Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Megőrülök, hogy nemtalálok megoldást!Valaki segítsen ha tud! fórum

Megőrülök, hogy nemtalálok megoldást!Valaki segítsen ha tud! (beszélgetős fórum)

1 2
2010. szept. 15. 13:15
Hát már ezen is agyaltam,de mivel vidéki ingatlan ,így kevesebb bérleti díjat tudnék kérni ,így az enyémet nem fedezné,meg hát az az igazság ,csak egy sajátot szeretnék!de bele örűlök,már ebbe ,hogy nem tudom megvalósítani az álmaimat.Nem a családi házunkkal van a baj!Minden szuper itt csak én nem találtam meg azt amit szeretnék!Egyébként rengeteg lehetőség van az ingatlanban.Akár a jövedelem kiegészítéshez is jó lenne.De én már nem ezt szeretném,hanem mást.
2010. szept. 15. 12:59

Én épp lakáskeresésben vagyok, ám albérletet.

Nem lehet esetleg kiadni a Te házad, és bérelni egy nagyobbat, amiben boltot tudsz nyitni? (vagy amit szeretnél).. Ez nem járható út?

2010. szept. 15. 12:57
Bármilyen javaslatot ,megfontolok.
2010. szept. 15. 12:19

Nagyon jól tudom .De nem adom fel!Mert hiszek abban ,hogy működik ez a csere,csak sajna nem találnak rám!

Már bele fáradtam abba,hogy ha az ingatlanos hoz valakit ,csak mindenki nézeget.Pénze senkinek nincs!

2010. szept. 15. 12:04
ma vidéken ez majdnem lehetetlen sőt pesten se egyszerű...az ingatlan piac áll.....
2010. szept. 15. 11:59

Sok sikert kivánok neked.Én sajnos 3 éve kínlódok a házammal.

Eger mellett van, de nem sikerül eladni.

Hiába hitel mentes, hiába központban van.De mivel kp-re nem tudnak az emberek házat venni a bankkal meg nem egyszerű.

Idén is 3 komoly vevőm lett volna, de a bankok mindig közbe szóltak. :(

Legutóbb 1 kedves értékbecslő olyan alacsonyra értékelte fel, hogy ezért idén már hitelre nem is sikerül eladni,mert a bankoknak keveset ér mint fedezet.ÉS úgy mondták 1 évig nem értékelik fel ujra. :(

2010. szept. 15. 11:49

Nagyon el vagyok keseredve!Szeretném eladni a házamat ,de nem egyszerű manapság sajnos!Pedig ez lenne a megoldás arra,hogy ujra összehozzam a családot és a munkát!Tudom ,hogy külön lehetne választani de nem szeretném!Van egy pici fiam akire nincs aki felügyeljen!Ezért szeretnék otthon egy üzletet kialakítani.De itt ahol lakom sajnos nem tudok.

Gondolkodom cserébe is ,bármilyen megoldás érdekelne,csak családi ház legyen ,ha valaki tudna olyat aki ,szivesen leköltözne az enyémbe ,akkor nagyon megköszönném.Minden érdekel,és aztán meglátjuk!Baromira fontos lenne!mert szeretnék dolgozni én is!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook