Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megőrülök a féltékenységtől!! fórum

Megőrülök a féltékenységtől!! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2010. szept. 21. 12:22
fiti48-nak teljesen igaza van, nem illik előtted más nőt dicsérni, kérd meg, hogy ezt ne tegye, nézze és hallgasson. Te pedig ne kérdezd meg, hogy tetszik-e neki, te tetszel neki és örülj ennek.
31. Felhők (válaszként erre: 26. - Babinda)
2010. szept. 21. 12:22
Van hobbim, tudom miben vagyok, jo, tisztaban vagyok a kepessegeimmel, sot nem telik el ugy nap sem, hog az utcan ne neznenek meg a pasik, sot a nok, mindig kapok visszaigazolast! De megsem vagyok boldog! Mindig talalok hibakat magamon.
2010. szept. 21. 12:21

Mielőtt újra kezdenéd

A sokszor hallott, kis mesét,

Hogy bizony más ígértem én,

A szép közös évek kezdetén.


Csak egyszer hadd beszéljek én,

Nem vita tárgya ez a tény,

Megnézek minden csinos lányt,

De ez sosem bűn egy fiúnál.

29. Felhők (válaszként erre: 25. - Nzs2001)
2010. szept. 21. 12:20
Teljesen igazad van! Mert hiszen ha latunk egy jo pasit, vagy ferfiak egy jo not, azzal meg nem ismerik ugy az egesz lenyet mint a parjuket. Ami igazan szamit.
28. Felhők (válaszként erre: 24. - 2104cc91e8)
2010. szept. 21. 12:18
Magam ellen beszelek most, de nem hiszem hogy igazad van. Igy nem lenne fair, hiszen en is mondom, ha tetszik egy pasi. Raadasul a parom meg gyenge szerintem a tobbi pasihoz kepest, mert nem ordenale modon fejezi ki a velemenyet. Ezert erzem az, hogy nagyon igazsagtalan vagyok vele. De van valami rendellenesseg az agyamban amiert ezt nem tudom elfogadni lelkileg. Borzalmas erzes!
2010. szept. 21. 12:17

Ugyan ilyen vagyok én is!!

Imádom féltem a férjem és mindig is fogom míg világ a világ, bár már két gyönyörű gyermekem van tőle. Mindig az enyémnek akarom őt tudni,még azt sem viselem jól ha anyós ölelgeti. És igen. Lehet nem vagyok normális, de fülig szerelmes vagyok már öt éve és én akarok neki a legszebb és legjobb lenni! Igen nézni lehet, hiszen azért van a szeme, de nem hiszem, hogy mindig mindent ki kell mondani! Ezt nekik is látni kell!

26. Babinda (válaszként erre: 21. - Felhők)
2010. szept. 21. 12:17

Lehet,hogy keresni kellene magadnak egy olyan hobbyt ami önbizalmat ad.Mondjuk járj el táncolni,vagy amit szeretsz.

Ja,és reggelente mond el magadnak,a tükörbe,hogy:Szép vagyok.Először hülyén hangzik,de hidd el beválik.És sokat mosolyogj,hidd el az emberek vissza mosolyognak rád az utcán,és megszépülsz tőle,szintén önbizalmat ad.

2010. szept. 21. 12:16
Önuralom, önuralom és mégegyszer önuralom. Amikor a párod megdicsér valakit először is ne mondd rá automatikusan, hogy nem szép. És ne kérdezd meg, hogy szebb e mint Te. A világ tele van szép nőkkel, de a párod téged szeret. Akkor is, ha észre veszi, hogy más nő is szép. Ebben semmi rossz nincs. A szerelem nem függ szorosan össze a szépséggel. Akkor nem lenne annyi szép nő magányos és nem élnének a kevésbé szépek boldog harmonikus kapcsolatban, mert jönne egy szebb és a párjuk elhagyná őket. Ugye hogy nevetséges feltételezés?
2010. szept. 21. 12:14

Én már nem vagyok olyan fiatal, de voltam már fiatal is, ezért bátorkodom hozzászólni:

Rendben van, hogy megnézünk másokat is, de nem kellene hangosan kimondani!!!

Ha szeretünk valakit akkor igyekezzünk neki NEM fájdalmat okozni!

Ha a Párodnak elmondanád, hogy semmi baj azzal, ha megnézi a nőket, de a véleményét tartsa meg, talán hajlana a szép szóra és nem okozna Neked fájdalmat a megjegyzéseivel!!

Azt már nem is mondom, hogy (finoman szólva!) nem ildomos a jelenlévő hölgy (ek) között másokat dícsérgetni (mai szóval élve:bunkóság!!)

23. Felhők (válaszként erre: 20. - Dorkinc)
2010. szept. 21. 12:13
hogy erted?
22. Felhők (válaszként erre: 19. - Sissyso)
2010. szept. 21. 12:13
Igazad van es tudom is az agyammal, ez a legrosszabb.
21. Felhők (válaszként erre: 18. - Babinda)
2010. szept. 21. 12:12

Igen, szerintem tuls sokat is dicsergettek a szuleim, mindig elvartak hogy en legyek a legjobb es azt mondtak hogy mas nem er fel hozzam. Szerintem ez nagyon belerontott az onertekelesembe.

Nekem mar gyerek korom ota vannak ilyen erzeseim, es az elozo kapcsolataimban is ereztem ezt. De nem csaltak meg.

20. Dorkinc (válaszként erre: 16. - Felhők)
2010. szept. 21. 12:10
uhh ez nem igazán hallatszik valami bizalomgerjesztően :S
2010. szept. 21. 12:09
Gondolj arra, hogy Neked is vannak pasik, akikre azt mondod jól néznek ki. Viszont attól még nem cserélnéd le a párod rá, nem? Múltkor épp párommal beszélgettünk erről és ezt mondta: Van sok csaj barátja/ismerőse és köztük jópár szép is akad. De nem prédaként tekint rájuk, egyszerűen max. megnézi őket, és nyugtázza, hogy szépek. Ennyi, nem több. Ezt a féltékenységi érzést magunkban kell a helyére tennünk. Néha tegyél Te is egy-egy dícsérő megjegyzést más pasikra :)
18. Babinda (válaszként erre: 17. - Felhők)
2010. szept. 21. 12:06
Akkor nem tudom.Lehet,hogy gyerekkorodból fakad.Dicsérgettek eleget a szüleid?Vagy esetleg az előző kapcsolatod megcsalás miatt ment tönkre?Nem tudom,csak tapogatózok.
17. Felhők (válaszként erre: 15. - Babinda)
2010. szept. 21. 12:04
Igen, imadjuk egymast, en mar elhagytam volna magam emiatt, de a parom nagyon szeret ebbol is lattszik. Ezt leszamitva minden harmonikus. Nekem ezt valahogy le kellene tudnom zarni vegleg. Sajnalom Ot, mert igazsagtalan vagyok hozza.
16. Felhők (válaszként erre: 13. - Dorkinc)
2010. szept. 21. 12:02

Igen, pontosan mindig igy erzem es rogtok kerdezem is hogy szerinte az szebb-e akkor nalam.

Erre azt szokta mondani, hogy hogyan hasonlithatom magamat mas nohoz, en teljesen mas kategoria vagyok neki.

15. Babinda (válaszként erre: 12. - Felhők)
2010. szept. 21. 12:01
Hát igen,az jó ha az élet más területein magabiztos vagy,de az ember magával szemben mindig kritikusabb.Nyilván nagy szerelem a tiétek,ha már 7 éve együtt vagytok.Ha párod nem egy dicsérgetős fajta,akkor kérd ki a véleményét,szerinte mibe vagy csini,ez hogy áll rajtad stb.
14. Felhők (válaszként erre: 10. - Sissyso)
2010. szept. 21. 12:00

Szia!


Igen, eppen ez az, hogy engem is tok megdicser, tetszek neki, mindig oda van ertem, stb.

Nekem valahogy soha nem tetszik az izlese! :) De ez mar belulrol fakado ellentmondas is. Csakhogy mondhassam hogy ronda es neki hogy-hogy tetszik?

13. Dorkinc (válaszként erre: 9. - Felhők)
2010. szept. 21. 11:59
biztos ugy érzed h ha valakit megdicsér akkor ő rögtön úgy gondlja h a csaj jobban is néz ki és jobb csaj nálad, ami nem feltétlenül van így, bár nem vagyok tisztában a természet adta adottságaiddal :)
12. Felhők (válaszként erre: 7. - Babinda)
2010. szept. 21. 11:58

En is onbizalom hianyra tippelek egy reszben.

Viszont masban meg nagy az onbizalmam, es magabiztos embernek ismer mindenki.

2010. szept. 21. 11:57
nem tudom mi a bajod, amig veled van, miért ne nézhetne meg más csajokat?? mi a párommal megdumáljuk hogy ki néz ki jól és ki nem, sőt van hogy őt kérdezem meg hogy jól néz e ki az a csaj, mondjuk újságban látom v tvben vagy utcán, sőt minden reggel megnézzük az időjárásjelentő csajt is :D és kielemezzük hogy aznap jól néz e ki :) szerintem semmi értelme ezen puffogni ha a pasid vkire azt mondja h jól néz ki...
2010. szept. 21. 11:56
Szia! Én is ilyen vagyok, ismerős érzés. Fontos kérdés, hogy Téged elégszer dícsér-e a párod és kimutatja-e hogy megőrül érted, és Te vagy neki a legszebb. Nekem ilyen szempontból szerencsém van, mert ez a két érzés így kompenzálja egymást. (Mellesleg, érdekes dolog és megfigyeltem, hogy akiket a párom úgymond szépnek tart, nekem tök átlagosnak tűnnek. Férfi szemmel egész mást jelent a szép nő fogalma. Te megfigyeltél ilyesmit?)
2010. szept. 21. 11:56

Koszi az eddigi valszokat!


Az eszem nagyon jol tudja, hogy ez normalis dolog, ha az ember megnezi a masikat, ha tetszik neki. Tudom hogy bennem van a megoldas kulcsa, es nagyon sokast gondolkodom, foglalkozom magamban ezzel.


Egyebkent 7 eve egyutt vagyunk a parommal, soha nem asott okot a feltekenysegre, mindig is megbiztam benne.


Azt mikor mondtam hogy barhova mehet es ez nem is zavar, azert irtam, mert altalaban a betegesen feltekeny emberek ebbol is problemat csinalnak, viszont en nem, igy ez furcsa, hogy csak akkor borulok ki ha mast megdicser.

8. 3265084553 (válaszként erre: 1. - Felhők)
2010. szept. 21. 11:54

Kisebbrendűségi érzés.

Egyezzetek meg hogy inkább csinálja, de ne beszéljen róla!

2010. szept. 21. 11:54
Valószínű,hogy jókora önbizalom hiányban szenvedsz.Meg kell értened,hogy veled van,téged választott,téged szeret.Nem a másikat,harmadikat.Azt hogy van véleménye más nőkről az szerintem természetes.Én megszoktam kérdezni a férjemet,ha pl látok a tv-ben egy jó csajt,hogy milyen,szép a feneke?stb
6. b2076ec79b (válaszként erre: 1. - Felhők)
2010. szept. 21. 11:50

elengeded bárhová és beszélgethet bárkivel??? Hű milyen rendes vagy :)


Szerintem magadban kellene a hibát megtalálni és kezelni, utána már nem zavarna, ha valakire mond valami pozitívat :)

5. 274c9996b8 (válaszként erre: 1. - Felhők)
2010. szept. 21. 11:49
Minden szerelmes ember jart/jar ebben a "cipöben" amiröl irsz ! Az emberek kulönbözö keppen kezelik , a legtöbbunk fapofaval leplezi a mely erzeseket,indulatokat :)
2010. szept. 21. 11:48

Mennyi ideje vagytok együtt? Gondolom, nem régóta...

Engem abszolút nem izgat, ha egy másik nőre azt mondja a párom, hogy tetszik neki, sőt jól elpoénkodunk rajta. Én is mindig elmondom, hogy ez vagy az a pasi bejön nekem. Próbáld meg humorosan felfogni! Ez teljesen természetes dolog, hogy az ember mást is megnéz.

"Hűséget fogadtam, nem vakságot."

2010. szept. 21. 11:48
Szia.Tele vagy negatívumokkal....Ennyi.Ha erre gondolsz mindig,akkor előbb-utóbb ez is lesz.Majd megtetszik neki valaki és odébbáll.Főleg,ha ezt észre is veszi,vagy éppen kimutatod.Nem szabad ilyennek lenned.Azért mert másra néz,vagy kimodja azt amit gondol,még nem bűn és nem ad okot arra,hogy féltékeny legyél.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook