Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megéri várni! fórum

Megéri várni! (beszélgetős fórum)


1 2
2009. jan. 27. 19:02
Én toleráltam eleget, és mégis én voltam a rossz.... Nem egyszer, nem kétszer... De inkább nem ragozom, mert némelyik már nyomdafestéket nem tűrő történet...
2009. jan. 27. 18:52
Ezzel a fórummal azt akarom közölni, hogy ha a kapcsolat komoly, és a két fél szereti egymást (és mondjuk nem volt megcsalás a kapcs-ban), akkor mindent meg lehet beszélni, és bizony tolerálni kell, főleg felesleges dolgokat. Elfogadni úgy az embert, ahogy van, a rossz tulajdonságaival szeretni. Ha egész nap piszkáljuk, elérjük, h megutáljon, h utáljon hazajönni, ezzel mi magunk lökjük el őt, holott a sok piszkálódással lehet h épp az volt a rejtett célunk, hogy megtarthassuk őt! Én ezt eddig is tudtam, de most tartottunk ott, hogy ez így tényleg nem mehet tovább!
6. 89b99f816e (válaszként erre: 5. - 8ee31e318f)
2009. jan. 27. 18:47
Hát ez az! Ezért vagyunk együtt! Amúgy relatív apró dolog, inkább azt mondanám rá, hogy nincs jelentősége..
5. 8ee31e318f (válaszként erre: 4. - 89b99f816e)
2009. jan. 27. 18:43
igen ez valahol igy jo. de mond. miert van ha egyutt vagy valakivel, apro nevetseges dolog miatt, amit nem toleralsz, mentek szet? mi ertelme?
2009. jan. 27. 18:41
Sokszor én sem toleráltam (bár tényleg toleráns vagyok!), pedig csak hülye kis értelmetlen dolgokról volt szó, de ez a kapcsolatunk kezdetén már fennálló probléma miatt volt..Viszont akarom a kapcsolatom, és tudtam, ha nem akarom h széthulljon, valamit, valakinek tennie kell...Én vagyok az erősebb jellem, úgxhogy, bár oroszlán vagyok, én kezdtem el a változást, és őszíntén szólva nem is esik nehezemre, sőt..jobban érzem magam :) Így, h változtam, a párom is megváltozott..Csak valakinek kezdeményeznie kell.
3. 8f1ddc2679 (válaszként erre: 2. - 8ee31e318f)
2009. jan. 27. 18:38
niincs???
2. 8ee31e318f (válaszként erre: 1. - 89b99f816e)
2009. jan. 27. 18:36
ez egy jo dolog. sajnos en tobbnyire olyan noket fogtam ki, akik nem toleralnak semmit. nekik az a bizonyos beprogramozott tokeletes pasi kell, ami szerintem nem letezik. minden kapcsolat kezdete az osszecsiszolodasrol szol szerintem. nincs ket ember aki az elso pillanattol tokeletesen illik egymashoz.
2009. jan. 27. 18:28
2 évvel ezelőtt a sors hozott össze minket. Lángoló szerelem volt, de már az elejétől kezdve tele problémával. Erről szólt decemberig a kapcsolatunk.Sokszor álltunk a szakadék szélén, de valami mindig egymás mellett marasztalt minket.Sokszor mondtam, hogy "elég!", de mégsem léptem;hallgattam arra a belső megérzésemre, ami sosem hagyott cserben. Tudtam, hogy még várnom kell, eljön a változás, csak még több türelem kell...Az új év elhozta: már látunk valós jövőt, amiben mi ketten együtt szerepelünk, jahlunk a változásra, és nem engedjük el egymás kezét, akármi is van. Megéri várni! Pláne ha az ember azt érzi, hogy van miért, bár nem látja még!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook