Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsalt férfiak fórum

Megcsalt férfiak (beszélgetős fórum)


1 2
2012. dec. 10. 21:37
:)
2012. nov. 17. 20:25
.
56. júliusi (válaszként erre: 55. - Erdei galóca)
2012. szept. 30. 15:45
Persze ,hogy nem,de tudod, felszatvazottnak lenni nem büszkeség, és a ffiak, mint tudjuk, igen büszkék:))
2012. szept. 30. 12:28

Sajnálom,hogy kevesen vállalják fel a férfiak közül,hogy megcsalták őket.

Pedig nem az ő szégyenük ./szerintem/

54. erdei galóca (válaszként erre: 47. - 74f8c12b8e)
2012. szept. 25. 20:31
egyetértek veled
53. Regin_a (válaszként erre: 47. - 74f8c12b8e)
2012. szept. 25. 16:47
Egyetértek!
52. júliusi (válaszként erre: 51. - 74f8c12b8e)
2012. szept. 25. 15:37

:)

Ahogy látom, elég sok szót el is gépeltem mert gyors akarok lenni:)

De amúgy van benne valami, amit írtam,mert tapasztaltam, hogy a "csaló nő" sokszor becsesebb, mint a hűséges feleség.Persze 2 esélyes a dolog.Van olyan is akit lapátra tesznek...:)

51. 74f8c12b8e (válaszként erre: 50. - Júliusi)
2012. szept. 25. 15:32

Akkor jó,ha irónia volt..reméltem is,mert te nem szoktál ennyire hibás tanulságokat levonni.

Megértem,hogy érdekel,mi van velük,én is ilyen elemzős típus vagyok,úgy tudok megnyugodni,és túllépni dolgokon,ha mindenre találok valami érthető,vagy elfogadható magyarázatot.

50. júliusi (válaszként erre: 46. - 74f8c12b8e)
2012. szept. 25. 15:24

Dehogyis,idézőjelbe kellett volna tennem a "tanulság"-ot,ironikusan akartam kifejezni.

Most,hogy már többen is hozzászóltatok,

elárulom, hogy a történetben és is szereplő voltam,sajnos,onnan tudom ilyen jól...


Engem már nem kellene hogy érdekeljen a dolog,de mégis ,szerettem volna megérteni,mi vezérli a megcsalt ffit, azok után,és hogy miért vállalták be a 3. gyereket.

NIncs közöm hozzá,tudom, csak szeretem a dolgokat megérteni, kielemezni.

Tulajdonképpen örülök, hogy gyerekük lesz, legalább a nő végre leszáll rólunk...

49. 74f8c12b8e (válaszként erre: 38. - Regin_a)
2012. szept. 25. 15:24

Mögötted egy 25 éves kapcsolat van,pontosabban abban élsz.Azért ez jóval másabb szituáció,másképp foghatsz fel egy megcsalást,mint egy olyan,aki még az első szerelmére vár.

Én is hűséges típus vagyok,de az előzö kapcsolatomban,ami tizenvalahány évig tartott,a vége felé már úgy voltam,hogy ha az exem megcsalt volna,akkor azt mondtam volna:egészségére-biztosan nagyon nagy szüksége volt rá,mert nem tudtam neki mindent megadni valószínűleg,amit szerett volna.És neki is csak egy élete van.ha ennyire hiányzott neki,hogy megtette,akkor csak remélni tudom,hogy kerekebb lett tőle az élete.Persze ezzel együtt biztosan nagyon fájt volna nekem .

A mostani,kevesebb ideje tartó kapcsolatomban meg azt mondanám:akkor menj a másikhoz.

48. 74f8c12b8e (válaszként erre: 35. - Erdei galóca)
2012. szept. 25. 15:17
A 'valami nincs rendben'-nel azért nem arra gondol senki,hogy minden mindig hepi,csak ha ezeka dolgok,amiket felsoroltál a végén,RENDSZERESEN előfordulnak,akkor lehet arra gondolni,hogy valamelyik kéynelmesebb,örömtelibb megoldás után néz esetleg.
47. 74f8c12b8e (válaszként erre: 25. - Regin_a)
2012. szept. 25. 15:13

Én el tudom képzelni,hogy ez így van.A férfiaknak a lényegén esik ezzel csorba.A nőknek,ha már van gyerekük,akkor nőnek érezhetik magukat férfi nélkül is.A férfi meg csak nővel az oldalán tud férfias lenni,a nőhöz képest.

"Egy férfi tudja szeretni a családját, feleségét, ugyanakkor a szeretőjét is " Ezt is simán el tudom képzelni,csak abból a szeretésből lehet,hogy a nők nem kérnek,mert ők meg arra vannak beállítva,hogy egyetlenek akarnak lenni a férfi fejében-szívében-ágyában.

46. 74f8c12b8e (válaszként erre: 20. - Júliusi)
2012. szept. 25. 15:08

jajjj,remélem,ezt nem gondolod komolyan,hogy ez a tanulság.

Ezek 2szerencsétlen,retardált érzelmi világgal élő ember.

Biztos van valami oka,hogy ennek a férfinek még kell ez a nő.Bocsánat,hogy alpári vagyok,de talán az,hogy nem tud " b..ni"?Nem biztos,hogy sok nő elviselné ezt az eljárást,hogy annyi a szex,hogy csak ráfekszik a férfi,oszt fertig.

45. 74f8c12b8e (válaszként erre: 16. - Júliusi)
2012. szept. 25. 15:04

szerintem ennek a nőnek nem lényeg,hogy kinek szül.

Vagy:azért szül,hogy ki tudja heverni azt a fájdalmat,hogy a vágyott ffi nem lett az övé,most a gyerekkel kárpótolja magát,hogy legyen elfoglaltsága.

44. Regin_a (válaszként erre: 43. - 81012deb94)
2012. szept. 25. 15:00
Nade nem is volt war! :)
43. 81012deb94 (válaszként erre: 42. - Regin_a)
2012. szept. 25. 14:53
Peace. :)
42. Regin_a (válaszként erre: 40. - 81012deb94)
2012. szept. 25. 14:51
Visszaolvastam,igaz!
2012. szept. 25. 14:50
Ha nem, akkor elnézést kérek!
40. 81012deb94 (válaszként erre: 38. - Regin_a)
2012. szept. 25. 14:43
A lúzeres kommentelő nem én voltam. :)
39. Regin_a (válaszként erre: 35. - Erdei galóca)
2012. szept. 25. 14:30

Én azt láttam a szakitás vagy megcsalás okaként,hogy


-megcsalták a nőt, az elkeseredésében elzüllött ivott, öngyilok kisérlet és kefélt "mindenkivel"


-elhanyagolták érzelmileg és a szex sem volt olyan amit a nő elképzelt/más is volt a fantáziájában/


-nem volt soha "párbeszéd", közös döntés, a házasság folyamán, bár a férfi mindent megteremtett, a nő dolga csak a gyerekekkel való foglalkozás és a reprezentáció volt

Nem is volt igazi oka a megcsalásnak/a szakitásnak, ma sem értem pontosan

És volt egy buli, ahol mindketten beleremegtek tánc közben az érintésbe

A szex és az élet új útjait csak később fedezte fel a nő


- olyan eset is volt ahol valahogy, valamiért szülés után évekkel valahogy kitört a csajon szintén a mellőzöttség érzése

Nem igy volt, de önmaga sem tudta megmagyarázni, szintén utalt a szex fantáziatlanságára, nem a mennyiségére

Aztán pár hónap után visszatért a férjéhez, köszönve a szeretőjének a hónapokat és hogy visszadta az "önbizalmát"

Férje erröl kalandjárol semmit nem tudott.


Annyiféle életút/kapcsolat van! Kár elitélni bármelyik nemet is/ha a szomszéddal esik meg :) /

38. Regin_a (válaszként erre: 37. - 81012deb94)
2012. szept. 25. 14:15

Elfogadom a nézeted

Ki így ki úgy fogja fel

A korábbi kommented, hogy csak a lúzer férfiakat csalják meg viszont nem tetszett

37. 81012deb94 (válaszként erre: 29. - Regin_a)
2012. szept. 25. 13:26
Lehet az akármilyen szitu. Ez nekem mindig fekete és fehér. Én végletegig hűséges típus vagyok, ezt a másiktól is elvárom. Ha nem akkor au revoir...
36. erdei galóca (válaszként erre: 34. - Júliusi)
2012. szept. 25. 13:04

hasonlóan érzek én magam is.

Bár a megcsalás nálam nem ilyen rég derült ki ,de most úgy gondolom ,hogy lehet ,hogy az agyam és a férjem szépen vastag fallal vonja körül a múltat , a lelkem /vagy hívjuk bárminek azt e területet ami úgy tud fájni ,mintha minden idegvégződés ott lenne/,szóval a lelkem az örökké emlékezni és sajogni fog .

35. erdei galóca (válaszként erre: 33. - Regin_a)
2012. szept. 25. 13:00

Ebben a cipőben még nem jártam/ és ennyi idősen azt hiszem ,már nem is fogok/,tehát erről csak elméletben tudok értekezni.

/Bár amikor kiderült ,hogy a páromnak évekig tartó viszonya volt , lázas agyam szüleményei között szerepelt a visszacsalás lehetősége is egy kósza gondolat erejéig.De képtelen voltam továbblépni ez ügyben./


Hogy miért vannak nők akik megcsalják a kívülálló szemében jó partnernek tűnő férjet/társat?

Több oka is lehet.

-Nőtől függ.

-Helyzettől.

-Erkölcsi normáktól.

Biztosan felétek is van ez a szólás :Jó dolgában nem tudja mit csináljon.Ilyen is lehet.


De egyet tudok ,ami nem biztosan ok a 3.belépésére:


Gyakori okként sokan azt gondolják és írják ,hogy valami nincs rendben a kapcsolatban élő két ember között.


De tud nekem mutatni bárki olyan házasságot /párkapcsolatot ahol évek alatt soha semmi probléma nem volt ?


Ahol mindig mindenben egyetértettek?


Ahol mindig mindent kibeszéltek magukból ami bántotta valamelyikőjüket...


ahol soha nem adott az egyik többet a másiknál ...


ahol a szex is mindig mindkét félnek egyformán jó volt ?...


és még sorolhatnám...

34. júliusi (válaszként erre: 24. - Erdei galóca)
2012. szept. 25. 12:08

Sokszor inkább csapásnak vélem.Ugyanis amin más legyint,azon én napokig eszem magam.Hamar megsértődöm,és sokat lelkizem.Pl. a megcsalásnak is már 2 éve,de még igen gyakran eszembe jut:(Más meg már régen túllenne rajta...

De én 3 x -os Rák vagyok, mert az aszcendensem,és a rejtett aszcendensem is az,ha minden igaz...

33. Regin_a (válaszként erre: 32. - Regin_a)
2012. szept. 25. 12:06

De hogy teljesen ne sűlyedjen

mi az oka ha egy nő megcsalja a férfit?

Tegyük fel hogy a férfi hűséges, van munkája, nem iszik, szeret a csajt stb., tehát "semmi oka nem lenne" rá.

32. Regin_a (válaszként erre: 31. - Erdei galóca)
2012. szept. 25. 12:03

Itt úgy látszik kifújt a topik/vagy este többen találnak majd rá/


Persze ha a szomszéddal esett meg ilyen.... :)

31. erdei galóca (válaszként erre: 30. - Regin_a)
2012. szept. 25. 11:13

Ittvagyok ,ittvagyok!

Csak szerettem volna tudni ,hogy a férfi ,hogy éli meg amikor a társa a háta mögött ,őt hazugságokkal

behálózva ,a feltétlen bizalmát kijátszva más férfit

is boldoggá tesz.

30. Regin_a (válaszként erre: 28. - Erdei galóca)
2012. szept. 25. 11:06

Miért is indult ez a topik?

Hol a topikinditó véleménye?

29. Regin_a (válaszként erre: 28. - Erdei galóca)
2012. szept. 25. 11:01

Van elég topik ahol a szegény nőket pátyolgatják


Ugy látszik megcsalt férfi egy se


Tegyük fel beleesnék egy ilyen helyzetbe

Nagyon nehéz lenne, és keveset mondok, feldolgozni

megoldani túljutni rajta

Szokták mondani "minden sikeres férfi mögött egy nő áll"

Rám ez nagyon igaz a barátnőmmel

Öreg farok vagyok már, azért merem irni amit írok, mert túlestem már érdekes dolgokon

Persze , hogy mit érez egy férfi, csak a saját gondolataimat tudom leirni, mindekinél más a helyzet


Kirugnám azonnal? Nem olyan biztos, sőőt

De ismétlem, kevés kivételtöl, asszonyokkal akikkel találkoztam, érzelmi szakadék volt már a házasságban, vagy valami más romlott el és nem lehetett visszacsinálni

Annyira bonyolult szituk lehetnek, kijelenteni olyat hogy "tuti igy vagy úgy csinálnám" nem lehet


Az élet előrefele játszható, de csak visszafelé érthető meg

Na :)

1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook