Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megbocsátani, vagy végleg elengedni? fórum

Megbocsátani, vagy végleg elengedni? (beszélgetős fórum)


1 2
18. Lhara (válaszként erre: 16. - E1b8a72208)
2011. jan. 19. 13:46
Ez nagyon jó ötletnek tűnik. Ebben az esetben nem árt a tapintatosság.
17. eduso1 (válaszként erre: 13. - D199b27d40)
2011. jan. 19. 13:42
Csak idővel tudod neki bizonyítani,hogy megváltoztál!!
2011. jan. 19. 13:41
Hát akkor szerintem egyenlőre barátként közeledjetek újra,és majd közben kialakul,hogy mi lesz!
2011. jan. 19. 13:41
Egy próbát mindenképpen megér! Lassan 10 éve ismerem a páromat volt 3 sikertelen kapcsolatunk ez idő alatt (természetesen úgy értem együtt) és minden egyes balul elsült kapcsolatból tanultunk valamit, illetve a külön töltött évek megerősítették bennük az egymás iránti vágyat, szerelmet és nem utolsó sorban a lelki kapocst, csak egymással tudjuk megbeszélni az örömünket, bánatunkat és a gondjainkat. Most majdnem 2 éve élünk együtt és van egy gyönyörű 10 hónapos lányunk!!!
14. eduso1
2011. jan. 19. 13:41
Nekem is volt ilyen kapcsolatom,ahol a mostani fejemmel mindent máshogy csinálnék!!Nem voltam türelmes,nem érdekelt,hogy vele mi történt a nap folyamán!!Ez nagy tanuló pénz volt!!Megváltoztam és az a kapcsolat ebben segített!!
2011. jan. 19. 13:40
szal bonyolult azt mondja ő is szeret én is szeretem , de abban hogy újra kellene e kezdeni egyikünk sem biztos
12. Lhara (válaszként erre: 3. - D199b27d40)
2011. jan. 19. 13:30

Árulás... dupla árulás... és az első az volt, hogy nem hallgattad meg. Nem?


Akkor meg rajta, ha visszavágyik hozzád, Te meg felismerted ezt a hibád és azóta is ő kell Neked.

mire vársz? Szeresd, ahogy csak tudod! A mai nap a legjobb, a tökéletes nap arra, hogy valamit rendbetegyünk az életünkben.

2011. jan. 19. 13:24

Ha csak ennyi a gond, szerintem próbáljátok meg újra. Én is beszélgetés-párti vagyok, úgy vagyok vele, az a legjobb, ha leülünk, és szépen megbeszélünk mindent, kompromisszumokat kötünk, mert ha 2 ember igazán szereti 1mást, ez alapvető dolog. Volt egy 6éves kapcsolatom. Hiányzott a tisztelet, a megbecsülés, az, hogy vlki szeressen, és mások előtt is kimutassa, hiányzott az, hogy beszélgetni tudjak valakivel. Az Exemmel sem lehetett megbeszélni semmit. Ő végighallgatott, de rajtam vezette le a saját gondjait, hiába kérdeztem tőle annyiszor, mi történt, mesélje el, nem akarta, falat húzott maga köré. Ma már tudom, hogy nem is szeretett igazán, mert megtaláltam azt az embert, akinek a fentebb említett apróságok nem esnek nehezére. Boldog vagyok vele, a kapcsolatunkból semmi nem hiányzik.


Próbáltam az Exet megváltoztatni, nem ment. Ha te tudod saját magad is, mi volt a probléma, és úgy érzed, tudsz rajta változtatni, érdemes megpróbálni még1x. Persze csak ha a fickó is akarja. Ha érdekel az én tündérmesém (kicsit a pokol is szerepel benne...), a naplómban megtalálod.


Ne haragudj meg, hogy ezt mondom, de elsősorban neki kellene megbocsátania neked, nem fordítva. Nem kicsit vagy hibás. Ha te meghallgattad volna őt, akkor ez mind nem lenne. Nem hiszem, hogy elárult volna, csak mert másnak mesélte el a gondjait. Ha megcsalt volna, amíg 1ütt voltatok, na az más tészta. De ha mindig lehordtad, szegény hogy ment volna hozzád a gondjaival? Szerintem te magad is tudod, hogy főleg te vagy a hibás. De ez nem baj, az a fő, hogy felismerted magadban, mit rontottál el. Így tudsz róla tenni, hogy minden máshogy legyen, meg tudsz változni, még lehettek boldogok. Az Exemnek hiába mondtam, mi az alapvető hibája, csak hárított, nem volt hajlandó belátni. El is veszített. Utólag belátta, és bocsánatot kért mindenért, dehát a vonat már elment... Te ne légy ennyire büszke!

10. alann
2011. jan. 19. 13:22

Szia!

Szerintem mindketten vétettetek, de ezen nem múlhat egy szerelem.

Kell tudni megbocsátani. Legelőször persze próbálj tiszába lenni önmagaddal.

Arra gondolok, hogy: - szereted- igazán????

Véleményem szerint csak akkor szabad újrakezdnei, ha tiszta szívből igazán szereted.

2011. jan. 19. 13:22

"most újrakezdene szerintetek ?"

bocs, nem értem.

Ő újra kezedené? Mert akkor: most újrakezdene. Szerintetek? -így kellene írni.

Ha azt kérdezed, vajon ő újrakezdené -e, akkor jól írtad. De akkor őt kérdezd.

A vesszőknek és pontoknak van jelentőségük a magyar mondatokban. Mást jelent, egyszerűen.

Bocs, csak tényleg nem egyértelmű.


Ha az elsőt akartad kérdezni, akkor tiszta sor. Ha szereted, akkor hajrá. Hiszen, mint írtad, Te nem hallgattad meg. Ezt egy egészséges lelkű férfi sokáig nem bírja. Az egymásra figyelés egy jó párkopcsolat alapja. Ebben akkor fejlődnöd kell, de érdemes is.

Hajrá!

8. Lolita63 (válaszként erre: 1. - D199b27d40)
2011. jan. 19. 13:19
Már közeledett Feléd?Akkor próbáld meg.Ha nem,akkor nincs értelme Neked kezdeményezni....
2011. jan. 19. 13:19
Felmelegítve csak a káposzta...
2011. jan. 19. 13:15
Azért szerintem,ha még szereted próbáljátok meg újra! És egy kapcsolat nem csak arról szól,hogy ha jó minden akkor együtt vagyunk,ha nem akkor meg nem! Meg kell beszélni a problémákat! Neki is lehet rossz napja meg Neked is! De gondolom tanultál abból ami történt és ezentúl szerintem Te is másképp állsz majd hozzá!
5. d199b27d40 (válaszként erre: 4. - E1b8a72208)
2011. jan. 19. 13:12
persze! én is azárt bocsátanák meg neki mert tudodm hogy én is hibás voltam nem is kicsit
2011. jan. 19. 13:09
Hát igen megértelek,de valamilyen szinten őt is!:S Ne haragudj,hogy ezt mondom,de kinek mondta volna el,hogyha hozzád nem mert fordulni?
3. d199b27d40 (válaszként erre: 2. - E1b8a72208)
2011. jan. 19. 13:08
néha úgy érzem hogy elárult , mikor másik lánnyal beszélte meg a problémáinkat , nem csak a sajátját a közöseket is
2011. jan. 19. 13:06
Szerintem,ha még szereted akkor próbáld meg vele újra! És próbáld vele megbeszélni a gondjait,mert ha tényleg csak ez miatt szakított akkor érdemes adni neki egy második esélyt!
2011. jan. 19. 13:03

volt egy komoly kapcsolatom , két évet jártunk , a srác rajongott értem imádott.

a gond az volt hogy mindkettőnknek tele volt az élete problémákkal akkor , és én rajta vezetem le , ő meg a sajátjait csak meg akarta beszélni de nem halhattam meg , majd talált egy lányt aki meghallgatta , azzal csak barátok voltak,k , de elhagyott , pár hónap múlva ő új kapcsolatba kezdett , rövid ideig tartott m majd még egybe az is csak pár hónapos volt , én addig egyedül voltam másra rá sem bírtam nézni , . most újrakezdene szerintetek ?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook