Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsalt férfiak fórum

Megcsalt férfiak (beszélgetős fórum)


1 2
28. erdei galóca (válaszként erre: 25. - Regin_a)
2012. szept. 25. 10:34

A témát , mint szerintem sokan azok közül akiket megcsaltak, ezer oldalról jártam végig .Hogy

-el tudjam hinni ,hogy engem

-el tudjam fogadni ,hogy ő nem az akinek gondoltam

-meg tudjam érteni , miért

-el tudjam kezdeni újra ,vele


Ezalatt sok írást ,cikket, sok okos h.sz.-t olvastam a hoxán is.A tiéd is megfontoltnak ,elgondolkodtatónak tartom.

Köszönöm ,hogy ilyen őszintén és bátran leírtad a gondolataidat, véleményed.

Jó lenne ,ha lehetősége lenne minden elkeseredett ,megcsalt vagy elhagyott , önbizalmát vesztett nőnek olvasni az írásodat.

2012. szept. 25. 10:21
mi a baj a "rákságoddal"?
2012. szept. 25. 10:12
Én is rák vagyok, de nálam ez nem bocsánatos bűn. Úgy kidobnám hogy az utcába sem találna vissza...
25. Regin_a (válaszként erre: 19. - Erdei galóca)
2012. szept. 25. 10:09

Egy férfinek a férfiasságán esik csorba

Állatvilágban, minta mikor a vezérhímet legyőzik


Mondhatnád, hogy egy nőnek meg a nőiességén, de nem igy van


Valamely topikban fejtegettem, de leharapták a fejem, hogy egy féfinek nem "akkora dolog" ha megcsalja a feleségét mint forditva

Nem vis bele akkora érzelmet, még ha szereti is az alkalmi szeretősét

Egy férfi tudja szeretni a családját, feleségét, ugyanakkor a szeretőjét is


Lehet most hötögni, hogy szemét férfiak

Pedig így van


Egy nő ha megcsalja a férfit ott már erős eltávolodás van, akkor már az érzelem a szeretet eltünt a férfi iránt. Mondhatni a hideg is kirázza annak a látványátol, vagy érintésétöl


Ezért a férfiak, a hiedelemmel ellentétben , nehezebben viselik ha megcsalják őket mint a nők

Egyik se egyszerű persze és nem elhagyásrol, válásrol beszélek


Mondom ezeket csak az én szemszögemböl, megcsalásos tapasztalat nélkül

DE

olyan tapasztalattal hogy volt bizony , más ok miatt, hosszú mosolyszünet köztünk, ami majdnem végleges szakitáshoz vezetett

Na, ilyenkor a hátam közepére sem kellett volna egy másik nő

24. erdei galóca (válaszként erre: 22. - Júliusi)
2012. szept. 25. 10:05
Szerinted áldás vagy csapás "rák"-nak lenni.
23. erdei galóca (válaszként erre: 20. - Júliusi)
2012. szept. 25. 10:01

Szia! Szerintem nem ez a tanulság.

Ez a nő nem érdemli az anyaságot.

Szomorú ,hogy mennyi asszony vágyik igazán babára ,mennyien lennének hajlandóak szinte mindenre ,és mégsem lehet babájuk.És vannak ezek a teremtmények akik számításból szülnek.

Úgy gondolom ,hogy ez a lény nem fogja soha megtudni ,milyen érzés az amikor a szívet -lelket eltölti egy mennyei boldogság amikor a gyereke átöleli.

Vagy amikor a férje azt mondja neki : Nélküled nem lennék semmi és senki.

Hogy milyen csoda az amikor a férje az ő oldalán, az ő kezét fogva tud csak elaludni.

Szerintem az a tanulság ,hogy ő soha nem éli meg ezeket a dolgokat /és még sorolhatnám mennyi mindent nem/,mert nem érdemli.És az a tanulság ,hogy fogalma sincs róla mennyi csoda marad ki az életéből.Mert nem méltó rá.

22. júliusi (válaszként erre: 17. - Erdei galóca)
2012. szept. 25. 09:58

Nekem is igen érzékeny RÁK lelkem van:))

Azért is vagyok júliusi:))

21. Regin_a (válaszként erre: 11. - Jstefan)
2012. szept. 25. 09:57

Szerintem csak a lúzer pasikat csalják meg, de azok meg is érdemlik a sorsukat"


Aha! Ugye nem szoktal ilyen hülyeségeket irni mindig?


És mi van ha nőket csalnak meg, azok is lúzerek?

Há'persze, azok is!

20. júliusi (válaszként erre: 17. - Erdei galóca)
2012. szept. 25. 09:51

Csak sejtem miért.A nőnek nincs munkája, eddig is a párja tartotta el.A gyerekeit viszonyt látványosan imádja,és el tudom képzelni, hogy mindegy kitől,csak legyen neki még 1.

Több okból, mivel korán szült, már nagyocskák a gyerkek,újból babázhat.Az is közrejátszik sztem, hogy ezzel bebiztosítja magát a párjánál, minden téren.Elmehet anyaságira,nem kell dolgoznia, és a több családi pótlé, meg hogy egyedülállóként szerepelnek mind a 2-en...


Ja eszembe jutott, hogy a nő annyira ostoba,és alpári, hogy több szomszéd füle hallatára égette le a párját(ami nálam már kiverte volna a biztosítékot) Kikiabálta ,így szószerint, hogy nevezzik Győzőnek,"győző nem tud B..-ni,csak rámfekszik,oszt már kész4 a ffi füle hallatára.

Még ha igaz is, azért ez már durva...


A nő mégis kell a megcsalt megalázott férjnek.

Mi ebből a tanulság, csald meg a párod,és jobban megbecsülnek:((

19. erdei galóca (válaszként erre: 14. - 26092879c1)
2012. szept. 25. 09:33

Megcsalt nő vagyok , aki képtelen annyi empátiára ,hogy bele tudjon gondolni mit érez egy megcsalt férfi.


Azt tudom ,hogy annyira szeretem a családomat ,hogy bár nálam is szóbajött a válás amikor a Dolog kipattant , de már az első sokk után elkezdtünk azon gondolkodni ,hogy mit lehet tenni ,hogyan lehet úgy alakítani a dolgokat ,hogy együtt tudjunk maradni.És szerencsére a férjem volt mindennek a kezdeményezője .


A büszkeséget félre lehet tenni egy nőnek , nagyon okosan át kell gondolni ,hogy érdemes -e ,szabad-e válni.


At kell átgondolni ,hogy mi miben hibáztunk ,és ő miben.Lehet-e változtatni mindkettőnknek magunkon ?


A büszkeséget egy nő félre tudja tenni ,a megcsalással okozott fájdalom szerintem egy életen át el fogja kísérni.Ezt végiggondolva ,lenyugodva mérlegelni kell ,ha még mindkét félben él szeretet a másik iránt.


Amit nem árt még átgondolni ,az az ,hogyha elválnak /főként ,ha gyerekek is vannak ,vagy ha már sokéves házasságban élnek / könnyebb lesz -e.

Végig kell gondolni ,hogy mit éreznénk ,ha mással látnánk Őt.Milyen lenne egy karácsony ,egy születésnap ,ha ő nem lenne ott.


Szerintem amíg esély van , és mindketten szeretnék , meg lehet változni annyira ,hogy egy teljesen megváltozott szeretteljes és boldog kapcsolatban éljenek.


Én nőként így gondolkodom.

És a büszkeséget félre tudom tenni.

2012. szept. 25. 09:16
Ja! És milyen lesz ennek a babának az élete ,ha már a mama pocakjában álnoksággal találkozik?
17. erdei galóca (válaszként erre: 16. - Júliusi)
2012. szept. 25. 09:14

Szeretnék ezzel a megcsalt férfival pár szót váltani.

Kíváncsi lennék mit érez majd amikor a 3. baba megszületik , ettől a nőtől.

Vagy csak az én "rák" lelkem /ami küztudottan igen érzékeny/ érzi azt ,hogy a 3. gyerek talán csak egyfajta kárpótlás a megcsalt férjnek.Egyfajta ÁL bizonyság ,a talán nem is létező szerelemre a hűtlen asszony részéről.

Nem tudom elhinni ,hogy 2 éve még egy másik férfit szeretett ,most pedig ,hogy ott nem kellet

,visszasompolyog a megalázott ,kijátszott férjhez ,és hírtelen akkora szerelemmel szereti ,hogy képes gyereket szülni neki.

Szerinted létezik ilyen?

2012. szept. 25. 08:06

Akkor most leírok 1 történetet.Mi a véleményetek?

Adott egy huszonéves pár 2 gyerekkel.Nagyon korán születtek, a szülők nem házasodtak össze.A párnak van 1 középkorú ffi haverja,akivel a nő "összebarátkozik".Mind a kettő egymásnak panaszkodik a kapcsolatáról,és ez lesz a vége.A nő élettársa a férfi feleségének a tudomására hozza a dolgot.A feleség nagy balhét csinál, elzavarja a férjét(aminek a fiatal nő örül, hiszen a szerett ffi az övé lehet)

Igen ám, de a feleség rájön, hogy szereti a férjét ad 1 esélyt.

A férj szakít a szeretőjével, aki nem tud ebbe beletörődni.Azt hazudja terhes,majd mikor látja nem ér célt, "elvetél".

A megcsalt férfi pedig örül, hogy nem veszíti el a gyerekeit, mert ha szétmennek, a nő magával vitte volna őket.Továbbra is együtt élnek.Sőt most várják a 3. gyereket. A házaspár pedig boldogabb,mint valaha...,boldogan élnek.



Lám, a megcsalt ffi megbocsátott a nőnek.Aki még 2 éve más ffiba volt beleesve,és szült volna neki, most az élettársának szül,érdekes,nem?

15. Szuszika (válaszként erre: 14. - 26092879c1)
2012. szept. 24. 21:29
Én se tudtam megbocsátani a félrelépést, pedig akartam.:)
14. 26092879c1 (válaszként erre: 12. - Szuszika)
2012. szept. 24. 21:21
Mert a férfiak büszkék.
13. acuko
2012. szept. 24. 20:42
Érdekes, engem sosem csalt meg a férjem, ez biztos, viszont lelki terrorban tartott nagyon sokáig. Nekem eszembe sem jutott volna megcsalni őt, mert ha megtudta volna, akkor most nem lennék itt, mivel biztosan agyonvert volna..
2012. szept. 24. 20:38
Én nő vagyok, de sokszor beszélgettem olyan pasikkal, akiket megcsaltak. Ugyan nem széleskörű felmérésnek számít, de az ismerőseim egyike se tudott megbocsátani. Volt, aki nem lépett ki a kapcsolatból azonnal, de sose tudta félre tenni.
11. jstefan (válaszként erre: 1. - Erdei galóca)
2012. szept. 24. 20:07
Megértem azokat a férfiakat akik soha nem bocsájtják meg,és azonnal szakítanak azzal a nővel aki megcsalta őket.Velem még nem fordult elő ilyen, de ha belegondolok hogy az a nő aki pár órával korábban egy másik pasinak esetleg szájjal kedveskedett ,és elvárná tőlem hogy csókoljam meg az biztos hogy inkább vállalnám az erős felindulásból elkövetett kézrátétes büntetés következményeit.Szerintem csak a lúzer pasikat csalják meg,de azok meg is érdemlik a sorsukat,részvétem nekik.
10. 26092879c1 (válaszként erre: 8. - Júliusi)
2012. szept. 24. 18:56
De ez bejön egyébként...mindenkinek tudom ajánlani! :)
2012. szept. 24. 18:52

A megcsalás a testi hűtlenség. A kérdés csak az, vajon volt olyan lelki egység ami miatt érdemes még együtt maradni?

Továbbmegyek: Mindkettőtöknek ugyanazt jelenti a testiség is mint a lelkiség? Hisztek a bizalomban és a fejlődésben?


A kapcsolat nem menthetetlen, de nagyfokú jellemfejlődésre van szükség a Te igényeidhez mérten sejtésem szerint.

8. júliusi (válaszként erre: 6. - 26092879c1)
2012. szept. 24. 14:48
Ebből is látszik a ffiak nem lacafacáznak sokáig, kutyaharapást szőrivel...
7. júliusi (válaszként erre: 1. - Erdei galóca)
2012. szept. 24. 14:47
Engem is érdekel a téma, de szerintem nem sok ffi van a hoxán,pláne nem olyan akit megcsaltak.Akit meg megcsaltak, nem biztos,hogy fel is meri vállalni...
6. 26092879c1 (válaszként erre: 1. - Erdei galóca)
2012. szept. 24. 12:57
Ez még nem fordult elő velem. Volt már ugyan hogy elhagytak, de azonnal belevetettem magam egy másik nő karjaiba, aki megvígasztalt. :))
2012. szept. 24. 09:05

Én ugyan nö vagyok, de a párommal beszélgettem sokszor erröl, és ö például azt mondja, hogy ö ezt nem tudná és nem is akarná megbocsájtani.

Azt mondja hogy, ö nem is gondolna a folytatásra ha kiderülne hogy megycsaltam, viszont tölem se várná el a megbocsájtást.

2012. szept. 24. 08:52
Ez igencsak egyénfüggő. Nálam ez azonnali befejezést jelent. Csak azt várom el amit adni is tudok. A hűség ezek között van.
3. erdei galóca (válaszként erre: 2. - Mütyüszke)
2012. szept. 24. 08:27

Igyekszem elfogadni ,és ő is nagyon sokat tesz azért ,hogy együtt maradjunk.

Nőként nehezen élem meg.

Érdekel ,hogy a férfi akit megcsaltak mit tesz ,hogy maradni tudjon Vele , megcsalt férfiként.

Talán egy férfi nem olyan érzelgős mint én.

Talán egy férfi tud valamit , amire én mint nő nem is gondolok.

2. Mütyüszke (válaszként erre: 1. - Erdei galóca)
2012. szept. 24. 08:08

Szia!


Engem valamikor a férjem csalt meg! Nehezen, de megbocsájtottam neki. DE elfelejteni soha nem tudtam.

Ezt mérlegeld, hogy szereted-e annyira, hogy megbocsátasz neki. Ha érzed, hogy folyton bizalmatlan leszel, és féltékeny, akkor inkább ne folytassátok. A folytonos kétely veszekedéseket szűl, ha még gyerek is van a házasságban, az neki sem tesz jót.

2012. szept. 24. 07:43

Hogyan éltétek át ,dolgoztátok fel amikor kiderült?

Együtt tudtatok-e maradni a hűtlen párotokkal ?

Van -e valaki aki meg tudta bocsátani?

1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook