ruhám, sőt, nagyon kevés, de inkább megvárom a leárazásokat, vagy sokáig képes vagyok gyűjteni egy-egy darabra, minthogy beérjem egy olyannal, amivel nem leszek elégedett soha. És nagyon megbecsülöm a cuccaimat.


Téli dzsekikben eddig a legjobb minőség szerintem Moncler, és Woolrich, ezek időben is bebizonyították, hogy melegek és tartósak. Őszi-tavaszi, félig hideg, félig meleg időjáráshoz pedig a Fay csinál jó kis ballonkabátokat és széldzsekiket.


Ezek, amiket felsoroltam, tudom, nem olcsók, de tényleg időt állóak is, plusz a stílus eléggé olyan, hogy mindig divat lesz. A divatnak egyetlen szabálya van, jól öltözni. Ha valaki elegáns, azzal soha nem lehet elrontani, márpedig az elegancia leginkább klasszikus, örökre divatos holmikra alapoz, és minden korban jól áll, nem öreges egy fiatal lány, ha mindene klasszik darabokból van összeállítva, nyilván minden kornak megvannak azok a ruhadarabjai, amit még felvehet és amit jobb, ha nem vesz fel (idős nő miniszoknyát, short-ot inkább ne, de a 70-es éveki stílusú short egy klasszik darab mindig divat lesz, mármint a Daisy Duke short)

2014. máj. 22. 10:55
Ilyen nincs max a cipőm az mindig márkás !!!
2014. máj. 22. 10:53
Nincs kedvenc mert nem márka szerint választok ruhadarabokat. Bőven van ami szabónál készült egyedi darab :))
2014. máj. 22. 10:38

Nem kimondottan a márkákra megyek. Na jó, egyáltalán nem.

Nadrágjaim java része madeinchina, vagy saját varrás. A felsőim többségét is én varrom, vagy etsy-ről rendelek egy-két különlegesebb darabot, amelyek már meghaladják a tehetségem.

11. e5bfff55e3 (válaszként erre: 5. - 4740439ec6)
2014. máj. 22. 10:34
És a turiban milyen márkára vadászol? :)
10. e5bfff55e3 (válaszként erre: 7. - Ec7efbffe4)
2014. máj. 22. 10:34
Mi az a VOR? Még soha nem hallottam róla. :)
9. e5bfff55e3 (válaszként erre: 4. - 9b10f3d7ff)
2014. máj. 22. 10:33
Én mostanában a Mangot és a Zarat szerettem meg, van egy-egy Esprit és Only ruhám is. Sportcuccokban a Nike nálam a nyerő. Meg van egy csomó cuccom, ami nem márkás. Próbálok úgy válogatni, hogy jó minőségű ruháim legyenek, ne teljesen műszálasok, amibe 5 másodperc alatt beleizzad az ember. Úgy vagyok vele, hogy inkább kevesebb ruhám legyen, de azok legyenek jók!
2014. máj. 22. 10:28
Nekem amúgy nem a márka a lényeg hanem az hogy ne jöjjön szembe az utcán ugyanaz öt percenként..
2014. máj. 22. 10:26
VOR:)
2014. máj. 22. 10:21
Nem márka szerint válogatok. Dolgozni a visszafogott, elegáns stílus kell, így általában ilyesmit választok.
2014. máj. 22. 10:19
Amit épp a turiban kapok. :D
4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - E5bfff55e3)
2014. máj. 22. 10:14
Neked melyik a kedvenced?
2014. máj. 22. 10:11
A kínai :-D
2014. máj. 22. 10:04
Nincs kimondott kedvencem márkám, nem márkafüggően vásárolok, hanem minőség, és hogyan áll rajtam, jól érzem-e magam benne.
2014. máj. 22. 09:42
Melyik a kedvenc ruha márkátok?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook