Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megváltozhat - e a "vén kujon"? fórum

Megváltozhat - e a "vén kujon"? (beszélgetős fórum)


1 2
19. feb96fdf3a (válaszként erre: 17. - 2c5f60da64)
2015. márc. 8. 21:22

Szerintem ha beleszerettél így ,ahogy van ,miért akarnád megváltoztatni?:))

Ha a vőlegényed,akkor megkérte a kezed ,te lennélaz igazi a számára ,akihez hazatér.Mindig.Ennél többet nem várhatsz el tőle .Ha ez elég neked ,menj hozzá,ha nem,akkor nem te vagy az igazi számára.

2015. márc. 8. 21:18

nekem is volt egy ilyen barátom. Már én tartottam magam nem normálisnak miatta.

Ugyanazokat a "tüneteket" tapasztaltam, mint amiket leírtál.

Miután vettem évek után egy nagy levegőt és szakítottam, először pocskondiázott, majd azóta is időről időre megkeres hogy jöjjünk újra össze.

Az ilyen ember érzelmileg sánta, illetve nem tudja a dolgokat elengedni. Egyenes út a gyűjtögető szenvedélyig.... :S

jobb az ilyen embertől távol tartani magad, mert csak sérülsz... segíteni csak pszichológus tudna nekik...

Persze mindezt a leírtak tükrében mondom, nem ismerem az általad leírt személyt, csak a saját tapasztalatom..

17. 2c5f60da64 (válaszként erre: 16. - 5056d3921a)
2015. márc. 8. 21:08

A volt feleségét mindennek lehordta előttem. A nő már újra férjhez ment és a gyerekeket elvitte tőle 300 km - re, Ő alig látja. Folyamatosan hangolja ellene őket.


Remélem, azért létezik valahol olyan ember, aki annak ellenére, hogy elvált, képes lesz őszintén szeretni. Ez a pasi nagy trauma volt nekem nagyon, és iszonyúan megnehezít mindent, már az első jelnek vélhető dologra pattanok és hagyom azt, aki esetleg próbálkozna, nagyon bizalmatlan lettem. Lehet, jobb lesz egy ideig egyedül.

16. 5056d3921a (válaszként erre: 13. - Katinkaboszi)
2015. márc. 8. 21:02

...idős korban sem fog megváltozni - és tényleg... amire én is visszavezettem, az az volt, hogy elvált tőle a felesége. x idő óta is csak őt szereti még mindig. Nem zárta le és sosem fogja tudni lezárni.


Vadászgat összevissza, mert ez élteti.

15. 2c5f60da64 (válaszként erre: 13. - Katinkaboszi)
2015. márc. 8. 20:59

Nagyon korán házasodott, és a felesége megcsalta az egyik barátjával, a saját ágyukban. Ok, de ez 17 éve volt kb. Már 47 éves a fickó.


Az ilyen mindig trauma, de egy egészséges psziché nem hiszem, hogy 30 évre ilyen 360 fokos fordulatot vesz. Vagy ebben is hazudott, és Ő is csalta a feleségét.


Olyat is hallottam róla, hogy az előttem lévő nőjét nagyon megverte. Engem nem bántott, csak néha ordítozott, amikor mindig elküldtem. Fizikailag nem ért attrocitás soha.


Bár tudja, hogy a családomban elég sok a rendőr :)

14. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - 2c5f60da64)
2015. márc. 8. 20:58
Ahhh, csa azert akar visszakaparni, mert fix pont vagy neki (ill.lennel) az ilyen tipus mindenhova belogatna, sosem valtozik.
13. Katinkaboszi (válaszként erre: 1. - 2c5f60da64)
2015. márc. 8. 20:54

Ritkán, vagy sosem változik meg az ilyen, esetleg idős korban.


Viszont, ha a lelki okait keresed, az van.

Biztosan, de ettől még nem tudsz jobban bízni benne, mert amíg ő nem óhajt leállni, nem is fog és kiteheted a lelked, akkor sem fog.


Lelki ok, az első szerelme átvágta.

Az első feleség, ha volt ilyen, megcsalta.

Az anyja korán elment tőlük és azóta nem bízik egy nőben sem.


Hirtelen ennyi jutott az eszembe, de lehet még sok más is :D

2015. márc. 8. 20:54
Nekem az a véleményem, hogy akármennyire is sablonos a kutyából nem lesz szalonna mondás, mégis van benne igazság. Én nem bíznék benne.
11. 2c5f60da64 (válaszként erre: 8. - 9c57fd10dc)
2015. márc. 8. 20:53

Azért nem sajnálom:) agyaltam rajta sokat, és igen beleestem abba a hibába, hogy magamban kerestem a probléma okát, ami miatt nem vagyok megfelelő, nem tudom megtartani. Persze aztán rájöttem, ez csak annak az eredménye, hogy abnormális helyzetbe kerültem, és szinte már azt sem tudtam, mi a normális. Néha kitalált fedő problémákat, ami átmeneti konfliktus helyzetre adott okot és indokolta a néhány napos eltűnését. Viszont lebuktattam. Valami miatt újra keres. Kezdtem magam már túltenni rajta, azon is, hogy egyáltalán ilyen szinten hagytam magam átverni, nem akartam észrevenni hosszú ideig a nyilvánvalót. Nagy színész volt, az biztos.

Halálos beteg rokonok, anyjának a családjának a hurcolászása, hasmenése van, haverokkal megy erre-arra, itt minden volt.

Mindenhol lehet ilyesmi, csak nem ilyen gyakran :)

10. jstefan (válaszként erre: 1. - 2c5f60da64)
2015. márc. 8. 20:47
Soha nem tud megváltozni! Mert ilyennek született.Hosszútávú komoly kapcsolatra alkalmatlan. Imádja a skalpvadászatot mert minden nő más,és ezt élvezi ,nála ez függőséget okoz,ezért állandóan hazugságra kényszerül, ha kiváló színész akkor ritkán bukik le!
9. Lilibell (válaszként erre: 8. - 9c57fd10dc)
2015. márc. 8. 20:45
Pooontosan.
8. 9c57fd10dc (válaszként erre: 4. - 2c5f60da64)
2015. márc. 8. 20:43

Mi van a pasi mögött?

Kit érdekel?!

Menekulj, felejtsd el minél előbb!

Még a gondolat is pusztító hatású amíg azon agyalsz hogy jaj szegény férfi lelke mélyén mi rejtozhet. Nem kell az ilyen gondolatokkal energiat pazarolni. Masba fektess energiát.

2015. márc. 8. 20:42
Ugyanmár, percig se foglalkozz vele! Kutyából nem lesz szalonna!
2015. márc. 8. 20:42

Nekem is van egy ioyen ismerősöm. Nem èrtem a tetteit.

Jobb is, ha lezàrod vele a kapcsolatot. Az ilyen emberhez ugyanilyen pàr valò.

5. unom (válaszként erre: 4. - 2c5f60da64)
2015. márc. 8. 20:38
Nem becsületes, ilyen egyszerű. Szerintem hagyd a fenébe, semmit nem ér.
4. 2c5f60da64 (válaszként erre: 3. - Vacsa)
2015. márc. 8. 20:36

Nem, belegondoltam, ha elmenne "üzleti útra" napokra, vagy hétvégén erre-arra, biztos agyalnék azon, hogy hazudik. Nem értem, miért kell ezt csinálni... és ennyi nővel egyszerre kapcsolatot tartani, nem zárni le a múltat. Velem sem akarja lezárni, persze, ahogy másokkal sem akarta. Ez egy ördögi kör.. a hazugságok miatt szakít valamelyikkel, majd jön a következő nő, aztán visszatáncol az előzőhöz is, vannak ketten, majd jön a harmadik, mellette még szexpartnert is keres. Mi van emögött? Mert hogy ez nem normális dolog, az biztos.

És hogyan képes valaki így hazudozni...

3. vacsa (válaszként erre: 1. - 2c5f60da64)
2015. márc. 8. 20:31

Tudnál bízni benne? Ugye hogy nem?

Akkor ennyi.

2. Lilibell (válaszként erre: 1. - 2c5f60da64)
2015. márc. 8. 20:28

Én nem bíznék semmi jóban...

Nem egészséges ha egy olyan kapcsolatban vagy ahol nem tudsz maradéktalanul megbízni a másikban. Ez hatalmas energiákat emészt fel.

Szerintem hagyd és keress valakit aki mellett biztonságban tudhatod magad.

2015. márc. 8. 20:23

Írtam a vőlegényemről régebben, aki a télen valószínűleg megcsalt az egyik exével, akiről állította, hogy az exe, azonban lehet, hogy folyamatosan képben volt a nő.

A kérdés: megváltozhat egy 47 éves férfi, aki infok alapján csak a házasságában nem lépett félre, egyébként rendszerint több vasat tartott a tűzben? Ő állítja, hogy megváltozott... viszont kaptam ismerősöktől infokat róla, amelyek szerint az exei nem exek, azaz két nővel tartotta a kapcsolatot a múltból, meg volt neki egy beugrós vidéki is. Hogyan tudta ezt megoldani? Üzleti utak...nagy számú rokonság a környéken... segíteni kell ennek-annak... kondi terembe megy...tehát amiről szól a fáma, az két nő a múltból, egy férjezett szerető, meg egy vidéki, ki tudja mikortól, emellett a csávó egy társkeresőn is lebukott,ahol szexpartnert keresett.

Létezik, hogy egyszer meg akar állapodni az ilyen?

Két gyereke van, nem a környéken élnek, a hivatkozási alap ez is sokszor volt, megy őket látogatni. Aztán kiderült, a környékükön nem járt.


Elhagytam, és most nagyon írogat és keres. Nem válaszolok neki. Nem értem az ilyet. Vajon mi mozgatja, milyen ember Ő, mert hogy valami nem százas, az biztos.Nem létezik, hogy 15éve senkiben nem találja meg azt, aki megfelelő lenne számára.


Azóta voltam társkeresőkön, de nem jött be.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook