Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Meghatározhatja egy óvónő, h mikortól alhat bent a gyerek? és kinek a feladata a benti problémák-szocializálódás, rendszer stb-megoldása? fórum

Meghatározhatja egy óvónő, h mikortól alhat bent a gyerek? és kinek a feladata a benti problémák-szocializálódás, rendszer stb-megoldása? (beszélgetős fórum)


1 2
2011. szept. 13. 21:00

igen,volt itt is olyan anyuka aki megmondta h csak 2 napja van erre,bármi is lesz.. nálam úgy gondolják,ráérek,és igen,nem akarnak vesződni sztem,mert néha tényleg ellenkezik a gyerek,de könyörgöm,gyerek!!! először jöttek h enm tud öltözködni-mert 1.nap sírt-aztán h szórta a homokot. aztán h hiszti volt. a végén már azzal jöttek,h nem tud állva pisilni!!


lehet h pikkelnek a fiamra???!!

8. encifinci (válaszként erre: 1. - Boléna)
2011. szept. 13. 20:57
hát hogyne,ez az ovónéni nagyon lusta,az én gyerekem 4 éven át alig evett és fekvés időben sem aludt csak feküdt és mégis járhatott ez csak az ovónéni kifogása mert nincs kedve vele kinlódni,amúgy nekem 3 napom volt a beszokatásra sajna:( mert mennem kellett dolgozni.
2011. szept. 13. 20:56

egyelőre nem akarom máshová vinni,mert ő nagyon szeret ide járni. reggel nem kell kelteni,ő kel,felhúzza a redőnyt,pisil,mosakszik,fogat mos,aztán felöltözik és jön h na megyünk már?


hazafelé jövet is nagyon édes,volt persze 1-2 hiszti,meg kakaskodnak néha dehát még ez még csak a 7.nap volt,alakulnak az erőviszonyok,szoknia kell stb..


szóval nehéz. de akkor én gondolom jól,h a probléma nem az én felelősségem? én sem megyek oda az óvónőhöz,h otthon hisztizett a gyerek ugyan miért???


vagy tévedek? új még nekem ez az ovivilág..

6. patyoma (válaszként erre: 1. - Boléna)
2011. szept. 13. 20:56

nem is értem. te döntesz, nem az óvónő, arról, hogy ott alszik-e a fiad vagy nem, ne hagyd magad.

Kíváncsi vagyok, ha te kérdeznéd meg tőle, miért ellenzi az ott alvást, akkor is felhozná-e ezeket az érveket, mert akkor megkérném, sorolja fel a vezetőnőnek is.

Bár jegyzem meg lehet jobban jár a fiad, ha minél kevesebbet van ezzel a nővel, aki csak a kényelmével törődik. És az ilyenek ülne bebetonozva a pedagógus állásokban és veszik el a lelkes, szívét lelkét kitevő pedagógusoktól a helyet.

5. Sopianae (válaszként erre: 1. - Boléna)
2011. szept. 13. 20:54
Ott az ovónő a hibás. Addig sem kell a te gyerekeddel "vesződnie". Ha leállsz vele emiatt vitatkozni a gyerekednek kín lesz az a 3-4 év. Vidd máshova, ha tudod. Ha lehet minél előbb..... Aztán jelentsd valahol az esetet, mert neki is van főnöke.
2011. szept. 13. 20:53
Ilyen nincs...bevitted a gyereket,mostantól ovis.Miért ne aludhatna ott?A beszokás max 1 hét,utána úgy jár,mint a többi,nagyobb gyerek,nem??
2011. szept. 13. 20:52
Valahogy allj ki magatokert. Szerintem a fiadnak is rossz, nem erti o miert nem allhat bent, mig masok igen... Tuti nem jo igy neki...:(
2011. szept. 13. 20:52
Szerintem nincs jól, de ha nekiállsz kekeckedni, akkor nagyon megkeserítheti a gyereked életét. Nem tudod másik oviba vinni? :(
2011. szept. 13. 20:48

fiam 1 hete jár,de ma már kérte az óvó nénit h bent alhasson. ő azt mondta h majd ha megeszi az ebédet-kelkáposzta főzelék volt- meg h mert kicsit kajla-nem egy kocka gyerek,de a legnagyobb "bűne" ma az volt,h felborított egy poharat- és majd TALÁN októberben. én elmondtam h dolgozni kell mennem, és amig a fiam nem szokik be,nem tudom a kislányom bölcsödéjét és a munkakeresést kezdeni,de nem is foglalkoznak velem.


úgy érzem a benti problémák megoldását tőlem várják,jól van ez így?


köszi!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook