Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Megégett haj... :( fórum

Megégett haj... :( (beszélgetős fórum)


17. Belle Morte (válaszként erre: 14. - Hanna Vanda)
2010. máj. 16. 16:18
Igazad van. Én is így látom.
2010. máj. 16. 12:45
A megégett hajnak csak az olló jó.Nincs olyan szer,ami az elhalt szálat-szálakat visszahozná az életbe.Sajnos a hajvasaló képes ilyesmire,pláne ha vékony-szálú és szőke a haj.
15. Hanna Vanda (válaszként erre: 4. - Meli0428)
2010. máj. 16. 11:06
ha szőkítésnél megég a hajad nem 2 hét múlva jelentkezik hanem azonnal.Vagy már a szőkítésnél megégett de a fodrászod nem akart szólni..Te meg nem vetted észre de ha valamelyik pakolást alkalmazod szép egészséges lesz a hajad a hajtövétől a végégig.És ha van időd hetente folytathatod mert igényli a haj.
14. Hanna Vanda (válaszként erre: 13. - Belle Morte)
2010. máj. 16. 10:59
ha tudod mi a dolgod és kezeled a hajadat és megadod szőkítés után neki azt a mennyiségű vitamint tápanyagot egészséges szőke haj is lehet belőle az emberek nem foglalkoznak a szőke hajjal úgy ahogy kéne pedig rengeteg törödést igényel..lehet vasalni de gondolskodni kell rola
2010. máj. 16. 10:54
A vasalás. A szőkítés is tönkre vágja egy idő után, de a szőkített hajat vasalni=hajgyilkosság...
2010. máj. 16. 10:54
3 szem kivit törj össze villával majd a hajvégedre kend rá ezek után fóliázd be és minimum 30 percet pihentesd.Ezt is megpróbálhatod éppen amelyik tetszik.Én ezt a modszert a hajtöredezetség megelőzésére használom.Egészséges és élettel teli a haj tőle.
11. Hanna Vanda (válaszként erre: 10. - Hanna Vanda)
2010. máj. 16. 10:52

ezt tudom ajánlani még száraz hajra van de hasonló bajban vagy te is nehezen de helyre tudod hozni nyugi.: 1 tojás fehérje

1 ek jojobaolaj

1 ek szárított csalán levél

keverd össze majd lábosban melegítsd langyosra ne forrjon mert a tojásfehérje össze ugrik.1 órán át hagyd áztatni benne a leveleket.A leveleket kiszeded és a masszát masszírozd a hajadba tekerj rá fóliát majd törölközőt minimum 30 perc de ha van időd akkor 1 órát is rajta hagyhatód majd samponnal öblítsd le.

10. Hanna Vanda (válaszként erre: 5. - Meli0428)
2010. máj. 16. 10:43
fodrász vagyok kénytelen vagy keveset vágatni a hajadból hogy egy kicsit megszabadulj az elhalt hajtól...utána kimondottan a hajvasaló által leégett hajra van hajpakolás.az hogy ez bejusson a szerkezetbe csipetnyit kel vágni belőle.A hajvasalód márkája?
9. Dinuss (válaszként erre: 5. - Meli0428)
2010. máj. 16. 09:53
A frissen szokitett hajat tilos vasalni!Mint ahogy a melirozottat sem!Nem tudom,hogy vizesen vasaltad vagy szarazon?Mert elvileg ugy nem szabadna leegetnie ha elotte jol megszaritod es csak utana vasalod.
2010. máj. 16. 09:53
Első pakolástól még ne várj csodákat a hajnak idő kell míg regenerálódik rendszeresen csináld a pakolást és idővel láthatónak kell lennie az eredménynek szerintem kb 2hét után vagy attól függ milyen rendszeresen csinálod a pakolást.
2010. máj. 16. 09:50
javítom: velem
2010. máj. 16. 09:49

Szia pont tegnap nyitottam én is egy fórumot az adatlapomon ha megnézed könnyen rátalálsz.

Ezzel kapcsolatos az én témám is olvasd el a hozzászólásokat én is nagyon sok hasznos tanácsot kaptam a csajoktól. Most én is próbálgatni fogok mindent, ha valami segített akkor mindenképp írni fogok, de ha neked hamarabb hatni fog valami akkor kérlek oszd meg vele. Üdv. Kata

2010. máj. 16. 09:42
Most kentem rá ricinus oljat,de ott be sem itta a hajam. :( Elhalt...
2010. máj. 16. 09:41
Imetec Bellissa vasalóm. De eddig soha nem égett le a hajam. Az lehet,hogy kb.2 hete szőkítve volt és most jött ki rajta? :S Vagy mindenképp hajvasaló? Évek óta vasalom a hajam....
2010. máj. 16. 09:40
Vegyél ricinus olajat /gyógyszertárba/ és tojássárgájával keverd össze ezt pakolásnak kend a hajadra.2-3 nap múlva ismételd meg. Majd írd meg hogyan sikerült.
2. Hanna Vanda (válaszként erre: 1. - Meli0428)
2010. máj. 16. 09:39

szia

Mióta vasalód?Nem a szoláriumtól van attól ne félj.A hajvasaló égette el a hajadat milyen márkájú a vasalód? Csak azt tudom ajánlani hogy fodrászhoz menj el és vágasd le sajnos nem lehet mit kezdeni vele vagy azt tudom ajánlani hogy vásárolj rá olajakat hajpakolást ami vissza állítja a normál állapotot de ez nem minden esetben segít csak a hajvágás..De minden képen azt ajánlom menj el fodrászhoz vágass belőle egy keveset és utána kezdj el hajpakolást használni..

2010. máj. 16. 09:33

MOst vettem észre,hogy elől a hajam vége megégett...a végétől még kb.4centire(mármint 1 tincs vége kb.4 centis égessel)

Mitől lehet? Tegnap vasaltam,de nem vettem észre,hogy megégettem volna! Eddig soha nem fordult velem elő. Vagy mitől lehet?

Szoliba is voltam tegnap(3év kihagyás után)attól ugye nem lehet? Mit csináljak vele? Így elég rövid a hajam,hátul rövidebb,elől egy picivel hosszabb Viktoria Beckham-es.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook