Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mellyek azok az ételek, -italok, -gyümölcsök amellyektől hasfájásos lesz a baba.? fórum

Mellyek azok az ételek, -italok, -gyümölcsök amellyektől hasfájásos lesz a baba.? (tudásbázis kérdés)


2008. aug. 5. 14:06

Minden "K" betűs :-)

karalábé

képoszta

kel

karfiol...

Én továbbá nem ehettem semmit, amiben hagyma volt, mert akkor visított a gyerek, és nem bírta azt sem, hogyha széndioxiddal dúsított italokat ittam :-)

De csak az első 5-6 hónap a nehéz :-)

4. Studio64 (válaszként erre: 3. - 4c35511f0b)
2008. aug. 4. 18:59
Köszönöm szépen a tippet, még azért reménykedek, hogy itt szöveg nélkül mindenki csak beír 1-1 ételt amire oda tudok majd figyelni...ha nem akkor átgyűjtöm őket onnan.
2008. aug. 4. 17:54

EBben a kettőben nem találsz esetleg választ? Biztosan írtak róla...



"Hasfájós a gyerekem. Mit tegyek? (Újszülöttek, Csecsemők, Sírás, Táplálás)"


"Hasfájós babák! Tudom, hogy nincs ellenszere, de kinek mi vált be a görcsök csillapítására? (gyógyszerek, ékezés, masszázs, stb...) (Csecsemők) "

2008. aug. 4. 17:43
málna, eper, dinnye
2008. aug. 4. 14:39

Hamarosan gyermekáldás elé nézünk és mindenhol olvasok a sok hasfájós babáról.

Szeretnék segítséget kérni tapasztalt szoptatós anyukáktól, hogy mitől lett a babája hasfájós.Szeretném megelőzni a kis drága szenvedését.

Ami számomra is tiszta, hogy a MÁLNA, EPER, DINNYE az alapból tilos, és a HÜVELYESEK /borsó, bab stb/

Előre is köszönöm a válaszokat, akár csak felsorolásképpen is nagyon nagy segítség lenne.


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook