Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Meggyanúsítottak iwiw feltöréssel. fórum

Meggyanúsítottak iwiw feltöréssel. (beszélgetős fórum)


11. c1e9612cd3 (válaszként erre: 8. - 2e57cfce5e)
2010. jún. 10. 02:30

hagy flegmázzon! Ne vedd fel! (tudom nem könnyű, sajna tapasztalatból! Én is jó darabig tűrök, de csak egyszer adjanak alkoholos italt nekem! Úgymond "őszintére iszom magam", és már robban is a bomba... :)))

Ha flegmázik, akkor te legyél vele négédes, és ne lássa rajtad, h idegesít, zavar, felhúz, cinkelni tud! Na, majd erre nézd meg az ő reakcióját! Szét fogja vetni a düh!!! :) (csak alkoholt ne igyál! :))))

10. mágnes74 (válaszként erre: 8. - 2e57cfce5e)
2010. jún. 9. 14:11
Valószínűleg támadnék, pedig tudom, hogy nem ez lenne a helyes.
9. Krisztine2 (válaszként erre: 8. - 2e57cfce5e)
2010. jún. 9. 09:30

Nem alacsonyodnék le az ő szintjére:)

Ha nem veszel róla tudomást,elöbb-utóbb befejezi.

Viszont ha vevő vagy a műsorára....

2010. jún. 9. 08:57
Igen csak, ti hogy viselkednétek ha egy társaságban találkoznátok vele, ha még ő flegmázik?
7. Krisztine2 (válaszként erre: 1. - 2e57cfce5e)
2010. jún. 8. 14:46
Nem érdemes foglalkozni vele.Csak magadat húzod fel:)
6. mágnes74 (válaszként erre: 4. - 2e57cfce5e)
2010. jún. 8. 13:24

Kik gyanúsították meg?

Ha a barátaid, akkor ők már ismerik, neked hisznek.

5. mágnes74 (válaszként erre: 4. - 2e57cfce5e)
2010. jún. 8. 13:23
Akkor hagyd a fenébe, igaza van az előttem szólónak.
4. 2e57cfce5e (válaszként erre: 3. - Mágnes74)
2010. jún. 8. 12:23

Persze igaz, csak pont ezt a lányt meggynúsították lopással és mellé álltam vigasztaltam, segítettem neki.

Ő pedig így hálálta meg.

Amugy se értem miért pont én, de apárommal kiokoskodtuk, nagyon nem kap levelet és az én leveleim törlődtek, illetve sokszor voltam fenn az iwiw-en, persze ezer más okból vádolhat pont engem.

Valószínű ez is azért, mert előtte megbántódott egy olyan dolgom amivel igazából engem sértett meg, csak elmondtam másnak is, és ez számára kibeszáélés volt.


Egy rossz van az egészben, ne mtudok már ránézni sőt ha találkozok a barátaimmal, mindig imádkozom ott nelegyen és ne lássam, eddig teljesült is, de inkább azt érzem ezáltal szét is húzza a társaságot, sajnos!!!!!

3. mágnes74 (válaszként erre: 1. - 2e57cfce5e)
2010. jún. 8. 12:08
Ha vele nem akarsz beszélni, mondd el a sztorit a barátaidnak.
2. pinki87 (válaszként erre: 1. - 2e57cfce5e)
2010. jún. 8. 12:07

szia!


sztem hagyd a fenébe!

szóra sem érdemes az ilyen!

amúgy sem értem,hogy jön ő ahhoz,hogy téged gyanúsítgasson?

nyugodj le!nem érdemes ilyenekkel törődni!

ha a társaságod olyan úgyis ismernek,és tudják milyen vagy!és akkor mindenki le fog nyugodni,nem lesz itt semmi baj!

minden csoda 3 napig tart!lenyugszanak a kedélyek,csak várd ki!és nem kell senkivel összeveszni! sztem ennyire egyszerűen meg lesz oldva ez a dolog!

2010. jún. 8. 12:01

Van a baráti társaságban egy lány akivel sose voltunk jóban, aztán én elkezdtem vele barátkozni, amit megbántam sajnos.Sokat írogattunk egymásnak iwiwen keresztül, furcsa is volt mert a leveleim ahogy elküldtem olyan volt mintha kitörölte volna őket.


Aztán egyik nap jött üzenet a testvérétől, hogyén milyen jogon törtem fel az iwiwjét és töröltem a leveleit,mentem fel az iwiw-re többször is!!!!!!!


Enyhén megdöbbentem, mikor azt se tudom , hogyan kell jelszót feltörni, akkor biztos ne maz övével kezdtem volna!!!!!


Persze válaszoltam, ahogy tőlem telt, de nagyon rosszul éreztem magamat:(


Ráadásul ezzel csak széthúzza a társaságot!

Mielőtt valaki azt mondaná bszéljek vele nem teszem, mert ő nem volt képes a szemembe mondani,hanem a hátam mögött kavart.


Viszont fogalmam sincs, hogyan álljak hozzá, kicsit az ilyen megviseli az embert, és még én vagyok magam alatt ilyenkor mert én elég lelkis vagyok.


Bár ha ne mrendszer hiba volt akkor anno, bár az a valaki jeletkezett volna, és engem békénhagyna!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook