Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Megbüntethetnek azért, mert beborultam az autómmal az árokba? fórum

Megbüntethetnek azért, mert beborultam az autómmal az árokba? (tudásbázis kérdés)

1 2 3
6. cb82b220ce (válaszként erre: 3. - Varga.nora)
2010. jan. 29. 15:25
Hát ez rohadt nevetséges.
5. varga.nora (válaszként erre: 4. - Nyuce)
2010. jan. 29. 15:23
Micsoda nevetséges...
4. nyuce (válaszként erre: 2. - Cb82b220ce)
2010. jan. 29. 15:23
Hát, azt mondták a rendőrök, hogy nem mondhatják meg,mire számíthatok, majd az illetékes rendőrkapitánság eldönti a helyszínelők jegyzőkönyve alapján, de mivel "lehaladtam" az útról és nem ez a normális, mindenképp szabálysértés.
2010. jan. 29. 15:23
A leendő sógoromat egyszer azért büntették meg, mert nem akart elütni egy biciklist aki elvileg a szembe sávban haladt, de a dombon valahogy átkerült a sógor sávjába, és a sógor nem akarta őt elütni, ezért inkább az árokba kormányozta az utót és még őt büntették meg.
2. cb82b220ce (válaszként erre: 1. - Nyuce)
2010. jan. 29. 15:20
Hát ez érdekes...Mi is kicsúsztunk már útrol pedig 20-al mentünk csak akkora jégen...nehogy már megbüntessenek ilyenért.Meg mi az hogy enm mondjájk el mire számíthatsz?
2010. jan. 29. 15:18
A havas, csúszós úton egy kanyarban beborultam az árokba az autómmal. Másnak nem okoztam kárt, csak magamnak, nem csúsztam át a szemben lévő sávba, csak a sáját sávomból csúsztam le jobbra az árokba, majd ott felborult az autó a bal oldalára. Nem voltam ittas, be volt kötve az övem, téligumik is voltak az autón és szerintem nem mentem gyorsan. A rendőrök annyit mondtak, hogy ez kisebb szabálysértés, merthogy mégiscsak valamiért "lehaladtam" az útról, de majd levélben értesítenek, hogy kapok-e büntetést vagy mi lesz... Szóval ezért milyen büntetést lehet kapni szerintetek?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook