Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Megvennétek faluban lakást, ha van hozzá kertrész, de városias életet kedvelitek jobban? fórum

Megvennétek faluban lakást, ha van hozzá kertrész, de városias életet kedvelitek jobban? (beszélgetős fórum)


1 2
5. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 23. 03:36

Nem tenném ha így érzek.

Viszont a pénz beszél.

Én kétlaki lehetek de a város a bázis.

Nehéz döntés.

2023. júl. 23. 00:49

Oda ne menj, ahol már a gondolattól sem érzed jól magadat. De ha volna lehetőség jobban megismerni és esetleg megtetszik az más.

Mi kb másfél éve keresünk házat egy közeli településen, amit jól is ismerünk de már gondolunk a következő évekre is, ami miatt fontos, hogy milyen annak az utcának a hangulata, kiépítettsége. Az évek múlásával egyre fontosabb lesz a kényelem és a biztonság. Ha ezt falun nem érzed jónak akkor a válasz már megvan.

Az ingatlanosoktól hallottam, hogy most éppen mennek lefelé az árak pár hónapja , ami nem látszik, hogy megállna, vagyis ha nem sürgős érdemes várni egy kicsit.

2023. júl. 22. 23:54
Ez is az végülis, ahol most lakom. Nem egy Budapest.
2. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 22. 23:47
Akkor inkább vidéki város, mint falu.
2023. júl. 22. 23:41
Nézegettem az árakat és falun olcsóbban lehet lakást venni, kevesebb önerőre van szükség és a törlesztő is kevesebb. Megyek megnézni egy lakást, ami nagyon szép, igényes. Viszont az életmódom szerint a város passzol hozzám. Ott a kertben a kutyákkal lehetne játszani, de viszont a séta borzalmasan sivár lenne. Esti sétánál szeretem a kivilágított utcákat, sétányokat a városban. Hangulatos szerintem. Néha van 1-1 járókelő, de mégsem üres az utca. Sajnos nem vagyok fiatal és nem tudom, mi legyen. Valamennyi ismerős és rokon szerint jobb a falu. De ők nem egyedül élnek, úgy biztos másabb. Egyik meg otthonülő típus. Munka után elvégzi, amit kell és tévézik. Én meg inkább fogom a kutyát és megyek. Ő az övével 10-20 percet ha kint van. Szeretem, hogy boltba gyalog is eljutok. Sportolni is gyalog jarok, de az se lenne baj, ha autóval 5-10 percre lenne. Sajnos a mai árak mellett egy erkélyes lakást venni városban egyedül, csak egy álom. Főleg amelyik nem 30 négyzetméter, hanem kb 50, ami élhetőbb. Szoktam vendéget fogadni , így kellene ekkora és hosszú távra is optimálisabb.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook