Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megtaláltam és elolvastam a szüleim régi szerelmes leveleit. fórum

Megtaláltam és elolvastam a szüleim régi szerelmes leveleit. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

jan. 14. 06:57

Na,pont ezért tüzeltem én el az egészet egyben!

Senkinek nincs köze a szerelmemhez!

jan. 13. 08:38
Szerintem kevés az az ember aki talál egy levelet főleg a szüleitől és nem olvassa el. Én is elolvasnám. És örülnék, hogy annyira szerették egymást.
jan. 13. 06:56

Ha ők maguk hatalmaztak fel,vagy esetleg már nem élnek,akkor rendben van.

Szerintem írnak a mai világban is szerelmes leveleket,csak nem kézzel,és tömörebben-inkább csak vallomásokat.

Változott a világ:régen,ha fizikailag távol volt egymástól a pár két tagja,a levél volt a kézenfekvő.Nem volt telefon,nem lehetett sms-t küldeni(ami már oldschool,de amikor zsengébb voltam,még ment) vagy chatetelni. Ha közölni akartad a gondolatod a másikkal,írtál.És ha már írtál,egyszerre papírra vetettél egy monológot,nem három mondatért ragadtál tollat,ballagtál el a postára/postaládához és fizetted ki a bélyeget.

Ráadásul anno kicsit több idő vokf az is,hogy “szárba szökkenjen” a szerelem,szexuális viszony,összeköltözés legyen belőle.Márpedig szerintem a legtöbb szerelmes levelet az epekedő fázis hívja életre,amíg még nem bármikor és bárhogyan elérhető a másik.

jan. 12. 18:05
Szerintem ez csak hozzátett az életedhez, én nem ítéllek el. No kukorica.
jan. 12. 17:25

Nekem édesanyám akkor kinálta fel elolvasásra, amikor el kezdtem kapni én is a sz. leveleket ( kb felsőtagozatos koromban )és kérte, hadd olvassa el ő is, hiszen ideadta a sajátját. Nem kértem, dde az enyémeket sem adtam oda, ebből óriási veszekedés lett, de a későbbiekben láttam, hogy forró késsel felbontják a leveleimet.


Igy visszagondolva, kár volt kiváncsiskodni, nem volt bennük semmi, hasonló korú fiúk irogattak..

22. smaragdzöld 🐉 (válaszként erre: 21. - Vigyefene)
jan. 12. 17:15
Ezer szerencse.
21. vigyefene (válaszként erre: 18. - Smaragdzöld 🐉)
jan. 12. 17:14
Mindenféle ember akad, nincs két egyforma.
jan. 12. 17:13
Szerintem is.
jan. 12. 17:11
Problems upstairs.
18. smaragdzöld 🐉 (válaszként erre: 15. - Vigyefene)
jan. 12. 17:10
Biztosan akadnak olyanok, akik még ma is irkálnak. Bár szerintem ők sem kézzel, mint a régi időkben.
17. a97b9a4e4e (válaszként erre: 16. - A97b9a4e4e)
jan. 12. 17:09
Ha már = ha most. Még egy hiba, aztán zárolim ezt a profilt is. :D
jan. 12. 17:08
Nekem egyszer egy börtönből írt valaki. Az volt eddig a legromantikusabb. :) De nem válaszoltam rá. Mert egy hülye p*csa voltam. Ha már visszatekintek magamra, nem is értem ki voltam.
15. vigyefene (válaszként erre: 14. - Smaragdzöld 🐉)
jan. 12. 17:04
Még akadnak olyanok ma is, főleg akik szerelmesek. Meg ugye egy szeretőt meg is lehet kérni rá.
14. smaragdzöld 🐉 (válaszként erre: 13. - Vigyefene)
jan. 12. 17:01

Nem tudom, hogy a mai világban még ír-e egyáltalán valaki szerelmes levelet. Felnőtt fejjel.


Amiket én régen kaptam, semmi jelentőségük nem volt. Valószínű, hogy kukában landoltak.

Emlékkönyvem viszont van.

13. vigyefene (válaszként erre: 12. - Smaragdzöld 🐉)
jan. 12. 16:59
Ami késik nem múlik. Kezd el most.
jan. 12. 16:58

Az én szerelmes leveleimet senki nem fogja olvasni.

Nincsenek.

jan. 12. 16:42
Érdekes lehetett
10. a97b9a4e4e (válaszként erre: 9. - Libikóka)
jan. 12. 16:38
Hogy hogy a miénk? Tisztára mint a Bábel tornya. Vagy mi volt az ami leomlott, aztan senki nem értett semmit.
9. libikóka (válaszként erre: 8. - A97b9a4e4e)
jan. 12. 16:33
Nem,,a miénk.
8. a97b9a4e4e (válaszként erre: 7. - Libikóka)
jan. 12. 16:32
Mert, te találtad meg?
jan. 12. 16:28

Gondolkodom hogy mit tegyek velük.

Egyrészt nagyon intim,, másrészt olyan bepillantást enged egy életbe ahogy soha nem ismertük a szüleinket.

Megható, megrázó, értékes.

Valószínűleg elásom őket valahová.

jan. 12. 16:18
Tőlem kukorica. Nem volt szép dolog, nem neked szólt, nem elegáns.
5. Myra (válaszként erre: 4. - Lotti26)
jan. 12. 13:42
Szerintem nagyon rosszul teszitek. Az utódokat érdeklik elődeik története, személyiségük. Emléket hátrahagyni, jó dolog. Engem is érdekel az elődeim egyénisége, mit gondoltak, hogyan éltek stb. Szerettek e? Boldogok voltak e vagy sem?
jan. 12. 13:05

Nem is tudom, hogy SZABAD-e ilyen esetben intim dolgokba belelátni???

Én azt tervezem, és meg is beszéltük, amikor valamelyikünk meghal: a másik megsemmisíti azokat a féltve órzött leveleket.

jan. 12. 11:56
Milyen romantikus történet. :D Én fekete-fehér fotókat találtam a szüleimről. Beszíneztem őket itt neten. Tök szépek lettek. De apám amúgy is nagyon szép ember volt. Amíg nem kezdett el inni. Mert az úgy hazavágta alaposan. :(
jan. 12. 11:45

Ez aranyos!

Biztosan elérzékenyül az ember, ha ilyeneket olvashat!!! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook