Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szeretnétek ha a Szomszédokat felvennék DVD-re? Megvennétek? fórum

Szeretnétek ha a Szomszédokat felvennék DVD-re? Megvennétek? (beszélgetős fórum)


2009. jún. 3. 09:44

Boldog gyermekkor!!!!

Én megvenném.

2009. jún. 3. 06:36

Nekünk upc tvnk van, igy feltudjuk venni a műsort.

Igaz lementeni nem lehet.

Mikor időnk van visszanézzük, de azért dvd-n nem vásárólnám meg.

2009. jún. 2. 20:51

:D


jajjj nekem nagyon tetszik az otelet!!! gyerekkoromban neztem, es nagyon szerettem, es lattam most megint adjak egyik adon, es ha tehetem mindig megnezem!!! szerintem nem uncsi, nagyon jo!!!

5. Kicsimkicsim (válaszként erre: 4. - Sundance)
2009. jún. 2. 20:44
Ne hidd! Sokkal szórakoztatóbb 20 év távlatából.
2009. jún. 2. 20:00
Még gyerek voltam, mikor ment a sorozat. Imádtam, de most elég uncsi lenne megint megnézni.
2009. jún. 2. 17:46
nem
2009. jún. 2. 15:33
A Szomszédok gagyi kis szappanoperának indult, mára már kortörténeti dokumentummá nőtte ki magát, a rendszerváltás története alulnézetből. Egy jó ok a nosztalgiázásra, de meglepően tanulságos is (persze nem úgy, mint a sorozatkészítők szándéka vala egykor), és időnként szívfacsaró. Én szívesen látnám DVD-n, persze ez az ártól függ erősen.
2009. jún. 2. 15:22

Sziasztok


Megint eszembe jutott valami.Nagy Örömömre néhány hete ismétlik a Szomszédokat.Néhány napja eszembe jutott,hogy megkérdezem az mtv-től,hogy nem e veszik fel dvd-re a sorozatot,ma válaszoltak,és azt mondták,hogy nem tervezik.Most azt szeretném tőletek megkérdezni,hogy lenne e köztetek olyan,aki kedveli a sorozatot,de nem tudja megnézni rendszeresen?Ha felvennék dvd-re meg e vennétek?Persze tudom,hogy ez nagyon sokba kerülne,de én úgy tudom,hogy dvd re sokkal több film ráfér mint videóra,ezért bátorkodom ezt is megkérdezni.Nagyon Várom a Véleményeteket

Sziasztok:Farkas Kriszti

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook