Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mellműtétem lesz és nagyon félek. Van, akinek már volt? Mire számítsak? fórum

Mellműtétem lesz és nagyon félek. Van, akinek már volt? Mire számítsak? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
76. Csillagszem38 (válaszként erre: 59. - Sütikee)
2022. febr. 27. 13:27

Sztem nem akart dicsekedni, bár ki tudja... A lényeg h kérdez az altatasrol, de közben meg lesz.rja mások tapasztalatait, mert az övé lesz a mervado🤣🤣🤣 mit várt, h nyugtassuk? Őszintén nem értem. Mindent felulirt, amiket mondtunk, hiszen öt meg nem arattak, minket meg már igen.


Az eszem megall tenyleg

75. 3922e0e3cc (válaszként erre: 74. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 27. 12:46

Teljesen megértelek,és igenis nagyon jól döntöttél!

Kívánom,hogy vágyad sikerüljön,adjon neked önbizalmat,jó érzést!

Tudom jól,hogy milyen ez....

Az altatástól ne félj! Semmit nem fogsz érezni,mert az infúzió bekötése után 1 percen belül elalszol,és az ébredés sem lesz olyan szörnyű,én is félrebeszéltem több esetben,meg volt hogy hánytam utána,de az régen volt :)

Ma már nagyon fejlett technikával dolgoznak!

Amire oda figyelj,hogy nagyon fájni fog úgy 2 hétig a melled,a varratokra nagyon ügyelni kell,nehogy kiszakadjon,mert fertőződhet!

De ha ezeken túl leszel,nagyon boldog leszel :)

Nekem 1995-ben végezte Dr. Kovács Annamária ( Zalatnai Saroltát-Cinit is Ő műtötte) és a mai napig gyönyörűek,pedig 2 gyermeket is szültem és szoptattam vele :)

Kívánok szívből sok sikert neked!

74. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 68. - Sütikee)
2022. febr. 27. 12:16
És milyen jól tettem,hogy meghoztam ezt a döntést!
73. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 70. - Sütikee)
2022. febr. 27. 12:15
Mert nekem is olyan jogom van kérdezni, mint bárki másnak és attól, hogy másnak milyen volt, nekem még nem tuti, hogy olyan lesz.
2022. febr. 27. 12:07
Az intubálástól felesleges félni. Fentanillal vénásan bekábítanak, utána jön az intubálás. Azért kell a gépi lélegeztetés, mert a legzőizmokat is kilövik a teljes anesztézia alatt. Az altatás utáni rosszullét, hányás a Fentanil miatt van, mivel az egy opiát tartalmú kábító-fájdalomcsillapítószer. Annak a gyakori mellékhatása a hányinger, hányás.
71. syria (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 27. 11:06

Nem tudom megszámolni, hogy hányszor altattak el műtét miatt. Sok mindentől féltem, csak az intubálástól nem. SŐT! Azt se tudom, hogy intubáltak-e, mert egyáltalán nem érdekelt. Ha intubáltak, azt nagyon jól csinálták, mert a torkom egyszer se fájt és rosszul se voltam ébredés után. Viszont félkómásan olyan dolgokat beszéltem, hogy a nővérek kockásra röhögték magukat. 🤣

A mellműtéttel kapcsolatban sok mindenért van ok aggódásra, de az altatásnak biztosan nem kell köztük lennie.

70. Sütikee (válaszként erre: 69. - Dafke)
2022. febr. 27. 10:04
Nincs bennem semmi ellenszenv, csak az csapta ki a biztosítékot nálam is, hogy megírja, hogy a saját tapasztalata lesz a mérvadó! Akkor minek kérdez itt?
69. dafke
2022. febr. 27. 09:59

Értem, Sütikee. Ez a te döntésed. F.I-nak meg más. Felnőtt emberek vagytok mindketten.

Csak nem értem, miért van bennetek ellenszenv azzal szemben, aki megcsináltatja?

Ha valaki szépészeti műtétre megy, akkor már alapból rossz ember?

Én évek óta tervezem, hogy megcsináltatom a hasamat. Félek tőle én is, nagyon. És most ebből mi következik?

Valamiféle vallási vagy erkölcsi meggyőződés, hogy a hiúság bűn? Erkölcsi felsőbbrendűség azzal szemben, akinek ez fontos? Vagy szimpla irigység, hogy az egyik megteheti, a másik meg nem?

Őszintén érdekel, és nem akarok senkit megbántani. Csak nem értem.

68. Sütikee (válaszként erre: 61. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 27. 09:54
Betegség esetén az embernek nincs választása, de ezt te magad döntötted el!
67. Sütikee (válaszként erre: 60. - Dafke)
2022. febr. 27. 09:53
Nekem nem volt mellműtétem, és nem is lesz 😂
66. dafke
2022. febr. 27. 09:49
A lábadozástól nem kell félni! A fájdalomnál nagyobb lesz az örömöd, hogy túlvagy rajta.
2022. febr. 27. 09:48
Hát a részedről semmi. Nem is értem minek olvasod még mindig. ennyire érdekel mégis?
64. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 57. - Lanvin)
2022. febr. 27. 09:46
Beszéltem vele, de nem igazán értette a problémám, hogy miért ettől félek és miért nem majd a lábadozàstól.
63. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 58. - Dafke)
2022. febr. 27. 09:45
Köszönöm. Ezt a fejfelemeles dolgot nem tudtam, hogy nem szabad.
62. globus (válaszként erre: 47. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 27. 09:45
Kérd altatás nélkül... bocs, de nem beteg vagy, magad döntöttél műtét mellett.
61. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 59. - Sütikee)
2022. febr. 27. 09:44

Hát ezt most jol kihoztad. Akkor vegyük azt, hogy vakbél műtétem lesz és félek az altatastol. így jó?

Mert nyilván szépészeti műtétnel nem felhet az ember .

60. dafke (válaszként erre: 59. - Sütikee)
2022. febr. 27. 09:43

Bennem fel se merült, hogy dicsekedni szeretne.

Mindenki magából indul ki.

59. Sütikee (válaszként erre: 56. - Csillagszem38)
2022. febr. 27. 09:33
Hát hogy dicsekedjen a mellműtétjéről. Miközben csak az altatásról kérdezett,aminek semmi köze ahhoz,hogy milyen műtétje lesz.
58. dafke
2022. febr. 27. 09:27

Egyszer altattak, én nem emlékszem semmire.

Csörgött a telefon (hivatalos ügy), seperc felidegesített a hívó a hülyeségével. Jött a nővér, letett egy szem gyógyszert, hogy vegyem be. Gondolkodás nélkül bekaptam, nem tudom, mi lehetett, gyanítom nyugtató vagy altató mert aztán fel kellett ébreszteniük, hogy el lehessen rendesen altatni. :D Mondták, hogy számoljak vissza, de szerintem azonnal aludtam.

Annyi, hogy mikor felébredsz, ne akarj felülni vagy felemelni a fejed, mert fájni fog.

Aztán meg persze fáj, fáj, minden, de örülsz neki, hogy túlvagy rajta. :)

57. Lanvin
2022. febr. 27. 09:16

Mellműtétem nem volt, de altattak már többször is. Az altatások nekem jó élményként maradtak meg.


Viszont ha ennyire parázol + voltak rossz tapasztalataid + pánikbeteg vagy, miért nem az aneszteziológussal beszéled át az aggályaidat? Neki talán hinnél...

2022. febr. 27. 09:11
Akkor mi értelme volt a forumodnak? 🤣
2022. febr. 27. 09:07
Nyilván a saját tapasztalatom lesz a mérvadó,itt csak páran elmondták velük mi volt. Valószínűleg nekem teljesen más lesz, hisz nincs két egyforma ember.
2022. febr. 27. 09:05
Nem loptam senki idejét. Senkit sem kényszerített senki, hogy olvassa el és válaszoljon szerintem.
2022. febr. 27. 09:03
Rendben, de máskor ne lopd se az én, se mások idejét azzal h kérdezel, és figyelmen kívül hagyod, mert majd a saját tapasztalat. Erre felesleges a forum
52. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 50. - Channa*)
2022. febr. 27. 09:03
Hát nyilván,de gondolom a lélegeztetés is a funkciója.
51. Channa* (válaszként erre: 45. - Csillagszem38)
2022. febr. 27. 09:01
Az első nekem, csak csikis volt, a második semmi, a harmadiktól, majd nem leugrottam az asztalról, de nem azért mert fájt, hanem nem is tudom;)
50. Channa* (válaszként erre: 44. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 27. 09:00
Nem, a tubus azért kell, hogy ne akkor kelljen ezt letolni a torkodon, amikor gond van és újra kell éleszteni;)
2022. febr. 27. 09:00
Ezt nem te mondod meg 🙂
2022. febr. 27. 08:56
Ok, akkor ne erdekodj:)
2022. febr. 27. 08:54
Félek és majd a saját tapasztalat lesz a döntő.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook