Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Melyek azok az ételek, amiket konyhai analfabéták is meg tudnak csinálni a ház felgyújtása nélkül? fórum

Melyek azok az ételek, amiket konyhai analfabéták is meg tudnak csinálni a ház felgyújtása nélkül? (tudásbázis kérdés)


1 2
2007. júl. 7. 12:57
Palacsinta.
29. Loni
2007. júl. 6. 16:44
Közben eszembe jutott még egy nagyon egyszeű, de mégis "mutatós" étel: baconba göngyölt csirkemáj. Veszel 30-40 dkg májat és szeletelt bacon szalonát. A májakat jól megmosod, ha van bebbe olyan, amire ráfolyt az epe, azt vagy kivágod, vagy ha nem mersz nekikezdeni, kidobod. A májacskákat félbevágod, és egyesével betekred egy-egy szelet szalonnába. Egy pici borsot szórhatsz rá, de sót nem! Tepsibe rakod, és 15-20 perc alatt készre sütöd. Lehet hozzá gyors-rizst is készíteni, vagy krumplipürét (akár porból is). Egy kis salátával, vagy kovi ubival fenséges lakoma.
28. emagdi (válaszként erre: 25. - Ponyta)
2007. júl. 6. 15:37
mondjuk a bográcsos ételeknél már sanszosabb a ház felgyújtása (lásd a topik címét:))
27. Loni (válaszként erre: 25. - Ponyta)
2007. júl. 6. 15:23

A bográcsos étel nálunk apu resztortja. Abban (sem) vagyok profi. Nemrégiben a páromat akrtam meglepni slambuccal - lévn alföldi gyökerekke rendelkező csaj vagyok.

Hát... sikerült előállítanom egy kis tésztás paprikás krumplit.

26. Loni (válaszként erre: 25. - Ponyta)
2007. júl. 6. 15:23

A bográcsos étel nálunk apu resztortja. Abban (sem) vagyok profi. Nemrégiben a páromat akrtam meglepni slambuccal - lévn alföldi gyökerekke rendelkező csaj vagyok.

Hát... sikerült előállítanom egy kis tésztás paprikás krumplit.

25. Ponyta (válaszként erre: 17. - Loni)
2007. júl. 6. 15:19
Én is minden kaját el tudok készíteni, de a bográcsos ételekhez a férjem szerint nem értek
24. Ponyta (válaszként erre: 22. - D@nu)
2007. júl. 6. 15:18
Ha egy kicsit hígnak találom a főzeléket, akkor csinálok bele habarást.lisztet összekeverek hideg tejjel ( vízzel) és azt szépen lassan habverővel belekeverem a főzelékbe.
23. Ponyta
2007. júl. 6. 15:15

Minden könnyen elkészíthető, ha nem idegeskedsz. A húslevest is csak odarakod, teszel bele zöldségeket, sót, egészborsot, és hagyod főni. Az a lényege, hogy ne forrjon, csak éppen picit. szóval kis lángon kell főzni.

Bármilyen tésztát el lehet készíteni gyorsan, ha a boltban veszed meg és csak azt kell kitalálnod, hogy túrós, diós, krumplis stb lesz-e belőle.

A főzéstől nem kell félni.

22. d@nu (válaszként erre: 21. - Loni)
2007. júl. 6. 15:09
az enyém meg leves :DDD annak is híg
21. Loni (válaszként erre: 19. - D@nu)
2007. júl. 6. 14:55
Az enyém - állítólag - tökfőzelék ízű lesz. :))))
2007. júl. 6. 14:31
Mákos tészta: Kifőzöd a tésztát, ha kész teszel rá mákot és cukrot. A pörkölt is egyszerű, de nem tudom mit szeretnél, milyen fajtát, stb. Talán írd le, hogy mire gondoltál stílusban, aztán körülnézünk, mi a legegyszerűbb. Sok sikert. Ja, én eleinte a bundáskenyeret is leégettem, sőt évekig rossz sütiket csináltam, de most már tuti vagyokj. Ne add fel.
19. d@nu (válaszként erre: 17. - Loni)
2007. júl. 6. 14:30
:D Az nekem sem szokott.
2007. júl. 6. 14:29

Zacskósleves fel*zva:

Megveszed a zacskóslevest, veszel még hozzá egy-egy szál sárgarépát, fehérrépát, fél karalábét esetleg kevés karfiolt. A zöldségeket hideg vízben elkezded főzni, és amikor már félig főtt, hozzáadod a zacskóslevest. Picit utánasózod. Összefőzöd a zacskóra írtak szerint és kész a kiadós házias levesetek.

17. Loni
2007. júl. 6. 14:24

A tészta tényleg nagyon jó választás!


Egyébként a lényeg, hogy ne félj a főzéstől. Akkor sem történik semmi, ha nem sikerül. Ha ehetetlen, akkor kuka. De ez angyon.nagyon ritka.


Egyébként röhögni fogtok, egy bonyolult kaját viszonylag jól el tudok készíteni, de a zöldbabfőzelék még sohasem sikerült. :)))

16. emagdi (válaszként erre: 13. - Alexcheca)
2007. júl. 6. 14:13
jó választás!:)
15. alexcheca (válaszként erre: 14. - Kenzol)
2007. júl. 6. 13:26
:DDD
14. kenzol
2007. júl. 6. 13:19

Hello!


Hidegtál? Beteszed a hűtőbe az üres tálat és már kész is :DDDDDDDD



Szerintem ezen az oldalon nagyon sok egyszerű egytálételeket találsz, vagy olyan sütiket amik ugyancsak nagyon egyszerűek. Sok-sok gyakorlás kell a főzéshez.Sok sikert a keresgéléshez, és a finom ebédekhez :-)

2007. júl. 6. 13:16
Köszi a tippeket:)azt hiszem ebből spaghetti lesz(remélhetőleg) házi szósszal.A biztomság kedvéért bekészítek azért egy üvegest is:)
12. d@nu
2007. júl. 6. 12:45

Túrós tészta? :D

Nagyon sok egyszerű étel van, amit könnyen el lehet készíteni, pl. a tésztafélék általában, főleg, amióta nagy választékban megjelentek az üveges kész szószok. Egy zöldség- vagy gyümölcslevest sem bonyolult összerakni, szerintem ha választasz egy ételt, valamelyikünk biztosan tud receptet küldeni. :)

11. Cinka
2007. júl. 6. 12:45

Biztatásul elárulom, hogy én talán 3 hete kezdtem főzni, előtte SOHA egy ebédet el nem készítettem! Eddig minden kajám sikerült és még mindenki él a családból és a konyha is egyben maradt:DDD Innen tanulok főzni a netről! Lemásolom azt a receptet, ami láthatólag alaposan van megírva és azt követem. Arra még én se vagyok képes, hogy benézzek a kamrába, hűtőbe és "összedobjak valamit abból, ami van", de nem baj, majd az is menni fog:DDD Világéletemben féltem a sütéstől, hát most már süteményeket is gyártottam. Na jó, nem extra tortacsodákat, de valamit mégis. Kb. egy óráig volt meg a tálcán, aztán felfalták.)Szóval bele lehet jönni. Ajánlom Horváth Ilona szakácskönyvét, az nagyon alap, olyan hottentotta kifejezéseket is, mint "habarás", "rántás","párolás" stb. nagyszerűen elmagyaráz! Receptek pedig itt is nagyon jók vannak és a mindmegettén. Szóval nem egyből hatfogásos ünnepi ebéddel kell kezdeni, vagy disznóvágással :DDDD

De nagyon egyszerű a spagetti, a túrós tészta, a gyümölcsmártás (ezt akár főzni se kell), és a tepsis kaják!

10. dogiz
2007. júl. 6. 12:24

Szia! A férjem szerintem 26 év házassáh alatt talán kétszer főzött paprikáskrumplit, esetleg sültkrumplit. A tegnap dolgoztam, ő szabin volt s babgulyásra éhezett. Elővett egy szakácskönyvet s mire hazaértem már csak egy utóízesítés kellett, s kész is volt. A főzés ennyire egyszerű, legalább is szerintem. Nem kell bonyolult ételekkel kezdjed.

Soko sikert!!

2007. júl. 6. 12:23

Főtt tojás :D

Na meg zacskós leves.... :P

Vajas kenyér, tea, kávé (instant kávéból), zsíros kenyér :DDDDDD


Vagy csak bonts ki egy doboz konzervet ;)

2007. júl. 6. 12:19

szerintem bármit meg tud csinálni a kezdő is, csak teljes körű leírása legyen róla... pl. végy elő egy tiszta lábast :DDD

A mai napig emlék számomra a túrógombóc receptje, úgy írtam le (15 évesen), ahogy anyum magyarázta:... ott állsz felette a lyukas kanállal, és ha feljön, lenyomod, hogy jól átfőjjön :DDD

7. emagdi (válaszként erre: 6. - Kmét)
2007. júl. 6. 12:06

szeirntem az már bonyolult, meg kell pucolni a krumplit, meg ilyenek... :))


(csak azért mondom, mert én már egy ilyennek nem állnék neki:))

2007. júl. 6. 12:04
rakott krumpli
2007. júl. 6. 12:03
esetleg előre elkészített kaja, amit csak mikróban fel kell melegíteni (Tescoban széles a választék ilyenekből)
2007. júl. 6. 12:03

tejbegríz!

vagy akármilyen főzelék

2007. júl. 6. 12:03
tojásrántotta?
2007. júl. 6. 12:01
analfabéta
2007. júl. 6. 12:01
Tudtok olyan ételt, amit két konyhai analfabét is meg tud csinálni a ház felgyújtása nélkül?(nem szendvics:D)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook