Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Méhtükrözés fórum

Méhtükrözés (beszélgetős fórum)


2012. jún. 8. 20:24
Szia Remény! Nagyon örülök, hogy Nálad is minden rendben volt! Már mi is indulhatnánk a BMC-be, de a jövő héten még elmegyünk a Mens Mentisbe, hogy ott mit szólnak a inzulinrezisztenciámhoz, addig nem vágunk bele a lombikba, amíg ott rá nem bólintanak. Nálad IR terén minden rendben?
14. Remény35 (válaszként erre: 13. - Almafa8)
2012. jún. 8. 17:00

Szia!

Örülök,én is ma átestem rajta,minden rendben van.Kis vérzés szintén,ja és a lényeg minden rendben van.Tehát irány a meddőségi!

2012. jún. 8. 11:01
Tegnap túlestem rajta. Nem volt vészes, kibírható! Azóta azonban kicsit vérezgetek. Jó lenne, ha már elmúlna! EKG végülis nem kellett! Ja és szerencsére mindent rendben talátak! :-)
12. Almafa8 (válaszként erre: 11. - Remény35)
2012. jún. 5. 13:44
Minden esetre, megcsináltattam az üzemorvossal! Biztos, ami biztos! :-) A BMC-ben is kérik úgyis.
11. Remény35 (válaszként erre: 10. - Almafa8)
2012. jún. 5. 12:44
Nekem sem kellett EKG-ra mennem,nem is mondták hogy kellene.Szerintem az csak akkor kell,ha valami betegséged van.
2012. jún. 5. 11:03
Méhtükrözés előtt kell EKG-t csináltatni? Csütörtökön megyek és nekem nincs, de valahol azt olvastam, hogy kell. Vagy ott csinálják meg az altatás előtt?
9. Remény35 (válaszként erre: 8. - Zsike88)
2012. jún. 3. 20:16

Szia!

Köszönöm a válaszodat,kezdek egy kicsit megnyugodni,hogy nem olyan vészes.Sajnos nekem is a meddőségi központ kéri.

Nekem is azt mondták,hogy reggel bemegyekdélután mehetek haza.

2012. jún. 3. 19:56
Szia! Nekem kb egy hónapja volt hystero. Lombikhoz kellett nekünk. Nem találtak rajta semmi rendelleneset. Nekem nem volt vészes. Szinte észre sem vettem, a hasam sem fájt utána. Nálam az altatásnál adódott egy kis probléma de más semmi. Reggel bementem, délután a saját lábamon jöttem haza. Sok szerencsét neked hozzá :)
7. Remény35 (válaszként erre: 6. - 4d6dc41564)
2012. jún. 3. 18:50

Köszönöm,bízom is benne.

Remélem hamarosan nálad is kopogtat majd a gólya!

6. 4d6dc41564 (válaszként erre: 4. - Remény35)
2012. jún. 3. 18:44
Megtapadt ő rendesen, csak a szíve állt le,de az ilyen elöfordul sajnos. azért is kellett műtéttel befejezni a terhességet.Nekem azt mondta a doki a lapar-histero.után, h ilyenkor azért is könnyebb teherbe esni, mert a méh szépen megvan tisztítva.Így sok sikert neked, bízz benne, hogy spontán sikerülni fog.
5. Remény35 (válaszként erre: 2. - Bnedora)
2012. jún. 3. 17:02

Szia!

Találtam több forumót ez igaz,de tavalyi mind!

Ezért gondoltam,hogy hát ha van akinek frissebb élményei vannak.

4. Remény35 (válaszként erre: 3. - 4d6dc41564)
2012. jún. 3. 17:01

Szia!

Sajnálom,hogy nem sikerült megtapadnia a babának,de a lényeg hogy spontán sikerült teherbe esned és bízom benne hogy legközelebb megmarad.

2012. jún. 3. 16:11

Szia Remény35

Nekem lapar+hyszteroszkópiát végeztek, február 1.-én.Azért volt szügséges, mert sajnos több mint 2 éve várunk a babára.Mivel párom eredményei rendben voltak,(ezt is csak műtét+gyógyszeres kezeléssel sikerült elérnünk), így a dokim a műtétet javasolta, ami igaz nem valami kellemes, de szerintem megéri vállalni, mert utána legalább megnyugodtam h nincs semmi gond.Február 4.-én volt utoljára menzim, márciusban pozitívat teszteltem:-)))...spontán sikerült...ez a pozitív része...a baba nem maradt velünk, a 10 hetes uh-on nem volt szívhang, megint műtöttek, mert nem indult be a vetélés.DE!!!!én szeretném csak a jó oldalát nézni, szóval nekünk sikerült spontán a babóca, és bízom benne, hogy nem utoljára:-)) Sok siker a műtéthez, kívánom h minden a legnagyobb rendben legyen!

2012. jún. 3. 15:58
Úgy tudom, több fórum is van ebben a témában, keress rá, olvass bele.
2012. jún. 3. 15:15

Sziasztok!

Meddőségi központ kéri a hysteroskopiát,amit a jövő héten végeznek el nálam.

Érdeklődnék ki hogyan élte meg és sikerült e utána spontán a baba.

Ha van kedvetek beszélgessünk!


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook