Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Megtörtént az ovulációm? fórum

Megtörtént az ovulációm? (beszélgetős fórum)


2. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Kataci2)
2023. febr. 27. 21:27
Ovu után nem csak 0,2-t megy fel. Ez sima napi különbség lehet. De igazán utólag lehet látni. Na meg ennyi nap alatt nem lesz megfelelő petesejt az tuti. A sok ki apró follikulus szerintem pco-ra utal. Azt nem mondták, írták? A pco a pm alulmukodessel kéz a kézben jár. Eddigi görbéid milyenek? Küldd el nyugodtan ha gondolod. Évekig mértem én is. Én is Pcos vagyok. A tsh jó sok. Ritka ennyi mellett baba, de persze elő fordulhat. Mármint ha ez a cél ( gondolom ezért nézed). Az sem a legjobb ha az orvosod csak a tsh-t nézi. A t3 t4 a valódi pm hormon. Azok is éppúgy fontosak. Fontos hogy a maxiumhoz legyenek közelebb.
2023. febr. 27. 13:46

Sziasztok!

Múlt héten csütörtökön voltam ultrahangos vizsgálaton, ahol a nődoki nem látott domináns tüszőt, a leletemen az áll, hogy számos apró follikulus mindkét ováriumban. Vezetem az ébredési hőimet már hónapok óta, és tegnapra megemelkedett (0,2 fokot), ami megtörtént ovulációra utal. A kérdésem az lenne, hogy ha nem volt 4 nappal előtte domináns tüsző, ennyi idő alatt kialakulhatott és végbemehetett az ovuláció? Pajzsmirigy alulműködésem van, gyógyszeresen állítják be a megfelelő TSH-t, jelenleg 3 körül mozog.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook